• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Miliarder

  1. szukam bractwa

    1 .nie motywuje 2. nie gram w przygodach 3.Uczestnicze w turniejach i robie min 2k pkt 4.Robie Iglice w calosci
  2. Szukam bractwa

    1 .nie motywuje 2. nie gram w przygodach 3.Uczestnicze w turniejach i robie min 2k pkt 4.Robie Iglice w calosci
  3. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Grajac w silnych bractwach Iglicowych mozna owszem wyhaczyc sporo przyspieszaczy i diamentow pod warunkiem ze bractwo zrobi CALA Iglice.Bedac w slabszym bractwie z graczami w wstepnej fazie rozwoju zrobienie calej Iglicy w pojedynke jest nic nie warte.Ale tu przeciez na forum graja sami swietni...
  4. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Nagrody sa za slabe aby gracze w poczatkowym stadium rozwoju zaprzatali sobie glowe Iglica.Iglica jest dla graczy zaawansowanych .W slabszych bractwach kazdy pisze ze mu szkoda wojska na takie nagrody.Straty wielkie potem turniej ciezko zrobic a zysk niewspolmierny do kosztow.
  5. Szukam bractwa

    Interesuje mnie tylko bractwo robiace 10 skrzynek Co daje ze swojej strony .Min 1000 pkt w kazdym turnieju Min 1 poziom Iglicy na zyczenie 2. NIEAKTUALNE
  6. Zmiany w turniejach

    Zamierzam dokupic poszerzenia terenu ale slyszalem ze beda mial trudniej w Iglicy i w turniejach czy to prawda czy ma to wplyw?
  7. Zmiany w turniejach

    Jestem w III rozdziale i jak dla mnie turniej sie zmienil.Wojskiem sie mi nie oplaca walczyc chyba ze jest dobry uklad natomiast negocjacje sa bardzo przystepne w moim rozdziale.Zrobione 16 prowincji na 3 gwiazdki.
  8. Zmiany w turniejach

    I o to mi chodzilo dziekuje za odpowiedz
  9. Zmiany w turniejach

    Dobra moze jestem malo rozgarniety ale chce doprecyzowac.Na swiecie 1 mam konto na ktorym wlasnie wchodze do 4 rodzialu a na swiecie 2 jestem sporo wczesniej.Dlatego chce dokladnie wiedziec jak je rozbudowywac (oba konta ludzie).Na s1 mam opracowane wszystkie rozszerzenia wiec pytam jesli dojde...
  10. Zmiany w turniejach

    No wlasnie i sa rozbieznosci wiele osob roznie to interpretuje .Dlatego bede sledzil forum i moze sie doczekam az krorys z zarzadzajacych gra laskawie to wytlumaczy.
  11. Zmiany w turniejach

    Dziekuje za wytlumaczenie jednak jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje napisales bowiem ze nawet po zmianach nadal wiec moze byc tak ze bedziemy potrzebowac roznych ilosci wojska wiec opracowane rozszerzenia beda jednak mialy wplyw na ilosc wojska?.Jak wiadomo wojsko nie produkuje sie za darmo wiec...
  12. Zmiany w turniejach

    Moze mi ktos wyjasni prosto bo nie jestem zbyt obeznany w grze.Dotad opracowywalem wszystkie rozszerzenia w grze a moj kolega z bractwa je pomijal .On mial latwiej w turniejach a ja musialem produkowac wiecej wojska wiec mialem trudniej.Teraz jesli rozszerzenia nie beda mialy wplywu w turniejach...
Do góry