• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa mimia

1. mimia

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Tylko byście narzekali, dziamolili itp. łeeeh... Aż się nie chce zaglądać na foruma. Czasami jednak warto, chociażby ze względu na info. Ale kto zagląda na forum bety ten wie... Odnośnie "zaklęcia renowacji". Jak dla mnie świetne rozwiązanie, mamy dodatkowy bonusik z turnieju :D Taka marchewka...
  2. mimia

Mroczna Osada

Poszukujemy aktywnych graczy do wspólnej walki w turniejach o skompletowanie 10 skrzyń. Liczymy na min 1200pkt oraz łapkowanie min. 5/7. Nie ma limitu punktowego! Zgłoszenia proszę kierować do mnie lub do arcy naszego bractwa :) Zapraszamy!
  3. mimia

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.66

Chodzi o szybki bonus z Placówki handlowej lub tego mega cudaka (25% do prod), który otrzymaliśmy na przetestowanie przed poprzednim eventem.
  4. mimia

Zgłoszone Premia logowania

Kiki, nie mierz wszystkich własną miarą, ok? :mad: To, że lubisz psioczyć wiemy :) Reklam można uniknąć przez zainstalowanie odpowiedniej wtyczki, ale nie na każdej stronce działają więc... @Rithven Nie daj się zniechęcić :) Najlepiej przez jakiś rok nie zaglądaj na forum, a wiedzę czerp od...
  5. mimia

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

@radiradi nie zaznaczyłeś dość istotnego słowa: "najpóźniej" ;) Skupiłeś się wyłącznie na planach. A z tego co zauważyłam Inno nie zasypuje nas konkretnymi datami. Więc jeśli faktycznie mieliby grubo zwlekać z zaklęciem raczej by nie zapowiadali jego nadejścia w tak konkretnym czasie...
  6. mimia

"Zaklęcie renowacji" ma się pojawić na koniec tego roku. Nawet jeśli z lekkim poślizgiem trzeba cierpliwie poczekać ;)
  7. mimia

Potwierdzone Znowu czat się psuje... [25535]

U mnie ok, ale znając elve w każdej może coś pójść nie tak :p
  8. mimia

Czarne Owce

Cofam :p Gratki! i życzę powodzenia ;)
  9. mimia

Przygoda bractw - blokada członków

Osobiście nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś zgarnął kilka pkt z przygody. Poza tym tempo odblokowania konkretnych pkt na ścieżce jest naprawdę szybkie i taki obibok nie ma nawet szansy na wbicie jakiejkolwiek odznaki, którą przypadkiem zebrał.
  10. mimia

W nowym rozdziale mana jest potrzebna na początkowym etapie badań, później na postawienie budynków, 58k złotnik i 116k pułapki. Prócz tego do produkcji w pułapkach.
  11. mimia

To nie błąd Sprzedawanie budynków

W przypadku Koszar jak i Akademii jest na to zadanie... Skoro mamy możliwość przewijania zadań po zakończeniu rozdziału to zastanawia mnie czy te również można pominąć? Równie dobrze można w ogóle ich nie stawiać. Niestety nie sprawdzałam ;) Tak na dobrą sprawę bez tych budynków można się obyć.
  12. mimia

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.61

Aplikacja wystartowała kiedy? Nawet rok nie minął... Dobrze, że w ogóle się pojawiła :) Już mamy dostęp do głównych wydarzeń, czat też się liczy. Wiadomości to mały pikuś moim zdaniem. Zawsze pozostaje alternatywa ;) Kupiec, fakt, udręka :confused: Zdecydowanie lepiej było po staremu. Chcemy...
  13. mimia

Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

Nie musisz mi tłumaczyć co oznacza "dowolny". U mnie zaliczało wszystkie Cuda :)
  14. mimia

Ważne Amunowie

Dane z rysuneczku są podane według obliczeń prod. aby płynnie przejść rozdział. Według zadań jest 8 złotników i 4 pułapki. Nawet przy tej ilości trzeba się sporo nakombinować z ustawieniami. Do tego dochodzą ilości many i ziaren potrzebnych do produkcji. Plusem jest fakt iż mana jest potrzebna...
  15. mimia

Gra okrada graczy na turnieju

Nie zrozumiałam niczego z tej chaotycznej pisaniny, sorki... Im bardziej oddalona prowincja od Twojego miasta, tym większy koszt. To samo tyczy się jednostek. I to nie jest żaden błąd. Do tego dochodzą badania powiększenia oddziału, które te koszty zwiększają... W turnieju liczą się wyłącznie...