• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa miriella

  1. miriella

    Liczymy do miliona.

    siedemset 24Elv:wink
  2. miriella

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    u mnie też były takie oferty , już też się pomyliłam ,ale jak się zdaży kliknąć to można anulować i jest zwrot , a co do karmy to u mnie jest dużo lepiej
  3. miriella

    Pszczela Eskadra zaprasza

    Pszczółki szukają aktywnych graczy ,nie jest ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z gra ,ważna jest chęć grania ,przestrzegania regulaminu naszego Bractwa , jesteśmy spokojnym ,bezkonfliktowym zespołem , Zapraszamy
  4. miriella

    Fragmenty Zaklęć

    moja propozycja jest taka : wywalić z Bossa na trzecim ostatnim poziomie Fragmenty zaklęć , to jest nie fajnie przejść trzy poziomy i otrzymać na koniec jako nagrodę 4000 fragmentów kto jest za i przeciw proszę głosować może jak większość graczy będzie za to coś z tym zrobią
  5. miriella

    Wykaz budynków ewolucyjnych

    Szaczunek Wojtek , super zrobiłeś Elv:DElv:DElv:D
  6. miriella

    Dyskusja o rozdziale 21

    no i mamy nowy rozdział , to teraz zobaczymy co i jak i gdzie
  7. miriella

    Dyskusja o aktualizacji 1.179

    zgadza się z tym otwieraniem wiadomości , coś by trzeba z tym zrobic bo to troche denerwuje no ;)
  8. miriella

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    ja juz dwa razy dostałam "taką super nagrodę " z ostatniej skrzynki !!! "Bardzo dobra zmiana"Elv:madElv:madElv:mad
  9. miriella

    Pszczela Eskadra zaprasza

    Zapraszam do naszej Pszczelej Eskadry , zasady Bractwa od czterech lat takie same , wszystko można przeczytać w naszym opisie , jesteśmy spokojnymi bezproblemowymi Pszczółkami :D
  10. miriella

    Zbieranie essencji z mapy

    u mnie na windows 11 , edge działa bez zarzutu , natomiast na aplikacji na tablecie / android 9/ na max oddaleniu mam problem z zebraniem esensji
  11. miriella

    Dyskusja o Wielkich Wykopaliskach

    dzięki śliczne Nusion
  12. miriella

    Dyskusja o Wielkich Wykopaliskach

    niech mi ktos podpowie , który zestaw za 80 czy 140 osiołków/te łopatki i reszta/ bardziej opłaca sie kupować ?
  13. miriella

    Skojarzenia

    Nina Ricci
  14. miriella

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    rzeczywiście cofa po zrobieniu zadań tygodniowych , miałam 65/75 ,zrobiłam jedno zadanko z tych tygodniowych i cofnęło na 60/75 bardzo dziwne , bardzo proszę naszych Moderatorów o wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje
  15. miriella

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Ja tez uważam ,że Sezon jest na plus , niby malenkie te nagrody dzienne ale sie przydają ,nawet te maleńkie czasówki Zadań rotacyjnych nie robiłam już napeno z rok ,nawet do nich nie zaglądałam ,a jak cos tam przez przypadek wpadło to było , a te z Sezonu to robię codziennie
Do góry