• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Miroslaw78

  1. Oficjalne informacje z Discorda

    Pomijam fakt czy to jeszcze ktoś z twórców czyta czy nie... prawda jest taka że wprowadzone zmiany rozpieprzą mi ekipę... tak namieszano że ludki mają dość i jeśli czegoś ktoś nie naprawi... będzie bractwo mniej... Pozdrawiam wszystkich aktywnych... możliwe że po raz ostatni... PS. ilość błędów...
  2. Rozmiar Oddziału

    W/g mnie nie to samo... grupa szkoleniowa ma zastosowanie przy produkcji w budynkach wojskowych... rozmiar oddziału przy walkach w turnieju i iglicy... grupę można zwiększać rozwojem miasta... rozmiary oddziału powiększa system w zależności od poziomu trudności... np. w 3 iglicy jest dużo...
  3. Budynki w tle...

    Dawno temu gdy rozpoczynałem grę... po postawieniu określonego cudu w tle miasta pojawiała się dodatkowa grafika budynku... dziś po ponownym uruchomieniu gry na maksymalnych parametrach zauważyłem że nic w tym temacie się nie zmieniło... przez lata dodano kilka rozdziałów , dziesiątki różnych...
  4. Muzeum

    Zagłosowałem na NIE... Cała zabawa tej gry polega na dokonywaniu wyborów i wykorzystaniu miejsca... prawda jest jedna... nie można mieć wszystkiego... a więc Twoje miasto jest tak "mocne" jak wykorzystasz miejsce przy obecnych realiach ;) Pozdrawiam M78.
  5. Naprawione Błąd logowania

    Szybciej zrezygnuję niż "zacznę od nowa"... pierwsza i ostatnia gra przeglądarkowa... nałóg jak każdy inny... o_O
  6. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Pod temat powinna być załączona ankieta kto jest za a kto przeciw... bardziej jasno można by odczytać nastawienie graczy do "tej zmiany"... Osobiście uważam że mocno to pokaleczyło grę... nie spełniając zupełnie swojego celu... wręcz umożliwia jeszcze większe "wałki" dodatkowo wprowadzając na...
  7. Brak pkt za turniej do rankingu.

    Po zakończonym wczorajszym turnieju zauważyłem brak "listków laurowych z pkt za turniej" w otrzymanym zestawie nagród, a także brak przypisania tych pkt do ogólnej sumy pkt w rankingu każdego gracza. Punkty dopisało jedynie do indywidualnych statystyk gracza w pozycji turnieje. świat: Winyandor
  8. To już ostatni z naszych urodzinowych konkursów!

    Gra po kilku latach klikania... stała się już "nałogiem"... kolejne rasy, kolejne wyzwania, mniej lub bardziej udane wydarzenia, eventy... choć śmieszne wirtualne więzi... ale czasami ważne jest co u kogo w bractwie słychać... luźne rozmowy... - jak i poruszanie poważnych tematów na czacie...
  9. Zmiana w Regulaminie

    @Lanariko Wchodzenie tutaj w dysputy... z kilkoma osobami mija się zupełnie z celem... zaczynają się wycieczki osobiste, poniżanie i obrażenie graczy posiadających odmienne zdanie... Wcale się nie dziwię że ludki mają do kogoś urazy i torpedują nawet dobre pomysły jak ten z cudami... (...
  10. Zmiana w Regulaminie

    Zagłosowałem na NIE... nic to nie zmieni... sporządzający wszelkiego rodzaju ankiety , pomysły , propozycje... ma bardzo często w szerokim poważaniu zdanie innych graczy... dąży po trupach do przepchania swoich "pomysłów" (nie zawsze mądrych) , podważając i rozkładając na pierwiastki... każdą...
  11. To nie błąd Budynek z zadania...

    Przepraszam za wynikłe zamieszanie... budynek pokazał się bez oznakowania z której rasy pochodzi... był pod koniec schowka z rezydencjami, warsztatami... podpowiedział mi inny gracz na pw ;) wątek do zamknięcia.
  12. To nie błąd Budynek z zadania...

    W jednym z pobocznych zadań ostatniej rasy jest do zdobycia budynek o wielkości 4 na 1 dostarczający manę... w/w zadanie zaliczyłem natomiast budynek nie pojawił się w schowku - ( brak nagrody )...
  13. Dyskusja o aktualizacjia 1.105

    Klasztor vel Sanktuarium nie ma możliwości podniesienia do 31 lvl - wiadomo coś z jakiego powodu?
  14. Równoległe zlecenie produkcji w manufakturach.

    Popieram choć myślę że problemem będą / są tutaj manufaktury produkujące tak zwykłe jak i żywe towary... aczkolwiek "automat" mógłby zawsze ustawiać zwykłą produkcję... a jeśli ktoś potrzebuje żywe to sobie w wybranych manufakturach anuluje i ustawi co potrzebuje...
  15. Zasoby z Ratusza

    @mayder nie przeczę sam sobie... wszystko kwestia jak sobie to przełożysz... a przekładacie w większości tutaj wyłącznie pod siebie... tłumacząc najprościej... jeśli wydajność Twojego miasta pozwala na wszystko to robisz wszystko... jeśli nie to wybierasz... prościej się nie da wytłumaczyć...
Do góry