• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa MiszczunioGD

1. Karmienie Feniksa Zimnego Ognia

Aha, żałuje że nie wiedziałem o tym wcześniej. Bez efektu karmienia ten budynek jest wysoce...<ciach> :( Nie dość że trzeba marnować przyspieszacze czasu na to aby się załapać na dwie serie zwiadu podczas jednego karmienia, to na dodatek te punkty mogą zniknąć. Słabe. Pora chyba wyrzucić ten...
  2. Karmienie Feniksa Zimnego Ognia

No tak, to oczywiste że po zakończeniu karmienia jego efekt wygasa. Ale czy to oznacza że PW które "skaczą" nad budynkiem i nie zostają zebrane w czasie trwania karmienia, znikają razem z zakończenia efektu?
  3. Karmienie Feniksa Zimnego Ognia

Witam wszystkich, moje pytanie brzmi następująco: Czy są jakieś stricte wymagane zasady co do karmienia, które zawsze muszą być spełnione?? Mam na myśli fakt że nakarmiłem ptaka zanim skończył się zwiad, a 14 pkt wiedzy jak nie było w pasku PW tak nie ma! Czy trzeba te punkty odebrać jakimś...
  4. Portal krasnoludów BŁAD

Witam, czy ktoś miała taką sytuację że mimo połączenia drogą portalu był na nim czerwony znaczek że połączenia nie ma? Nie mam tutaj na myśli czerwonego znaczku z ikonką osady który symbolizuje drogę portalu, tylko zwykły oznaczający ścieżkę.
  5. Boost do produkcji- zmiana

Dziękuje za info., temat do zamknięcia. pozdrawiam wszystkich
  6. Boost do produkcji- zmiana

Witam. Jak, i czy w ogóle jest możliwość zmiany rodzaju bonusu do produkcji? Obecnie mam go ustawiony z automatu na deski, jak i gdzie zmienić go na inny towar (mam uzbierane relikty do bonusów stali i kamienia).