• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa mmargolcia

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Kiedyś lubiłam PB, później ciągle ta sama wersja mi je obrzydziła. Teraz to już dobili ostatni gwóźdź do trumny.
  2. Dyskusja na temat skrócenia czasu trwania Przygód Bractw

    Powinni też ciachnąć ilość potrzebnych odznak, bo znacząco skrócili czas.
  3. Dyskusja o aktualizacji 1.111

    Dobrze, że wczoraj posprzątałam w mieście. Z takim błędem ogarnięcie budynków w 16 rozdziale byłoby nie możliwe :/ IG już na odwal wrzuca te aktualizacje....byle były, nieważne jakie.
  4. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    To akurat wiem ;) dzięki. Dostałam info, że coś się zmieniło na becie w trakcie przygód i ta kwestia mnie ciekawi.
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Mam pytanie do tych przygód...czy da się ominąć produkcje 1d i 2d z manufaktur? Doszły mnie słuchy, że 2d w ogóle nie było a 1d z manufaktur nie dało się ominąć...może ktoś to potwierdzić?
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Cześć, schematu niestety nie zobaczysz w inwentarzu. Stan można sprawdzić wchodząc w magiczne rezydencje lub warsztaty (o ile się takie budynki posiada), później w koszty i najechać myszką na ten schemat. To opcja na sprawdzenie jak się gra na przeglądarce. W aplikacji można sprawdzić jak się w...
  7. Infinity - szuka aktywnych graczy

    Cześć, znajomej rozpadło się bractwo i szuka aktywnych graczy. Jeżeli ktoś szuka bractwa to zapraszam do Infinity. Piszcie do Katharinna lub któregoś z magów.
  8. Dyskusja o aktualizacji 1.101

    Mam tak samo. Nie mogę ustawić priorytetu. Błąd wyskakuje na przeglądarce i na aplikacji.
  9. Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    Podobno w zadaniach jako nagroda mają być 3 artefakty z poprzedniego kultu feniksa, więc powinno Ci się udać podnieść budynek na wyższy poziom niż 5.
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Może ktoś ma (tworzy) listę nagród dziennych z nadchodzącego eventu?
  11. Naprawione Feniks + wzmocnienia

    Warto w tym turnieju stawiać boostery i karmić feniksa? Czy zrobię to na własną odpowiedzialność i będę tego żałować? Dziwi mnie to, że w takich okolicznościach gracze dostają tak mało informacji. Jeżeli wiedzą na czy błąd polega to powinni napisać konkretnie w jakich sytuacjach i jakie...
  12. Nagrody w turnieju

    zerknij tutaj https://elvengems.com/tournament/tournament-calculator/
  13. Jesienny Zodiak- nie rozumiem treści zadania

    PannaMarysia musisz rozbudować manufakturę do 16 poziomu
  14. Bugi w mieście

    U mnie takie krzaki pojawiały się tylko po odwiedzeniu innego gracza (celem odwiedzin była wymiana PW, nie wiem czy to ma znaczenie). Narazie przestały się pojawiać, ciekawe na jak długo?
Do góry