• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa nonpix

  1. Offtopic ze Spoilerów grudzień 2022(Powiększenie oddziału, robić czy nie?)

    czy nie jest tak, że jeśli powiększę oddział, to walczę większym oddziałem ... przeciwnik zresztą też większym w związku z tym tracę w walce więcej wojska?
  2. Dyskusja o Bramie do Przeszłości

    Dzięki Serengeti, załapałem ... ale to jest porąbane, to jest jak gra w kości połączona w grą w trzy kubki (jeśli ktoś pamięta, na czym polegała ;)).
  3. Dyskusja o Bramie do Przeszłości

    kompletnie nie wiem o co chodzi w planszy więc pewnie poczekam jeszcze kilka dni i zacznę przesuwać pionki na "pałę". Jak już dali taką porąbaną nowość to mogli dać też jakiś manual.
  4. Dyskusja o Brzasku Feniksa

    co do wyważenia systemu lig, to mam trochę inne zdanie. Aż się nie chce komentować tego, że po zrobieniu wszystkich zadań, waluty z maila i zebraniu wszystkich jajek (no może prawie wszystkich) wokół miasta tylko żelazo
  5. Dyskusja o aktualizacji 1.148

    coś się faktycznie musi dziać, u mnie gra nie działa na operze (nie ładuje się) a jak już działa, to z takim opóźnieniem, że kursor porusza się jak na gumce od majtek . O dziwo, na Edge działa płynnie i dobrze.
  6. Dyskusja o aktualizacji 1.148

    shift + F5 i ctrl + F5 próbowałeś?
  7. Dyskusja o aktualizacji 1.148

    dzięki ... takie małe, że nie zauważyłem zmiany ale ... to przy kupcu na max rozwiązuje mi mi całkowicie problemy z T1, T2 i T3 (których i tak nie miałem) czyli byłem bogaty a teraz będę obrzydliwie bogaty
  8. Dyskusja o aktualizacji 1.148

    odnoszę wrażenie, że gramy w inną grę, u mnie na mapie świata zupełnie nic się nie zmieniło.
  9. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Poziomek napisał: Spora liczba osob z topki stawiala swoje cuda dawno dawno temu w odleglej galaktyce..i teraz majac cud na 15-20 poziomie nawet smieciowy nie beda go usuwac. wprawdzie nie jestem w pierwszej dwudziestce, ale zdarzało mi się już usuwać cuda na 30 poziomie // akurat jeśli...
  10. Dyskusja o aktualizacji 1.146

    Pewnie, że da się przebrnąć, tylko trochę długo to trwa. Właśnie przed chwilą skończyłem rozbudowę trzynastego zakładu hodowlanego do czwartego poziomu i teraz faktycznie tylko klikać
  11. cudowny wosk

    Dla mnie jest potrzebny w ogromnych ilościach ale nigdzie go nie ma. Mam za to ogromne ilości eterycznych aerozoli, których nikt nie chce ;)
  12. Dyskusja o 19 rozdziale

    Dziękuję ... czyli budowanie i sprzedawanie
  13. Dyskusja o 19 rozdziale

    czy może mi ktoś podpowiedzieć, do czego służy biała materia i czarna materia ... biała materia służy do rozbudowy wież a poza tym? ... do czego będzie przydatna czarna materia po zburzeniu wieży? ... czy gromadzić bo będzie później potrzebne, czy nie marnować zasobów?
  14. Dyskusja o jesiennych zodiakach.

    oczywiście na poczcie jest 100 kluczy :)
  15. Problem z uczonymi sadzonkami

    miałem nie odpisywać, wszak problem z balansem surowców dotyczy nie tylko sadzonek i jak sądzę jest celowym zabiegiem IG, jednak ... sadzonek nie ma WCALE ... w tej chwili jest ponad 100 stron ofert szukających sadzonek a sadzonki nie ma ani jednej ... nie było i nie ma ... jak grać panie...
Do góry