• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Nostormo

1. Teleportacja koszar, terenów treningowych i obozu najemników

Nie bardzo pojmuję tok to jego rozumowania ale czemu chcesz się pozbyć budynku który jest ci potrzebny do zdobycia teleportu ( tak wojsko w iglicy najtaniej ci go zdobędzie) i nie tylko tego Ja też jak MIDI jestem na nie
  2. Turniej Eliksirow - dyskusja

No to ja was podszkole Zapomnijcie o tym że turniej marmuru jest najłatwiejszy bo wcale taki nie jest w porównaniu z eliksirowym W tym turnieju po stronie przeciwnika mamy jednostki lekkie chodzące i strzelające oraz ciężkie chodzące Więc naszymi jednostkami są ciężkie strzelające z lekkim...
  3. Turniej Zwojow - dyskusja

Recepta na tanie przejście turnieju zwojów to strateg orków z supportem banshe czemu te jednostki. Otóż mając już 6 lvl świątyni ropuch i smoczego opactwa oraz nakarmiony Feniks ognia straty w jednostkach wojska u mnie wynoszą 2 oddziały na prowincję turniejową więc teraz ja nawet mam...
  4. iglica a zysk portalu

Ten zysk to dosłownie zapchajdziura w miejscu gdzie był teleport budynku spodziewałem się czegoś konkretniejszego po Inno. Więc nie ma co tu dywagować czy to powinno zostać czy nie ale przedstawić im jakąś inną nagrodę dla mnie dla przykładu dobra nagroda byłby worek karmy dla zwierzaków a wy co...
  5. Zmiana waluty do produkcji orków w Terenach Treningowych

Ja jest na nie To oczywiste że u mnie orki idą na ciężkie jednostki z terenów treningowych a nie negocjacje a złoto to ja wydaje u handlarza i ewentualnie na pw
  6. Dyskusja o trybie wieloosobowym w Iglicy Wieczności

Ja też obawiam się że może być presja na członków bractwa gdyż nigdzie nie jest napisane że nagrody zespołowe dotyczą tylko odkrywców iglicy
  7. Stan żywych towarów - aplikacja

Ja tam w sumie już przyzwyczajony do sprawdzania żywych towarów w ratuszu Ale to że musiałem się o tego przyzwyczaić to już inna bajka :-\:-\:-\. Dlatego jestem na tak
  8. Czarne Owce

Kikimora Diabełku życzę wam wszystkim dalszego zapału turniejowego i to takiego że turniej zrobicie już przy pierwszej turze podejrzewam że ponad połowa lowieczek ma 50 + prowincji na turniej
  9. Naprawione Animacja po walce

Ta animacja to jest wyraźny błąd w czasie jej trwania widzę że aplikacja rozłącza się z siecią Wi-Fi lub transmisją danych operatora a to przecież nie powinno mieć miejsca prosiłbym o jak najszybsze zgłoszenie jako błąd krytyczny:-\:-\:-\
  10. Przygody Bractw z niespodzianką!

No właśnie wprowadzenie nowego systemu zadań w przygodzie to marna pociecha za brak turnieju do tego wypatrzyłem błąd z produkcja żywych towarów. Otóż 3 i 9 godzinną produkcja żywych towarów jest zaliczana do produkcji odznak przygody Tak więc zastanawia mnie po co dano te przygody bez...
  11. Rozbudowa Antycznego Cudu

To jest błąd to że mogłeś dodać PW wcale nie oznacza że ono będzie pokazane po zbudowaniu nowego lvl
  12. Dyskusja o aktualizacji 1.83

Korde ta animacja walki wcale nie trwa długo no chyba że gracie na androidzie 4 lub 5 Na tych młodszych jest to kwestia pstryknięcia palcami
  13. Dyskusja o aktualizacji 1.83

Skrzynki pomocy w aplikacji to rzecz zbędna no chyba że nie będę musiał jej szukać w mieście Ale już te nastawienie produkcji to inna bajka bo już to miałem ale mi zniknęło na jakiś czas i cieszę się że to powróci do mnie. Ale rzeczywiście to czekanie na wiadomości i możliwość dodawania innym...
  14. Feniks Burzy & Centrum Handlowe Elvenar

Nie jestem pewny ale według Elvengams chyba się rzeczywiście sumuje
  15. Feniks Burzy & Centrum Handlowe Elvenar

Jaka produkcja ? Obydwa budynki dotyczą tylko mocy i czasu trwania czaru magicznej produkcji więc Feniks i placówka zwiększą tylko moc czaru a nie samą produkcje Co do samej produkcji to masz górskie hale i złotego Feniksa