• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa nsvinc

1. To nie błąd Szkól

Że nikt nie zwrócił uwagi... poprawnie jest szkol, nie szkól. Dotyczy przycisku do kolejkowania produkcji wojska :)
  2. Błędy elvenstats.com

Oprócz "nothing to display there", brak słupka turnieju klejnotów w statystykach turniejowych, na stronie wybranego bractwa.
  3. Błędy elvenstats.com

Zgłoszone. Ostatni mydlany turniej się nie wyświetla ani w statystykach konkretnego bractwa, ani w statystykach turniejowych. Ktoś coś o tym wie?
  4. Osady

Napisałem, że zadania z rasy gościnnej można pomijać, a nie 'jest wskazane' pomijać. Sam również pomijam te, których nie chce mi się robić, wymagających zrzucenia bomby atomowej na miasto, lub sprzeczne z moją taktyką gry. Usuwanie poprzedniej rasy ma sens dopiero po zbadaniu portalu/głównego...
  5. Osady

Bzdura. 1. Po przejściu do kolejnej rasy gościnnej, da się odrzucić zadania z "nieprzewijalnej" linii, dotyczące rasy poprzedniej. 2. Można mieć kilka portali, nic nie stoi na przeszkodzie aby mieć portal krasnoludzki i wróżkowy jednocześnie. 3. Zadania nie mają wpływu na możliwości budowy...
  6. Zasoby

Sorry, ale musiałem :D <humorystyczny offtop> Dowiadujemy się z tej wypowiedzi pewnych bardzo osobliwych rewelacji. Zacznijmy od tego, iż autor informuje nas, że Pomorze gra elfami. Co więcej, robi to na samych koszarach. Prawdopodobnie szkoli się w nich bardziej ogólnikowe wojo. Może wyręczę...