• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Nusion

  1. Nusion

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Nie, jeszcze nie ma
  2. Nusion

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Kolejny rąbek tajemnicy o nowym rozdziale. Tak będzie wyglądać miasteczko na mapie świata :) Źródło Karvest
  3. Nusion

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    W plikach gry był błąd, drugi cud daje ziarna za skrzynię w Iglicy w oparciu o wymaganą kulturę. źródło
  4. Nusion

    Oficjalne informacje z Discorda

    Bzycząca wiosna - od 18 kwietnia Drodzy Ludzie i Elfy Zbliża się nowe wydarzenie! W szepczącym lesie, który Kwiatowy Goblin nazywa domem, dzieje się coś magicznego. W jego ogrodzie, zwykle tak dobrze znanym, nagle wyrastają kwiaty, które wydają się rosnąć z dnia na dzień, tańcząc do...
  5. Nusion

    Oficjalne informacje z Discorda

    9. urodziny Elvenaru! Drodzy Ludzie i Elfy! Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami informacją, że w tym roku rozpoczynamy obchody naszej 9. rocznicy nieco wcześniej! Być może zastanawiacie się: "Dlaczego tak wcześnie?". Cóż, w przeszłości obchodziliśmy tę okazję nieco później niż...
  6. Nusion

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Na becie w okienku bractwa pojawiła się nowa zakładka dla Iglicy. Pasek postępu pokazuje postęp bractwa do kolejnego punktu. Następnie w okienkach widać poprzednie rundy Iglicy (z poprzednich tygodni) Można zobaczyć tam ilu graczy z ilu wzięło udział, ile punktów bractwo ugrało i ile zostało...
  7. Nusion

    Oficjalne informacje z Discorda

    Wersja 1.196 Będzie dostępna na serwerach EN od 9 kwietnia, a na wszystkich pozostałych serwerach od 11 kwietnia. Na urządzeniach mobilnych wersja będzie dostępna w tym samym tygodniu. Ulepszenia * Dodaliśmy przycisk informacyjny w Księgach, aby sprawdzić etapy ewolucji każdego budynku...
  8. Nusion

    Oficjalne informacje z Discorda

    Tu link z zaproszeniem https://discord.gg/sdRzw4rR
  9. Nusion

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Ja mam 51
  10. Nusion

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Avatary z 22 rozdziału :) źródło: Karvest
  11. Nusion

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Karvest wstawił informację o cudach z 22 rozdziału 1. Ziarna za punkt turniejowy w oparciu o wymaganą kulturę Zmniejszenie rozpadu Pracy Społecznej 2. Produkcja Strategów Orków edit: Unuryt Ziarna za skrzynię w Iglicy w oparciu o wymaganą kulturę (możliwe, że to błąd)(jednak daje ziarna)...
  12. Nusion

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Tutaj jest rozpiska dla bransolet i worków, ale to jest z maja '23 i nie wiem, czy to nadal aktualne. Możliwe, że tak. https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/fellowship-adventures.8853/post-115143
  13. Nusion

    Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Ja mam wioseczkę iglicową bardzo nisko rozbudowaną i działa super :) https://www.elvenarchitect.com/city/planner/20295ceec0bd4977a656f35640908c7f/
  14. Nusion

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Na becie wystartował nowy sezon
  15. Nusion

    Oficjalne informacje z Discorda

    Przygody Bractwa Drodzy Ludzie i Elfy, Obecna runda Przygód Bractwa rozpocznie się 4 kwietnia a zakończy 10 kwietnia. W obecnej rundzie nagrodami będą: Mapa 1: antyczna wiedza 15, obwoźna biblioteka, przyśpieszacz czasu 10m (x10) Mapa 2: antyczna wiedza 20 (x2), księga mądrości...
Do góry