• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Odane

  1. Boskie Ziarna

    W przypadku braku ziaren oczywiście Wieże nie pomogą. Widocznie gram zbyt wolno bo mam zapas :p i jakoś nie cierpiałam zbytnio na niedobór ziaren. Aktualnie zbieram na ostatnie badanie w konstruktach i zobaczę jak będzie z ziarnami w ostatnim rozdziale :)
  2. Boskie Ziarna

    Ja sobie postawiłam dodatkowo, oprócz oczywiście budynków eventowych dających ziarna, Wieże Zachodzącego Słońca. Mam na 6 poziomie: rozpad ziaren 7,6%, nagroda za skrzynię pomocy 1188 ziaren. :)
  3. Dźwięki Elvenaru

    Zostawiam coś miłego ;) a to dla bardziej wytrwałych :)
  4. Elvenar Arts

    Czy pasują? Tego nie wiem :D Mnie się podobają. Fakt, są bajkowe. Ale jeśli chodzi o chęć wykorzystania w sygnaturce, dają większe możliwości niż te "kanciaste".
  5. Elvenar Arts

    Dziś wyskoczyło okienko w grze z linkiem do filmiku. Jak pięknie wyglądają postacie :) Chcę więcej :):)
  6. Dyskusja - wersja HTML5

    Badania pojawiają się po przewinięciu badan wstecz lub dalej na drzewku :)
  7. Liczymy do miliona.

    545
  8. Liczymy do miliona.

    543
  9. Elvenar Arts

    Taką tapetę udało mi się znaleźć :) :oops: niestety nie potrafię wstawić w oryginalnej wielkości :eek:
  10. Grafika z ewentów do własnego wykorzystania

    Chodzi Ci o to by było widoczne całe "tło"? Tzn. całość lasu, ze skałami i dolinami, czy tylko las po lewej stronie (jak w screenie, który wstawiłaś) i fragment przestrzeni gdzie było miasto?
  11. Grafika z ewentów do własnego wykorzystania

    Czy masz może inne fragmenty screenu? By się pobawić potrzeba ich troszkę więcej np. by dosztukować drzewka po wycięciu niepotrzebnych na tapecie elementów gry. Wystarczyłby fragment z lekkiego przesunięcia obecnego widoku. Mogę spróbować coś sklecić :D
  12. Liczymy do miliona.

    515
  13. Naprawione Ranking turniejowy

    U mnie też wszystko działa (Felyndral) :)
  14. Liczymy do miliona.

    513
  15. Wątek muzyczny

    :)
Do góry