• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Osteres

  1. Osteres

    Pożegnanie

    Ja co prawda aż tak drastycznie nie postąpiłem, jednak również przestałem grać. Loguję się od czasu do czasu tylko aby przeczytać wiadomości i to wszystko. Nawet mi nie szkoda tych 10 tys Diamentów, które mi zostały. Po tych wszystkich zmianach - mam dość tej gry i jej Twórców, którzy mają...
  2. Osteres

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Nie wszyscy mają rozbudowane Cudy na maxa bo nie każdy używa Multikont do tego by mieć więcej PW by Cudy rozbudowywać. Uważam zmiany na gorsze bo co teraz z dziesiątkami tysięcy reliktów? Przynajmniej do rozbudowy Cudów szły a teraz??? Po drugie i chyba najważniejsze uważam, iż po prostu chcieli...
  3. Osteres

    Dyskusja na temat nowego 18 rozdziału - Duch Współpracy

    Ja nie twierdzę, że jest jakiś problem z surowcami na rynku tylko wymiana po 2k jest bardzo uciążliwa przy tych ilościach, które są potrzebne do rozbudowy. Generalnie nie ma ofert na rynku. Wystawiam i dość szybko znikają. Nie dziwię się, że nie wszyscy chcą wystawiać a wolą zdejmować. Nie...
  4. Osteres

    Dyskusja na temat nowego 18 rozdziału - Duch Współpracy

    W dodatku każdorazowa wymiana zaśmieca Powiadomienia. Nie można tego rozdzielić? Chyba, że jest taka możliwość aby nie dostawać każdorazowo informacji o wymianie. 100 wymian dziennie i nie wiadomo kogo łapkować...:mad: Porażka z tą ilością 2k za jednym razem. niby czemu ma to służyć. Jeszcze bym...
  5. Osteres

    Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    Ewent idzie mi średnio - jak każdy poprzedni, bo przynajmniej 1 artefakt mi zawsze braknie aby podnieść budynek na full. Nie ważne czy będę go stawiał czy też nie. Po prostu brakuje... Zostają więc PB i uważam, że tylko do tego one są potrzebne. :p Zauważyłem jednak inną prawidłowość, od chwili...
  6. Osteres

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Przy normalnej grze... Dobry żart. Ja pół miasta wywaliłem a mam sporo ekspansji premium i 5 miesięcy mi zajęło aby nową rasę przejść.
  7. Osteres

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Przecież dla nich szybciej było obciąć z 11 do 8 PW niż zegar naprawić. to proste... Zegar naprawiają ładnych kilka lat...
  8. Osteres

    Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

    Uważam ten Ewent za swoistą odskocznię, w dodatku podobają mi się statki i jak do tej pory wszystkie po 1szt mam (wystarczy). 2x trafiłem z 19 więc wypadają też z najniższych :P Jedynym minusem jaki widzę i który wkurza, chociaż niby to 1 PW tylko ale jednak PW, to gdy licznik się zeruje jak...
  9. Osteres

    Dyskusja o Obchodach 5 Urodzin

    Tyle co ja gier przeszedłem to możesz sobie pomarzyć tylko... Mam już swoje lata i nie jestem dzieckiem, który zagrał w 2-3 gry... Wiem co piszę. Mało się na forum odzywam bo widzę też co się dzieje. Ludzie własnego zdania mieć nie mogą bo zaraz następuje nagonka. Smutne to jest :( Nie...
  10. Osteres

    Dyskusja o Obchodach 5 Urodzin

    W porównaniu do innych gier, w które grałem lub gram rocznica taka okrągła jak ta jest robiona w większą pompą. Co ja mówię, każda rocznica jest tak robiona... Tutaj praktycznie bez echa. Coś tam rzucili. Ot by nie było, że nic nie ma i ludzie się cieszą... :rolleyes: Nie wiem z czego tak...
  11. Osteres

    Dyskusja o Obchodach 5 Urodzin

    Jak dla mnie 5 urodziny i bardzo słabo to wygląda... Nawet pomimo zapowiedzi wygrania budynku a raczej...możliwości jego wygrania.:rolleyes: Starałem się przyjmować wszystko z pokorą bo nawet lubię tą grę, przestaje jednak mi się coraz bardziej podobać z kilku powodów. Mniejsza już jakich. Nie...
  12. Osteres

    Dyskusja o Iglicy Wieczności i równowadze gry

    Przecież Cuda na wyższe poziomy to RAJ... dla Multikontowców. Nie widzę celu ich podnoszenia za tak beznadziejne statystyki i ładowania tysiące PW. Ale oczywiście niby wszyscy o Multi wiedzą ale nikt nic z tym nie robi. Oczywiście nawet jest mówione, że wolno mieć kilka kont... Tylko, że jak te...
  13. Osteres

    Potwierdzone nie przyznanie prezentu event majowy

    Strach się logować na pozostałe serwery aby źle nie przydzieliło jak naprawiony zostanie błąd...;)
  14. Osteres

    Dyskusja o aktualizacji 1.100

    Po dzisiejszej aktualizacji nie działa mi wersja przeglądarkowa gry na kompie, tylko aplikacja w telefonie... :mad: Porażka... Aplikację traktuję jako pomocniczą na wyjazdy a nie jako główną do grania. Jak będzie wszystko to co w wersji na PC to wtedy pomyślę nad zmianą. Jednak różnica w...
  15. Osteres

    Naprawione Brak nagród za zakończony turniej...

    Też mam ten problem, nie dostałem nagród za Turniej: Arendyll
Do góry