• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa PasRatunkowy

  1. PasRatunkowy

    Dyskusja o rozdziale 21

    a gdzie się produkuje łuski, skorupy, szkło?:) Sorki, że w tym wątku, ale przez 8 lat nie polubiłem tego lupanaru na forum, nic nie mogę znaleźć. // dobra, już wiem.... połączono//Urdur
  2. PasRatunkowy

    Pomożecie znaleźć ( chyba włoską) stronkę, w której są wrzucone spisy zadań rasowych z poszczególnych etapów?

    Pomożecie znaleźć ( chyba włoską) stronkę, w której są wrzucone spisy zadań rasowych z poszczególnych etapów?
  3. PasRatunkowy

    Czy da się przekazać konto w grze założone przez google?

    na razie nic się nie wyjaśniło, jakiś fachowiec coś tam działał przez any desk i stanęło na tym, że ciągnę net z telefonu, bo tak stronka spokojnie wchodzi..... Dzisiaj pogada u siebie w kablówce, co zrobić- od nich zresztą mam net. // Wygląda na to, że wszystko już oki. edit//Urdur
  4. PasRatunkowy

    Czy da się przekazać konto w grze założone przez google?

    A co zrobić z czymś takim? Dodam, że na betę i apkę wejść mogę
  5. PasRatunkowy

    Czy da się przekazać konto w grze założone przez google?

    Jak wyżej. Nawet nie wyskakuje hasło.
  6. PasRatunkowy

    Niemożność zalogowania

    Od 2-3 godzin nie mogę się zalogować, docieram do 25 i koniec. Zmieniłem przeglądarkę na Foxa, ale tam jest jeszcze gorzej niż na Chromie Sterowniki aktualne. Ciekawe że FoE wchodzi bez problemu... Jak to u Was wygląda?
  7. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Dzięki serdeczne:) // A wiesz kiedy się spodziewać startu? połączono//Urdur
  8. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    A jest już spis zadań?
  9. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Siemka, Koval. Zastanawiam się czy cokolwiek z karmieniem mnie interesuje. Nie wiem jak wygląda algorytm gry, ale przez ostatnie miesiące, jak trafię dwa karmienia w tygodniu w Akademii, to jest święto. Lekko mnie to zaczyna śmieszyć. Bo <CIACH> już przeszło //Usunięto wulgaryzm: Hajmdal
  10. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Siemanko. Ten event to kolejny krok ku przepaści/ równanie w dół, czy coś się poprawiło?
  11. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Rozumiem więc że studnie to było zuo i teraz będzie fajnie, bo Szanowna Pani miała złe wrażenia estetyczne związane z mapą?. Ja nikomu nie bronię wywalać tysiaka miesięcznie na gierkę, ale nie każdy jest aż tak zdesperowany. Powoli zaczynam mieć dosyć tej gierki. Ktoś policzył ile trzeba wywalić...
  12. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Kiedy się u nas zacznie przygoda?
  13. PasRatunkowy

    Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    ciekawe czy będzie druga studnia // tajes //Połączono posty: Hajmdal
  14. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Pewnie jeszcze nie pojawił się spojler z zadaniami? Czy może już gdzieś jest, a ja żle szukam?;p
Do góry