• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa poledance

  1. Turniejowy Rekord Świata

    Graty :)
  2. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    @chris07070707 ja się nie ukrywam jakbyś zapytał to bym Ci powiedział. To konto mam już od dawna na forum i to jedyny powód, Ty jak zwykle widzisz drugie dno... :) Co do Twojego życia prywatnego nie obchodzi mnie ono w żadnym stopniu, napisałem o swoim czasie wolnym Twój powtarzam nie...
  3. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    @Nusion nie mierz wszystkich swoją miarą.... :) To, że Tobie tego brakuj to nie znaczy, że każdy jest taki...
  4. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    @Tajniakos jakbyś chociaż trochę zaczął czytać ze zrozumieniem to na wstępie napisałem o tym, że to co @chris07070707 robi to fajna sprawa i na pewno wiele osób korzysta - po pierwsze. Mój wolny czas wole poświęcić na rodzinę i to, że nie napisałem poradników nie znaczy, że nie posiadam wiedzy...
  5. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    Sorry @chris07070707 , ale powyższy cytat tak pasuje do Ciebie, że postanowiłem ostatni raz tutaj napisać. Nie wiem czemu Ty uważasz się za wzór do którego trzeba porównywać cała resztę ?? Cały czas te Twoje "ja to , ja tamo'' zaczyna się robić męczące. Ostatni raz napisze, JA nie twierdzę , że...
  6. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    @chris07070707 to co robisz na forum czyli te porady różnego typu naprawdę fajna sprawa, ale czym dłużej czytam Twoje wypowiedzi do każdego, który się wypowiada na forum to mam wrażenie, jakbyś uważał, że pozjadałeś wszystkie rozumy świata i jesteś wyjątkowym i jedynym taktykiem w tej grze...
  7. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    Wy sami sobie zaprzeczacie... piszesz o tym, że każdy w tamtym czasie miał możliwość bla bla bla... kto nie skorzytał ten ma problem i tu dochodzimy do sedna sprawy, podobnie z feniksem kto go nie zdobył w czasie jak był event kilka lat temu to " Jego problem". Już wystarczy to, że turniej jest...
  8. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    Dokładnie o to mi chodziło co zostało napisane powyżej... skoro cały czas dążycie żeby nowym dać równe szanse w postaci feniksów, to może dajcie możliwość dla zaawansowanych żeby mieli szanse na zdobycie po ''10'' miśków. Dopóki z miśkami nie zostanie rozwiązany problem to nigdy w tej grze nie...
  9. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    Tak jak wspominałem nie zamierzam się tu z nikim kłócić, odnośnie Twoich argumentów co do miśków nie przemawiają do mnie w żadnym stopniu i proszę nie próbuj mnie przekonywać do swoich racji, zresztą za chwile Twoi fani zaczną ciągnąć tą dyskusję i tylko zbędny spam się zrobi. Co do turnieju i...
  10. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

    Na wstępie napisze, że mój post nie ma celu czepianie się do kogokolwiek... Po prostu jak czytam cały czas, że trzeba dać możliwość zdobycia wszystkiego co najlepsze w tej grze nowym graczom to mnie krew zalewa. To dajmy również wszystkim zdobyć na nowo po 10 miśków brunatnych bo to jest...
  11. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    3 piętra na 3 światach: tydzień 1: S1-1, S2-0, S3-2 tydzień 2: S1-0, S2-0, S3-0
  12. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Mój wynik: S1- 1 S2- 0 S3- 2
  13. Dyskusja o aktualizacji 1.120

    Mam feniksa ognia na 10lvl i w magazynie 9 artefaktów + feniksa burzy z początkowej epoki, żeby nie marnować renowacji wolałbym go zdobyć z akademii z bieżącej rasy. Nie chciałem ryzykować i go usunąć bo zostałbym tylko z artefaktami. Dzięki za odpowiedź :)
  14. Dyskusja o aktualizacji 1.120

    Skoro jesteśmy w temacie feniksa, mam pytanie czy jak usunę feniksa, którego posiadam z kilku epok do tyłu, to pojawi mi się w akademii z aktualnej epoki?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  15. Dyskusja o Zimowej magii

    Nie zużywamy tyle samo, mając wir masz większy magazyn , dzięki czemu przy użyciu portalówki dostajesz większą ilość towaru co przekłada się na zużywanie mniejszej ilości zysków. Zysk portalu daje bonus (5%,10% itd.) od wielkości Twojego magazynu. :)
Do góry