• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Proqrator

  1. Proqrator

    2 nowych szuka aktywnego miejsca

    Cześć. Odezwij się w grze jeśli aktualne.
  2. Proqrator

    Celebryci - Zapraszamy

    Dwa wolne miejsca. Zapraszam
  3. Proqrator

    Celebryci - Zapraszamy

    Jedno, może dwa wolne miejsca. Zapraszam
  4. Proqrator

    Ostatnie logowanie

    Tak, działa w mobilnej ps. Zmień ankiete na anonimowa (taka jest wymagana w regulaminie działu)
  5. Proqrator

    Ostatnie logowanie

    Sprawdzić kto jest online/offline można chyba od zawsze poprzez czat komenda "/who", a już od jakiegoś czasu w przeglądarce na liście członków bractwa jest oznaczenie kto jest online. Co do ostatniego logowania to jestem na tak. Obecnie trzeba sprawdzać na elvenstats, ale to jest nie do końca...
  6. Proqrator

    Celebryci - Zapraszamy

    Cześć, Poszukujemy aktywnych osób chętnie klikających turnieje i iglice. Ilość punktów, wielkość wioski nie ma dla nas większego znaczenia. Liczy się zaangażowanie i chęć rozwoju. W turnieju regularnie 10-13 skrzynek, iglica już bardzo blisko szczytu - brakuje paru osób. Przygody chętnie...
  7. Proqrator

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Według tego linku efekt karmienia to 10% na 10 poziomie, wcześniej ktoś pisał o 20%. Która wersja potwierdzona? Chyba, że coś źle sprawdzam. Jeśli faktycznie będzie 10% to słabiutko.
  8. Proqrator

    Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Rób w piątek to zrobisz razem z iglica ;)
  9. Proqrator

    Dyskusja o nowej rundzie Przygód Bractw

    Tak wiele razy zmieniane były ilości wymaganych odznak, ilości produkcji, a nagrody od lat niezmiennie nie adekwatne do poświęconego czasu.
  10. Proqrator

    Celebryci

    Ponownie zwolniło się miejsce. Wymagane jedynie chęci do gry :) Zapraszam do kontaktu
  11. Proqrator

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Jak wygląda sprawa z portalowkami w tym rozdziale? Da się coś nimi ugrać/ pominąć stawianie czegoś?
  12. Proqrator

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    Super opisane. Kawał dobrej roboty @Maguzzi Dobrze się czytało z poranna niedzielną kawa ;) Proponuję, aby @Urdur przypięła temat na górze w "pomocnej dłoni", albo Twoje posty w osobnym poście dać tam, a dyskusje zostawić jeszcze tutaj
  13. Proqrator

    Mistrzowie turnieju

    Szczerze mówiąc nie odczuwam potrzeby takiej ikonki. Pewnie dlatego, że bym takiej nie dostał. Powinienem dać na nie ( żeby inni tez nie mieli ) :) No ale jeśli ma to dać komuś trochę satysfakcji, kiedy spojrzy na półkę to czemu nie ;) Zagłosowane na tak, choć nie uważam żeby to pomogło w...
  14. Proqrator

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Nie zachecasz mnie do rozpoczęcia. Na razie jestem na zadaniu, na którym zakończyłem poprzedni event czyli nr 2 :) Może zrobię powtórkę? :)
  15. Proqrator

    Szukamy bractwa

    I chyba nie ten czas :) post był z maja ;)
Do góry