• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa proqrator

1. proqrator

Światy

Światy tak ogólnie, technicznie nie różnią się od siebie. Jedynie czasem powstania, ilościami graczy itp
  2. proqrator

Nie można włączyć

Kiedyś miałem problem z aplikacją, nie dało się jej wogole włączyć. W moim przypadku pomogło wyłączenie powiadomień z gry. Niestety support też wtedy nie pomógł. Sam to ogarnalem. Probujcie coś zmieniać. Może się uda Później jak im napisałem jak udało się to poprawic to rozsyłali to do innych i...
  3. proqrator

Zgłoszone Czas trwania zaklecia na budynku - aplikacja

@jarq pojawił się kolejny post w tej sprawie. Może warto byłoby to pchnac. Drobiazg ale przyda sie. 16 głosów na tak i prawie rok minął. Myślę że wystarczajaco
  4. proqrator

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Ona wchodzi po obecnie trwajacym u nas evencie czy coś jeszcze między nimi będzie? Relikty golema w nagrodę więc przypuszczam że po tym, ale wolę się upewnić :)
  5. proqrator

Czas trwania mocy zasobów i magicznej produkcji w aplikacji

https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/czas-trwania-zaklecia-na-budynku-aplikacja.4337/ Zakładałem coś takiego blisko rok temu. Niestety bez sukcesu
  6. proqrator

Dyskusja o Iglicy Wieczności

Dwa razy taki komunikat pojawił mi sie, kiedy odbierałem nagrodę ze skrzynki po wygranej walce/negocjacjach. Raz mini Boss i później z Żaby na drugim. Po kilku próbach nagrodę dało się odebrać ( ale nie były to diamenty). Ktoś miał coś takiego i wie czym to spowodowane? I czy to możliwe że miały...
  7. proqrator

jak znaleźć dobre bractwo?

Wszystko fajnie, tylko niestety gra nie kieruje początkujących do forum. W żaden sposób nie zachęca żeby tu wejść i niestety mało z osób które powinny to i wiele innych porad przeczytać na początku nie trafi do tego. Może część osób, ktorum wyślesz link w odpowiedzi na zgłoszenie zagladnie...
  8. proqrator

Czy istnieje bractwo w którym wszystkim się chce ???

A gdyby tak zamknąć temat, bo bractwo się znalazlo, sprawa zamknieta, a zbędne, bezsensowne dyskusje tylko odpychają ludzi od forum?
  9. proqrator

Jesteśmy otwarci na maluszki, bo z chęciami potrafią na prawdę wiele. Więc jeśli tylko chcesz to zapraszamy i służymy pomocą w początkach. Każdy kiedyś zaczynal
  10. proqrator

@driwer3 jeśli chcesz to zapraszam do nas. Mamy jedno wolne miejsce. Skontaktuj się w grze. Okres wakacyjny mamy luz w turniejach, bo trzeba żyć i odpocząć, ale coś się klika. A po wakacjach wrócimy do normalnego trybu
  11. proqrator

Problem z logowaniem ( smartfon)

Spróbuj wejść w ustawienia aplikacji ( przytrzymaj ikonę i wybierz informacje o aplikacji) znajdź opcje " ogranicz użycie danych" i zobacz czy masz tam ograniczenie na dane mobilne włączone. Pewności nie mam, ale możesz sprobowac
  12. proqrator

Celebryci

Ponownie mamy jedno wolne miejsce. Warunki jak wyzej. Może być maluszek, byle z chęciami do dłuższej gry i rozwoju
  13. proqrator

Dołozy "*" na koncu i w opisie doda drobnym druczkiem ile skrzynek ponad 10 ;)
  14. proqrator

Czyli 10 skrzynka nadal pozostaje ze schematem? Tu sie nic nie zmieni? a dalsze sa mozna powiedziec dodatkiem dla tych dajacych wiecej w turniejach?
  15. proqrator

bractwo dla maluszka

Poki nie poprawia jakos systemu wyszukiwania bractwa, szczegolnie w apce bo tam jest dramat to problem, który Ci dokucza nie ustanie. Niestety jako maluszek na s1 przegladalem ostatnio bractwa ktore proponuje system. To jest porazka. 90% to bractwa 1-2 osobowe, do tego kilka wiekszych, ale...