• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa PTR108

  1. PTR108

    miksfiks zaprasza

    Złożyłem zgłoszenie. Pozdrawiam
  2. PTR108

    Wróciłem do gry, szukam aktywnego bractwa

    ok, już patrzę. Pozdrawiam
  3. PTR108

    Kulinarna Loteria Niziołków (VII)

    Liczba: 50, Smakołyk: Faworki
  4. PTR108

    Wróciłem do gry, szukam aktywnego bractwa

    Witam. Zaczynałem dwa lata temu równo ze startem świata Felyndar i trzymałem się w top 100, jednak obowiązki rodzicielskie i związane z firmą zmusiły mnie do zaprzestania gry. Na chwilę obecną wróciłem z nowym zapałem :) Konto ma tylko 20.000 punktów bo na tym etapie zakończyłem grę. Rozumiem...
  5. PTR108

    Witajcie :-)

    Wróciłem po dwóch latach :)
  6. PTR108

    Szwalnia u Majuli

    super, dzieki :)
  7. PTR108

    Szwalnia u Majuli

    Ja się zgłaszam :) coś elficko-elvenarowego z loginem PTR108 do tego forum, może być również z avatarem. Zdaję się całkowicie na Twój gust. Pozdrowienia :)
  8. PTR108

    Nasz sprzęt do grania.

    Ja mam od dwóch czy trzech lat takie coś: Wystarczyło wypełnić wzór :) //DamYan
  9. PTR108

    Żelkowa Świątynia

    znalazłem takie żelki tylko ten trochę mi się źle kojarzy hehehe :P ogólnie żelki fajna sprawa, w każdym wieku :)
  10. PTR108

    Walka - jedno pytanie

    Dzięki, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. U mnie dopiero doszedłem do 72 jednostek w oddziale i niestety często spore straty na piątym pierścieniu więc popracuje nad strategią
  11. PTR108

    Walka - jedno pytanie

    Witajcie, nie gram tutaj za długo (około 7000 pkt) i gram Elfami. Moje pytanie dla graczy, którzy grają już dłużej. Czy rozstrzyganie walk automatycznie, różni się bardzo stratami od walk, które prowadzimy sami? Bo tak szczerze mówiąc to jak na razie wielkich różnic nie dostrzegłem, a jednak...
  12. PTR108

    Dyskusja o aktualizacji 0.35

    Nie, ponieważ do zaklęć brane są tylko nieużywane relikty i taki był zamysł by je w ten sposób wykorzystać
  13. PTR108

    brak mobilnej wersji Elvenar ? ->> Polak potrafi :)

    dzięki za info, przyda się. Nie trzeba będzie czasami laptopa uruchamiać :)
  14. PTR108

    Dyskusja o aktualizacji 0.35

    Ja czekam na zaklęcie bonusu do kultury, najlepiej takie które by dawało maksymalny bonus
  15. PTR108

    Zgłoszone Aktywność w Bractwach! [54, 143][17-01-PL]

    Przydatną opcją było by wprowadzenie ikonek aktywności ( coś jak w plemionach ) żółta kropka - np nieaktywny 48h czerwona kropka - np nieaktywny 7 dni Dodatkowo zielona kropka dla graczy on-line co o tym sądzicie?
Do góry