• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Qazwsx

  1. T2 żywych bez badania pytanie

    Tak ale jak chce zbadać sobie koszary czy tereny to tam są wymagane i akurat te 10k w kilka dni uzbieram na tyle żeby zrobić badanie koszar bez ruszania tych badań na odblokowanie tych żywych T2. Bo ile rozpada się 10% dziennie tak ?
  2. T2 żywych bez badania pytanie

    Witam wszedłem właśnie do Amunów i chcę tutaj trochę zostać pofarmić i teraz tak nie mam zamiaru i narazie nie będę badac wgl żywych towarów T2. Ale mimo wszystko jak klikne moje surowce to takjakby mam je "odblokowane" i teraz 2 pytanka: 1) Czy bez zbadania żywych towarów T2 bede mógł je...
  3. Badać zwiad czy lepiej bez ?

    faktycznie niskim kosztem mozna tam dojść dzięki! Dopytam jeszcze badać te 2 powiększenia oddziału które będę miał po drodze ? jedno odrazu na wierzchu i drugie za koszarami ? to bardziej pomoże czy zaszkodzi ? Oraz zauważyłem że do zbadania obozu potrzebuje żywych z tieru 2 czyli dochodzi cała...
  4. Badać zwiad czy lepiej bez ?

    opactwo oczywiście bede rozwijał ale chodzi o większą ilość tych budynków żeby stały dopływ many miec PS: żeby wybadać obóz i koszay muszę całą infrastrukturę wybudować portalową do tego ;p
  5. Badać zwiad czy lepiej bez ?

    kurde bele to jak przejdę z zywiołaków na amunów wzrost trudnosci bedzie spory ?czy nawet go nie odczuję ? I ostatnie pytanko jaki najlepszy budynek do many jest do konca zywiołaków dostępny ? bo aktualnie mam sporo bibliotek i nie wiem czy je zostawiac czy nie wymienic na coś innego jest...
  6. Badać zwiad czy lepiej bez ?

    Okej masz rację! nie pomyślałem o budynkach czyli krótko mówiąc warto lecieć dalej myślicie że zatrzymanie się dłużej na amunach to pomysł okej ?
  7. Badać zwiad czy lepiej bez ?

    Witam Właśnie kończę żywiołaki zostały 2 badania i po nich chcę trochę pozostać nie badać amunów tylko poulepszać cuda porobić trochę prowincji turnieje na maxa itd. i tutaj pytanko czy zbadanie tego pierwszego badania w amunach zwiadu ułatwi mi grę czy mi trochę ją utrudni ?
Do góry