• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa qp2018

  1. qp2018

    Rozbudowa Budynków Kultury

    Wszystko przed nami... :cool:
  2. qp2018

    Rozbudowa Budynków Kultury

    Tylko trzeba pamiętać że bez tych renowacji nie rozbudujesz i nie zbudujesz prawie żadnego antycznego cudu.... nie wiem dokładnie bo część już mam zbudowanych. Rozbudujesz budynek i na cudaka/i zabraknie.
  3. qp2018

    Pożegnanie

    Kiedyś grałem na nie niemieckim serwerze... widziałem tam że nagle jakieś miasto zamiast budynków miało z dróg jakieś obraźliwe napisy zrobione. I one dość szybko znikały. Oczywiście nie wiem czy to wina napisów była, czy innej polityki.
  4. qp2018

    Pożegnanie

    Hmmm.... w militarną? To w ogóle u mnie gra stanie. :cool: Samo się zatrzyma... no ja poczekam, na razie wygląda na to, o czym już gdzieś pisałem,uzbierać na cudaka to ponad rok czasu. :D
  5. qp2018

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    No i tak patrzę.. pozytywnie o zmianach miało być... No to pozytyw nie mogę brać udziału w wydarzeniach... bo mgła wizji potrzebna... Pozytyw, mniej czasu na grę będę potrzebował. No przynajmniej dopóki chcę jakikolwiek cudak rozbudować. :cool:
  6. qp2018

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Teraz wziałem kalkulator.. jakbym na nic nie wydawał fragmentów zaklęć.... pewne mam ponad 400 dni zbierania. :cool:
  7. qp2018

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    A ja mam to wszystko w (...) :cool: I tak wolno szło... to co że spowolnili? o_O Rozbudowa antycznego cudu za pół roku.. i to jednego... żeby było pozytywnie... hurra!!! :p
  8. qp2018

    Zeżarło mi diamenty....

    Mają swoje logi, które "nie kłamią". Wydałem wg nich na odblokowanie mapy... ja oczywiście dowodów żadnych nie mam. Nie wiem jak mogłem wydać na odblokowanie mapy jak teraz to 2300 diamentów potrzebne a tyle nie miałem nigdy... a nie istotne..
  9. qp2018

    Zeżarło mi diamenty....

    Napisałem... Mam zaznaczone.. ale...ciekawe. :cool: Czy wydałem i nie zauważyłem. Na razie support wygląda na to że nie wie... :eek::cool:
  10. qp2018

    Zeżarło mi diamenty....

    Nie przypominam sobie żebym wydał... miałem ponad 1000 uzbieranych, mam 300. :eek:
  11. qp2018

    Strzał w kolano?

    O.. to Rosjanie mogą protestować. :eek: Ja tam na ogół nie chomikuję... mnie załatwili na cacy. 31 000 zaklęć zdobyć... tylko na rozbudowę.... o_O
  12. qp2018

    Strzał w kolano?

    E tam... spoko, pól roku i z 30 poziomu na 31 antyczny cud się rozbuduje. :cool: Czy tam z innego.
  13. qp2018

    Słów kilka o zmianach w cudach

    Teraz to już koniec... rozbudowa cudu co pół roku... pięknie. :mad: No i miałem dwa antyczne cuda, zapewniały 80% wymaganej kultury teraz badania oddziałów będę musiał zrobić. :mad:
  14. qp2018

    To nie błąd Kwiatowe przebudzenie(do kasacji)

    Marmur. Chodziło o 3 godziny nie dziewięć... także... mój błąd.
  15. qp2018

    To nie błąd Kwiatowe przebudzenie(do kasacji)

    Wyprodukuj dowolne podstawowe towary 9 godzin.. 10x Brakowało jednego, użyłem pomocników czasu... nadal jest 9. W sumie spróbowałem 2 czy 3 razy i nic. Nadal jest 9 zaliczone.
Do góry