• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa R I P

  1. Padły serwery

    potwierdzam też mi pisze błąd serwera
  2. NoName

    Ponownie zapraszam do nas iglica na max , turniej kilkanaście skrzynek , wsparcie zwykłymi towarami .
  3. NoName

    Witam ponownie , zwolniły się 2 miejsca zapraszam.
  4. NoName

    Dawno nie było miejsca i właśnie się zwolniło . Zapraszam doświadczonego gracza , minimum turniejowe 2000 pkt. , minimum iglica drugie piętro ( drugi boss ) , w iglicy złoto cały czas , w turnieju kilkanaście skrzynek , więc nagrody na wysokim poziomie .
  5. NoName

    Cześć zapraszam do mojego bractwa (NoName) , co tydzień złoto w iglicy i kilkanaście skrzynek w turnieju ( 16 w ostatnim ) , minimum turniejowe 1600 (w tym tygodniu , zwiększamy o 100 co tydzień do 2000 ) , minimum pół iglicy , ( zalecana cała ) i motywacje 5 na 7 dni .
  6. NoName

    jedno miejsce wolne
  7. NoName

    dwie osoby kończą zabawę , chętnych zapraszam
  8. NoName

    i kolejny gracz zakończył zabawę , zapraszam do nas
  9. NoName

    zwolniło się kolejne miejsce
  10. NoName

    znów mamy miejsce dla aktywnego gracza
  11. NoName

    Hej szukamy graczy robiących całą iglicę , minimum turniejowe 1000 pkt. i motywacje min. 5 na 7 dni . Mogę wspomóc surowcami.
  12. NoName

    jedno miejsce czeka na Ciebie
  13. NoName

    znowu mamy wakat , albo i dwa , poszukiwani gracze robiący całą iglice (mogę wspomóc surowcami)
  14. NoName

    poszukujemy gracza robiącego całą iglicę ,dam surowce na iglicę
  15. NoName

    ponownie mamy wolne miejsce
Do góry