• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa R Y C E K

  1. R Y C E K

    Oficjalne informacje z Discorda

    Hehe,w "Plemionach" mógłby któregoś ranka nie mieć gdzie wejść.
  2. R Y C E K

    To nie błąd Runa many

    Po wybraniu jeszcze następnego budynku zmniejszającego rozpad many pojawiły sie w magazynie oba budynki.Temat do zamknięcia. // W księdze obfitości many połączono//Urdur
  3. R Y C E K

    To nie błąd Runa many

    Jestem na początku Leśnych Elfów i po postawieniu kilku budynków dających manę chciałem postawić Runę Many aby zwiększać zbiór tejże many o 70 % ..Po odznaczeniu tego budyneczku wyświetlił mi się napis że Runa Many została oznaczona.I tyle w temacie ani budyneczku ani nic.Gdzie jest ten budyneczek ?
  4. R Y C E K

    Przygoda Bractw

    Czy mógłby mi ktoś podać linka lub wbić zapotrzebowania na 3 mapy do PB. Z góry dziękuję.
  5. R Y C E K

    Brak diamentów

    Jak długo mam czekać na jakąś odpowiedź z suportu na wczorajszy wpis? Wpłaciłem poprzez Psc za paczkę 3900 diamentów, zamiast dodać do mojego konta diamenty wyskoczył jakiś durny wpis o zbyt długim oczekiwaniu na coś (nie zdążyłem doczytać ,tak szybko zniknął).Do tej pory ani diamentów ani...
  6. R Y C E K

    Mistyczne Kamienie

    Fakt ,:),dzięki, pomieszałem nazwy . Dostałem te Widmowe Kamienie za wytworzenie Wzrostu Witalności i zapełnił się Mistyczny obiekt i pokręciłem nazwy :):):):). Niemniej dzięki Nusion za informacje i naprostowanie pokręconego. :)
  7. R Y C E K

    Mistyczne Kamienie

    Wylosowałem w AM 2 Mistyczne Kamienie,gdzie je mogę namierzyć i co one dają ?
  8. R Y C E K

    Dyskusja o nadchodzących zmianach w turnieju.

    hue hue wprost rewelka,na 20 prowincji zdobyłem kilka sztuk reliktów drewna w turnieju drewna,hahahahaha. Powinni zmienić nazwę na "UNIWERSALNY".
  9. R Y C E K

    Dyskusja o aktualizacji 1.136

    O znikajacych budynkach podczas rozbudowy,hehe.
  10. R Y C E K

    Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Ja nie mogę. Nie podoba Ci się, to zmień piaskownice. Podejście godne małolatów,bo coś podobnego słyszałem ostatnio w ...przedszkolu,a było to pół wieku temu.Widać lata lecą ale poglądy i podejście co niektórych się wcale nie zmieniło. Ps. To naprawdę nie jest prywatne forum,ani prywatna poczta...
  11. R Y C E K

    Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    No i rozpętałem burzę. Charlene, stereotypy mnie nie bawią.Na głównym koncie spokojnie robię bez wysiłku po kilka tysięcy pkt.Nie usuwam cudaków ,nie trzęsę się z wyliczeniami,że czegoś mam za dużo ,czegoś za mało.Na koncie (chyba iglicowym,haha,3 epoka-25 prowincji tez na luzaku trzepię 2,5 k...
  12. R Y C E K

    Turniejowy Rekord Świata

    Chapeau bas ! ! !
  13. R Y C E K

    Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Nagrody? Żadnej skrzynki na piętro,nawet niebieskiej jak w ubiegłym tygodniu.Jest sens tracenia towarów na te wątpliwej jakości scrole i ledwo zwrot przyśpieszaczy zużytych na przejścia?
  14. R Y C E K

    Zgłoszone Własne Antyczne Cuda pokazywane tak jak Cuda i innego gracza.

    Zdecydowanie aprobuję tą propozycję.
  15. R Y C E K

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Ta gra jest adekwatna do koronawirusowych czasów,tzn żeby nie wychodzić z domu i ... No właśnie ,zostaliśmy zniewoleni czasowo w tej grze.To jest absolutny złodziej czasu.Szkoda tylko ,że za późno posłuchałem rady Chrisa i wepchałem się w XVI a potem w XVII epokę .Z mojej perspektywy nic nie...
Do góry