• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Romi1

  1. Romi1

    Dyskusja o nowej rasie Ambasady

    Dzięki :)
  2. Romi1

    Dyskusja o nowej rasie Ambasady

    Ma ktoś listę zadań w Ambasadach ???
  3. Romi1

    Dyskusja o Letnich Syrenach

    Hmmm....utknąłem w evencie na kolejnym odblokowaniu 2 prowincji....i to dlatego, że wszystkie prowincje co miałem już w pętli odblokowałem...zwiad puszczony dawno...ale powrót to ponad 4 dni :( pytanie, czy tak samo trudno mają gracze na początku gry ??? bo przecież wyboru w tym zadaniu nie ma :(
  4. Romi1

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Mordko Kocia :) ...dziękuję za odpowiedź :) chodziło mi o to, że PB wersja D jest opisana przez IG .... a przy zmianach mogły też nastąpić niespodzianki na mapach :) ale wnioskuję, że nie....jeszcze raz dzięki za odpowiedź :)
  5. Romi1

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    PB na becie się chyba skończyły....były jakieś zmiany co do zbioru odznak...oprócz panelu i ułatwień opisanych w tym rozdziale ??? :)
  6. Romi1

    Brakujące Przygody Bractw

    a jaki wariant przygód na becie ???
  7. Romi1

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Co do zamierzeń zamykania gry i do rzeczywistości....to ma się to tak jak zakładania serialu " M - jak miłość " do realności :). Serial M-jak miłość był przygotowywany na....6 odcinków....a ile mamy na dziś ??? Co do gry to na pewno IG przy dzisiejszej aktualizacji zwiększającej miejsce pod...
  8. Romi1

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    No cóż, nie kombinowałem w losowaniu nastawiając się na studnie.......efekt 28 studni i feniks na 10 lvl-u na jednym świecie i z jednym kontem :) uważam event za udany :)
  9. Romi1

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    Ciekawe jak będzie żywe towary liczyć ??? czy po 3 i 9h.... czy 24 i 48h :)
  10. Romi1

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Dzięki chris za odpowiedź....zawsze na Ciebie można liczyć :)
  11. Romi1

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Pytanie: Czy ktoś posiada info o bonusie " podwójnych piórek " ??? W ostatnim długim evencie IG zrezygnowało z tego bonusu....pytanie czy w tym też ??? czy już może na stałe ???
  12. Romi1

    Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

    Założone wymagania postawienia warsztatu na 1 lvl: populacja: 18, monety: 500, Rzeczywisty koszt budowy warsztatu: populacja: 15, monety: 500, Zwroty po kasacji warsztatu: populacja: 15, monety: 250, Wynik końcowy: populacja: 0, monety: - 250, Tak więc mieliście rację co do populacji....zwracam...
  13. Romi1

    Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

    Bardzo lubię Twoje wywody chris....całkiem poważnie ...masz zdrowe podejście do gry i logikę w tłumaczeniu....dla mnie jest cenne :) ale jak pisałem....nie stawiałem warsztatów z oparów.... jutro sprawdzę i napiszę.....a zwroty 14 lub 15 nie były podyktowane....nazwijmy to osią tylko...
  14. Romi1

    Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

    Hmmmm....nie przekonuje mnie to, ale może niedowiarkiem jestem.....akurat brakuje mi robola, żeby potwierdzić moje przypuszczenia, ale jutro sprawdzę i napiszę, bo....jestem prawie pewien, że jak stawiałem warsztat.... to mi zabierało 18 ludków fizycznie...... czyli np. miałem przed postawieniem...
  15. Romi1

    Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

    cóż.... zostawiłem ponad 100 warsztatów na 1 lvl-u po PB z produkcją na 24h....żeby mnie lekko w wyzwaniach było :(, po szybkim zaliczeniu wyzwań zacząłem kasować warsztaty, aby rozpocząć budowle konstruktów....jakie moje było zdziwienie, gdy aby postawić warsztat potrzebowałem 18 populacji i...
Do góry