• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Sameen

1. Sameen

Studnia Życzeń - co wypadło?

Wczoraj pierwsze losowanie w jednej studni - eliksiry. Dostawiłam drugą studnię i dzisiaj rano młotki i 1PW
  2. Sameen

Ważne [Komentarze] Walentynkowa linia zadań

@zulus100
  3. Sameen

Kulinarna Loteria Niziołków (VII)

Pączki 51
  4. Sameen

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.45

No i na co mi te eliksiry teraz? o_O Dlaczego w tej grze ostatnio wszystko jest nie tak jak powinno? Dlaczego w momencie wypuszczania eventu nagrody nie są ostateczne, co to za zmienianie po wszystkim? :/ Specjalnie losowałam ten budynek bo chciałam MŁOTKI! a nie eliksiry!!! nie dość, że i tak...
  5. Sameen

Mikołajkowa Loteria Niziołków (III)

Liczba: 77 Prezent: Puzzle 1000 elementów Paryż o świcie - Wieża Eiffla
  6. Sameen

Kulinarna Loteria Niziołków (II)

Liczba: 78 Mus z białej i mlecznej czekolady z biszkoptami Składniki: - 100 g białej czekolady - 100 g mlecznej czekolady - biszkopty - 200 ml śmietanki 30% Przygotowanie: Białą czekoladę roztapiamy w kąpieli wodnej, odstawiamy do ostygnięcia. Połowę śmietanki ubijamy na sztywno. Do ubitej...
  7. Sameen

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.43

No cóż, znowu nic nowego... i średnio jest o czym dyskutować, ale to już chyba któraś aktualizacja z kolei, która wnosi niewiele, żeby nie powiedzieć nic. o_O A w aplikacji miałam nadzieję na wprowadzenie nazwy miast sąsiadów. Bardzo podoba mi się motywowanie przez aplikację, ale kurcze nazwa to...
  8. Sameen

Kulinarna Loteria Niziołków (I)

44 Pizza
  9. Sameen

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

Ale czy nikt nie zauważył, że ikonka inwentarza została zmieniona? Jakże ważna i nie mogąca czekać aktualizacja, a także ikonki informujące m.in. o ilości młotków zostały zmniejszone. :eek: Tyle ciekawych pomysłów graczy czeka i leży i kwiczy, a my co dostajemy? Osławioną już trąbkę i nową...
  10. Sameen

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

Ja z latarni korzystam i daje mi ona korzyści. Ja również jestem osobą, która codziennie motywuje całe bractwo i kilkunastu "stałych" sąsiadów, całą mapę obskakuje co jakiś czas. No i cóż latarnie pewnie trzeba będzie usunąć, bo szkoda tyle miejsca na coś co dopiero stanie się dla mnie...
  11. Sameen

Ostatnia litera

kokos
  12. Sameen

Skojarzenia

morze
  13. Sameen

X czy Y

Pies :) Książka czy film?
  14. Sameen

Liczymy do miliona.

<<<478>>>