• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa SamuelGordon

1. NIEPOKORNI - REKRUTACJA

Witam. Bractwo ♠NIEPOKORNI♠ rekrutuje i zaprasza w swoje progi. Jeśli masz minimum 40000 pkt., posiadasz w surowcach stal i klejnoty, cenisz sobie spokojny i konsekwentny marsz naprzód to nasze Bractwo jest dla Ciebie :) Oferujemy spokojną i przyjazną atmosferę, wsparcie i pomoc w razie...
  2. BRACTWO NIEPOKORNI - REKRUTACJA

Witam. Bractwo ♠NIEPOKORNI♠ rekrutuje i zaprasza w swoje progi. Jeśli masz minimum 40000 pkt., posiadasz w surowcach jedwab i klejnoty, cenisz sobie spokojny i konsekwentny marsz naprzód to nasze Bractwo jest dla Ciebie :) Oferujemy spokojną i przyjazną atmosferę, wsparcie i pomoc w razie...
  3. BRACTWO NIEPOKORNI - REKRUTACJA

Witam. Bractwo ♠NIEPOKORNI♠ rekrutuje i zaprasza w swoje progi. Jeśli masz minimum 40000 pkt., posiadasz w surowcach jedwab i klejnoty, cenisz sobie spokojny i konsekwentny marsz naprzód to nasze Bractwo jest dla Ciebie :) Oferujemy spokojną i przyjazną atmosferę, wsparcie i pomoc w razie...
  4. Loteria odpowiedzi tydzień I

31 Batony proteinowe SamuelGordon
  5. Ważne Wyzwania

Już widzę. Nie. Więc mam inne pytanie, czy jak za 3h włączę skrzynkę 1d jeszcze w trackie trwania przyspieszenia, to zbiorę ją za 9h, czy za dobę? //Połączono: Hajmdal Nusion. Dzieki. Napisaliśmy w tym samy czasie.
  6. Ważne Wyzwania

Witam. A czy przyspieszenie obejmie już rozpoczęte produkcje? Tzn. Wstawiłem godzinę temu na 3h, i mam 2 h, a nie np. 1h.
  7. Naprawione serwer zaliczył zgon??

To samo. Ciekawe czy zwiększą czas skoro nie można nawet chlebków zrobić!:mad:
  8. Konkurs wiosenny

I było, jak zawsze, prawie, ale zacznijmy od samego początku. Postanowiliśmy, że pójdziemy utopić marzannę. W końcu skończyła się zima i przyszła długo oczekiwana wiosna. Festiwal trwał w najlepsze. Na scenie występował Zakon Feniksa. W powietrzu unosiło się mnóstwo piór i gryzącego dymu, a na...