• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa shantieq

  1. shantieq

    Nabór do nowego bractwa ∂єνιℓ ~ ℓσνє

    Bractwo: ∂єνιℓ ~ ℓσνє Hej! Zapraszam wszystkich chetnych do mnie do bractwa, ktore bedzie staralo sie ze mna co tydzien przechodzic cala Iglice oraz co turniej dobijac 10 skrzynek :) Mam nadzieje, ze ktos taki sie znajdzie :) Zapraszam serdecznie! :diamond:
  2. shantieq

    Powracające Wiadomości

    No właśnie nie mam tej odpowiedzi bo ja nie mowie o kasowaniu wiadomości, ale o znikających wiadomościach mimo ich nie kasowania :))) wiec co z tym zrobić? // wiele mam wiadomości roboczych, np. ostatnio chciałam napisać do arcymaga jakiegoś i wyskoczył mi komunikat, iz mam z ta osoba skrzynkę...
  3. shantieq

    Powracające Wiadomości

    a co z wiadomosciami, ktore sie same usuwaja a sa niezbedne? np. piszesz z kims przez kilka miesiecy Nagle masz przerwe Wracasz do gry a tu 0 wiadomosci z ta osoba, badz ktos w wiadomosci wypisze Ci istotne informacje dotyczace gry, chcesz sie dzieki temu przygotowac do niej, ale okazuje sie, ze...
  4. shantieq

    Nowe bractwo na Winyandor ∂єνιℓ ~ ℓσνє

    Hej! Zapraszam wszystkich chetnych do mnie do bractwa, ktore bedzie staralo sie ze mna co tydzien przechodzic cala Iglice oraz co turniej dobijac 10 skrzynek :) Mam nadzieje, ze ktos taki sie znajdzie, oczywiscie po Iglicy, by nie tracic postepow. Zapraszam serdecznie! :diamond:
Do góry