• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Sherab

  1. Sherab

    Naprawione Błąd logowania

    Międzynarodowa awaria widziałem na FB że ktoś z innego kraju też miał problem.
  2. Sherab

    Pkt rankingowe z Antycznych Cudów

    No przecież tak to przeliczałem na 30 robionych prowincji tydzień w tydzień Mogę to jeszcze rozpisać 1. tura - 9PW 2 tura - 9 + 20 x 5 = 109PW 3 tura - 12 PW 4 tura - 12 PW 5 tura - 12 + 20 x 6 = 136 PW 6 tura - 15 PW Czyli ok 290 PW. Ci (tak jak ja) co robią 10 prowincji to dostają 69...
  3. Sherab

    Pkt rankingowe z Antycznych Cudów

    Cześć Gram od listopada 2016. Starałem się nie marnować PW. Wszystko szło w technologie i potem w Antyczne Cuda (AC). Od sierpnia 2018 jestem w bractwach, które tydzień w tydzień zdobywały 10 skrzynię w turniejach. Dodatkowo stawiam te wszystkie czasowe budynki z eventów które dają PW. Cały...
  4. Sherab

    To nie błąd wystąpił błąd wewnętrzny gry

    Mam to samo. /świat 3. Najnowszy Chrome dla Windows.
  5. Sherab

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Cieszę się, że będzie więcej esencji ale martwi mnie pkt: 133. Przeprowadź zwiad 2 prowincji. U mnie zwiad jednej prowincji trwa prawie 90 godzin co daje ponad tydzień na 2 razy zwiad!
  6. Sherab

    Ważne [Komentarze] Zimowa Magia

    Coś mi się wydaje, że twórcy gry wycofali się z pomysłu budynku tego typu. Po ostatnim evencie i kilkunastu placówkach handlowych nie dość, że bardzo szybko skończyłem ostatnią rasę, to jeszcze mam w zapasie 194 zaklęcia 5% Głowy nie dam ale jak event wystartował na Becie to na...
  7. Sherab

    Ważne [Komentarze] Zimowa Magia

    Mam ich kilkanaście z poprzedniego eventu. Ale czy w tym evencie ten budynek będzie dostępny? Jeśli tak to którego dnia? (na gamersgemofknowledge nic nie ma na ten temat)
  8. Sherab

    Ważne [Komentarze] Zimowa Magia

    Jaki budynek daje zaklęcia produkcji ras gościnnych 5%. Nie mogę tego znaleźć.
  9. Sherab

    Szybki Bonus - zysk portalu 25%

    Witajcie W szybkich bonusach mam coś takiego - Zysk Portalu 25%. Wiem jak to działa ale chyba coś przeoczyłem i nie pamiętam w jaki sposób można było / można będzie to zdobyć. Czy ktoś wie / pamięta? Pozdrawiam
  10. Sherab

    Ważne [Komentarze] Festiwal Elven'er!

    Powiedzmy, że uzbierałem 2000 biletów. Interesuje mnie tylko jeden budynek - nagroda dzienna. Nie interesują mnie nagrody główne. Na liście skrzyń mam 1. Urocza skrzynia za 85 biletów - prawdopodobieństwo wylosowania nagrody dziennej - 20% 2. Magiczna skrzynia za 140 biletów -...
  11. Sherab

    Zagadka Sfinksa I

    Słońce
  12. Sherab

    Naprawione Gracze do naprawy III

    Dzięki. To jeszcze raz S3: xItachi (teraz już skopiowałem jego nicka z adresu wiadomości) marwal61 Mentis MasterDratsel
  13. Sherab

    Naprawione Gracze do naprawy III

    S3: OXIM BuilderMati123 Ksiezniczka Daria Wielka marwa61 bernadet xltachi Z gory wielkie dzięki za pomoc :)
  14. Sherab

    Naprawione Gracze do naprawy III

    S3: barbarzyniec Mayster T Lord of Wolf dinerrr grande641
  15. Sherab

    Naprawione Gracze do naprawy III

    FELYNDRAL: Mokwa Sinsearach xXxPendzelxXx420 Fochtown
Do góry