• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ostatnia aktywność Sorcha

• Sorcha
    Sorcha odpowiedział w wątku Turniej Stali - dyskusja.
    @Aslana a Pszczelego jeźdźca już masz bo chyba jesteś w We wróżkach patrząc po Elvenstats, trenuj Pszczelego, Golemów (ciężkie...
  • Sorcha
    Sorcha odpowiedział w wątku Zmiana bractwa na telefonie.
    Potwierdzam ja otwieram maile i czytam watki z forum w Duck Duck Go Browser, nawet wygodniej niż w Firefoxie (oczywiście jak ustawisz...
  • Sorcha
    Sorcha odpowiedział w wątku Znajomy w elvenarze.
    @PMprzemek ja wcześniej grałem na flashu, a okazyjnie na html5 bo był niedopracowany dopiero jak weszła wersja bardziej dopracowana to...
  • Sorcha
    Ja podejrzewam, błędne tłumaczenie z języka angielskiego, wprowadzające w błąd. Jakby było taki komunikat dostępny w języku angielskim...
  • Sorcha
    Sorcha odpowiedział w wątku Dyskusja o Zimowej Magii..
    Takie mam, wklejam, tylko fragment z ceną, na aplikacji zawsze jest drożej (może być prowizja dla operatora sieci).
    • Placówka_z_zapasami.png
  • Sorcha
    Ale to był problem wersji flash, w wersji html5 raczej nie występuje ten błąd. Oczywiście mogę się mylić!
  • Sorcha
    Sorcha zareagował/a (a) na post użytkownika chris07070707 w wątku Znajomy w elvenarze, używając {response}.
    Ines, ten komunikat jest troche mylacy, bo nie ma czegos takiego jak lista znajomych. Jest tak, jak napisal Przemek, rozroznienie jest...
  • Sorcha
    a dobra nagroda chociaż? :confused: Jeśli tak, to korzystaj!
  • Sorcha
    Wstążki u mnie się w Mistycznym Obiekcie pojawiły, nawet nie było potrzeby go zamykać. Ot po prostu widocznie dodali po cichu :rolleyes...
  • Sorcha
    U mnie jeszcze ani razu 2x nie dane było wykorzystać ( dwa razy się trafiło :)) bo za pierwszym razem wylosowane było przetasuj i guzik...
  • Sorcha
    Takie pytanie do twórców gry . Czy Elvenar może zachować swój unikalny charakter? Bo jeśli ma stać się kopią innej gry to na jaką...
  • Sorcha
    Z punktu widzenia IG jest jak najbardziej pożądane - wytłumaczę Ci dlaczego. Zakładam że większość "dinozaurów" którzy tutaj na grze...
  • Sorcha
    Pamiętacie taką grę "memory" na początku nie wiesz gdzie jest pasujący do pary potem masz coraz więcej "przeczuć" bo co raz więcej...
  • Sorcha
    Właśnie przez 29 zadań uzupełniasz zasoby, potem po 29 zadaniach, ludziom się znudzi i tylko najwytrwalsi i najbardziej uparci zostaną...
  • Sorcha
    Obstawiam, że wszyscy (ewentualnie) zrobią wszystkie 29 zadań, a później udział będzie losowy ;) ! Jak ktoś chce :rolleyes: , to kto...