• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Sorcha

1. Sorcha

Witam Wszystkich:)))

Witam :) !
  2. Sorcha

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

A jednorożce już zostały usunięte z akademii? Czy tylko będą dawać raz w roku?
  3. Sorcha

Narzekaliście, że za dużo macie tego w inwentarzu, tamtego w akademii (po kilka razy jednocześnie) to teraz pogódźcie się z konsekwencjami Waszych narzekań. IG wam dało co chcieliście, czyż nie?;)
  4. Sorcha

Przepraszam za błąd, ani w WOW ani w LOLa nie mam doświadczeń najwyżej jakieś inne MMORPG gdzie faktycznie walutę premium się wydaje na rzeczy kosmetyczne typu "skórki" do broni lub zwierzaki noszące ekwipunek jak w grze typu AION lub TERA. Chodziło mi o to, że płatności są opcjonalne i jak nie...
  5. Sorcha

@Angel.A darmowa gra oznacza, że nie wymaga się opłacania abonamentu aby grać tak jak w jakimś WoW czy LoLu (kto wie, ten wie). Dokładnie, też po założeniu konta widać różnicę łatwo się zdobywa monety, ale z "młotkami" już nie idzie tak prosto, produkcja mała zapotrzebowanie wysokie i jeszcze...
  6. Sorcha

Zgłaszajcie konstruktywne pomysły, może je też zrealizują tak na zapas i będą stopniowo wdrażać! Później tylko lekkie doszlifowanie przed wprowadzeniem i gotowe :D! Ech, rozmarzył się człowiek! Było by fajnie :cool:!
  7. Sorcha

Wygląda na to, że tak poza tym rozbudowana Akademia Magii nie zmniejsza ilości reliktów potrzebnych do produkcji katalizatorów @Elfean tylko skraca czas ich produkcji. Katalizatory można pozyskiwać z Iglicy i oszczędzić trochę reliktów użytych do ich produkcji. Zużycie reliktów wynosi 4szt./24h...
  8. Sorcha

Wiecie co jest ciekawe? Relikty z bonusów przesunięte o 2 czyli T1+2, T2+2, T3+2 są potrzebne do produkcji Łączących Katalizatorów. Możecie sprawdzić u mnie bractwie sprawdzali i się zgadza. Jeśli więc nowe "boostowe" towary by miały być wprowadzone w tej formie to by razem z produkcją...
  9. Sorcha

Robiliby wyjątek tylko dla jednego towaru? Może mayder ma rację, ale jeśli to by miało naprawiać sytuację "rynkową" zwojów, to nie wiem czy inne towary były wprowadzane rozdział po rozdziale. Przecież przez te kilka miesięcy sytuacja może się zmieniać, i potem co znowu korekta? W następnej...
  10. Sorcha

Załóżmy , że te T7-T9 się pojawią! To chyba by były trzy nowe rozdziały bo w ambasadach raczej żadnego boostu nie ma. A przesunięcie jakie, o 2? T1+2, T2+2, T3+2? Niektórzy by mieli znowu zwoje jako nowe "boostowane" towary!
  11. Sorcha

Królewska renowacja

Jeśli chodzi o królewskie renowacje to mam w akademii akurat teraz i jak widać nie potrzeba katalizatorów do jej produkcji !! Te obok schematów to Fragmenty Zaklęć dostępne w Iglicy lub za "odczarowywanie" budynków, zaklęć itp
  12. Sorcha

fajnego buga miałem

Może chodzi o ilość punktów do zamknięcia cudów potrzebną ;)? Który to poziom tej Gildii?
  13. Sorcha

Witam Wszystkich:)

@jemsik ja grałem w Ogame na pierwszych wersjach Firefoxa (0.9x, 1.00 i nastepnych czyli 1.0x) bardzo dawno temu ;) ale to wątek powitalny nie historyczny:p!
  14. Sorcha

Witam Wszystkich:)

Witam też grałem w Ogame , znam też inne gry takie jak Goodgame Empire i inne!
  15. Sorcha

Królewska renowacja

Możesz też trafić na 20 lub 30 zaklęć królewskiej renowacji wymagającej odpowiednio 2 schematy za 20 zaklęć renowacji i 3 schematy za 30 zaklęć renowacji i Fragmentów Zaklęć ( mój post poniżej). Przydaje się do większych budynków, ale trzeba mieć więcej schematów! Edit: usunieto wzmiankę o...