• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Sorcha

1. Sorcha

Czy pamiętacie bardziej beznadziejny event od Zimowy 2019?

Ja akurat mam ten zestaw, Kirit (zwany Łasicą) który mi dawał mnóstwo niebonusowych T2. Tylko dzięki temu, że udało mi się kapliczkę Kraraka zdobyć. Losowałem w nadziei na zdobycie wszystkich elementów zestawu, ale myślę wyszło nie najgorzej. Niebonusowych T2 miałem więcej przez pewien okres...
  2. Sorcha

Czy pamiętacie bardziej beznadziejny event od Zimowy 2019?

@Koval92 to akurat było chyba spowodowane ilością elementów zestawu o ile mnie pamięć nie myli. Bo były trzy nagrody główne, a zestaw miał 4 elementy to nie było innego wyjścia. coś musiało być w dziennych. Wyobraź sobie zbieranie takiego zestawu w obecnej zdrapce, to dopiero by zabawa była ;) ...
  3. Sorcha

Zmiana bractwa na telefonie

@PMprzemek przepraszam ale posta z twojego linku to dopiero zauważyłem po napisaniu swojego. Twój link nie był mi potrzebny, chyba w takim razie skupie się bardziej na grze niż na pisaniu postów. Z aplikacji korzystam dopiero od wprowadzenia wiadomości, tyle w temacie.
  4. Sorcha

@Aslana ja założyłem własne bractwo, na drugim serwerze (Arendyll). Napisałem przyjmę początkujących (w opisie) i czemu nie walą drzwiami i oknami ;) , ja myślę, że to dlatego, że napisałem że głównie gram na Felyndral. Teraz się okazuje po twoim teście, że mojego bractwa może nie proponować...
  5. Sorcha

@Aslana i tu jest problem bo sprawdzając oferty na forum, mogą być nieaktualne bo gracze , ktorzy grają na wersji przeglądarkowej dostaną zaproszenie i miejsc w bractwie nie ma. Arcymag tyko pod ogłoszeniem pisze nieaktualne, albo jak sam kiedyś sprawdzałem te nieliczne oferty większość była...
  6. Sorcha

Racja w sumie z forum, korzystają gracze z bardziej rozwiniętymi miastami, mówię o wypowiedziach. Czytać można bez rejestracji. Ja przez rok czytałem tylko dyskusje, głownie dział co będzie w evencie, zadania, które publikowała @Nusion . Później wreszcie założyłem konto!
  7. Sorcha

Dyskusja o Zimowej Magii.

Ciekawostka na rozwiniętym mieście (brak problemu z wstążkami, na razie) mam już wspomnianego jednorożca, a na głównym mieście czekam na 50 wstążek dalej (bo nie będę wydawał fragmentów zaklęć na relikty) :confused:. Tak zbierając po jednej, dwie wstążki nazbieram do rozpoczęcia turnieju może...
  8. Sorcha

Turniej Stali - dyskusja

To z koszar może być golem, im ma więcej gwiazdek tym lepiej. Zestaw Golem + Łucznik to akurat zestaw na następny turniej choć pewnie zależy od przeciwników.
  9. Sorcha

Znajomy w elvenarze

Czyli wszystko jasne, tłumaczenie wprowadza w błąd. Dzięki @Ines0085 za zrzut ekranu, ktoś po prostu źle przetłumaczył. inaczej by było: a jest jak jest.
  10. Sorcha

Turniej Stali - dyskusja

@Aslana a Pszczelego jeźdźca już masz bo chyba jesteś w We wróżkach patrząc po Elvenstats, trenuj Pszczelego, Golemów (ciężkie strzelające) u ludzi podobno będzie dobry Ork Strateg. Wzmocnienia swobodne ulepszenie. Przepraszam te moje zalecenia to raczej na następny turniej. Ale skoro pytasz po...
  11. Sorcha

Potwierdzam ja otwieram maile i czytam watki z forum w Duck Duck Go Browser, nawet wygodniej niż w Firefoxie (oczywiście jak ustawisz nazwę użytkownika i hasło). Jak nie ustawisz automatycznego logowania na forum, to trochę czasu pewnie zajmie same logowanie
  12. Sorcha

Znajomy w elvenarze

@PMprzemek ja wcześniej grałem na flashu, a okazyjnie na html5 bo był niedopracowany dopiero jak weszła wersja bardziej dopracowana to zacząłem częściej grać na html5 ale aż tak często linków nie było potrzeby wysyłać. Częściej wpisuje je na czacie, tam nie ma problemów bo czat jest tylko dla...
  13. Sorcha

Znajomy w elvenarze

Ja podejrzewam, błędne tłumaczenie z języka angielskiego, wprowadzające w błąd. Jakby było taki komunikat dostępny w języku angielskim można byłoby porównać i sprawa by się wyjaśniła. Może to ślad po jakieś funkcji z bety którą mieli wprowadzić, a nie wprowadzili! Też na początku mojej gry takie...
  14. Sorcha

Dyskusja o Zimowej Magii.

Takie mam, wklejam, tylko fragment z ceną, na aplikacji zawsze jest drożej (może być prowizja dla operatora sieci).
  15. Sorcha

Znajomy w elvenarze

Ale to był problem wersji flash, w wersji html5 raczej nie występuje ten błąd. Oczywiście mogę się mylić!