• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa StachuSiekiera

  1. To nie błąd Błąd z "Farmą Nocy"

    Wersja gry: v1.154.6-(16e2eef) - html5 (2022-06-20 17:38) Świat gry: Wynyandor Przeglądarka + wersja: Firefox 101, 102, nie wiem gdzie to sprawdzic, najnowsza wersja na dzien 02.07.2022 Wersja Flash Playera: nie dotyczy -------- tu uwaga do opiekuna forum, skasuj tą pozycję z instrukcji System...
  2. To nie błąd Nie można spowrotem postawić budynków wcześniej przeniesionych do inwentarza

    dokładnie o to mi chodzi, tak jak to opisał stapa11, dla was, obeznanych z grą, jest to oczywiste, dla mnie, nowego żółtodzioba, no nie koniecznie siedziałem pół dnia, kombinowałem, czy może tak, czy może trzeba przelogować grę, czy co ...... po prostu nie jest to zrozumiałe dla nowych graczy...
  3. To nie błąd Nie można spowrotem postawić budynków wcześniej przeniesionych do inwentarza

    I to jest prawidłowa odpowiedź. Tylko że, w grze nie ma na ten temat nic, zero, null. Olewka ze strony developerów. Żadnych sugestii, zero "dymka", nic. Dla nowego gracza, takiego jak ja, to jest poważny błąd. Człowiek siedzi, ma tam z godzinke, żeby przywrócić miasto do poprzedniego stanu, a tu...
  4. To nie błąd Nie można spowrotem postawić budynków wcześniej przeniesionych do inwentarza

    Wersja gry: v1.154.3-(619e3db) - html5 (2022-06-09 10:44) Świat gry: Winyandor Przeglądarka + wersja: Firefox v.101 Wersja Flash Playera: wersja html5 gry System operacyjny: Windows 7 64 Rozdzielczość ekranu: 1920x1080 Nazwa konta: StachuSiekiera Elfy czy Ludzie: Ludzie Powtarzalność: 5/5 Opis...
  5. Teorie spiskowe (żółte napisy)

    no właśnie, nie koniecznie oni chcą, zebyście tak myśleli, że to jest "prawdopodobieństwo", a prawda jest inna zastanówcie się.... i nie, nie siedzą codziennie, żeby nam to robić, napisali ten kod raz...
  6. Teorie spiskowe (żółte napisy)

    Może też tak być, że na serwerze testowym jest "normalnie" A na "live" jest degradujący algorytm. W kazdym razie, temat jest cały czas aktywny, żółte napisy, teorie spiskowe Poczekajmy do kolejnego eventu btw, szanuje za pełne i długie wypowiedzi, serio, ale wiadomo, zaprzeczenia są dowodem na...
  7. Teorie spiskowe (żółte napisy)

    tak tylo dopisze, nie szukamy racjonalnych wyjaśnień, wręcz przeciwnie, programiści specjalnie tak robią, żebyśmy myśleli, że to jest losowe grasz tyle lat, a nawet sie nie spotrzegłeś, że robią cię w lemura... edit: dopiszę. jestem na sto tysięcy procent pewny, że tak jest możesz to...
  8. Teorie spiskowe (żółte napisy)

    podpowiem......, temat jest rozwojowy chcesz poczytac, jutro bedzie wiecej uważasz, że masz to w życi, spoko, to tylko żółte napisy
  9. Teorie spiskowe (żółte napisy)

    (jeśli nie widzisz tekstu, na kompie, wciskamy ctrl+A, na komie, szukamy opcji "zaznacz cały tekst") hej hej, Ponad pół roku temu dołączyłem do społeczności Elvenar. Przez ten czas udało mi się poznać wszystkie "warianty" iwentów (hmm. tak myśle). Tak sobie myśle, mam takie wrażenie, że twórcy...
  10. Wzór graficzny dla każdego

    Witam, Chciałbym udostępnić każdemu graczowi Elvenar wspaniałą grafikę. Słowiańskie symbole runiczne, do wklejenia sobie jako nazwę miasta: <ciach> . Urdur//edytowano
  11. Szukamy bractwa

    Znaleźliśmy fajne bractwo, temat do zamknięcia.
  12. Nie wiem

    i to jest dobra odpowiedz, teraz wiem, jak to tutaj dziala, dziekuje za wyjasnienie :)
  13. Nie wiem

    Nie znam tego forum, jak w temacie "Nie wiem", jak sie nim posługiwać, ale widzę, że wszyscy tutaj grają bez tych dźwięków, ciekawe dlaczego.... Ankiety trzeba by bylo zrobic jakies kombinowane, czy grasz z dzwiekiem, a jak tak, to dlaczego i w druga strone, dlaczego grasz bez od tylu lat...
  14. Nie wiem

    glupie tlumaczenie cos na zasadzie "gwalca ci (żone, córke, siostre, mame, tate, kota, psa, rybki, lodówke... ) ale zawsze masz ten wybór, ze możesz nie patrzeć, nie sluchac, wyłączyć dźwięk..." i tez pewnie po jablkach.... a ten dźwięk gwałci moje uszy, szczególnie, jak siedzę na sluchawkach i...
  15. Nie wiem

    Heja, Nie wiem, czy może ktoś juz to proponował, ale zmieńcie dźwięk, który atakuje uszy po kliknięciu na budynek "Koszary". Pierwsze moje wrażenia (a gram tutaj z miesiąc), to ten <ciach>dźwięk. Jakby nie znajomi, z którymi tutaj zaczęliśmy grać, olał bym tą gierkę, dokładnie przez ten...
Do góry