• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa szerep

  1. szerep

    Wymiana manifestacji i kolekcji u Elvenarów

    Bardzo dziękuję , teraz juz jest to dla mnie jasne :) Pozdrawiam.
  2. szerep

    Wymiana manifestacji i kolekcji u Elvenarów

    niestety, doszedłem do Elvenarów i stanąłem :(, czuje sie jak baran , bo widze ze mam skarbiec mądrości na drugim poziomie i nie wiem na czym polega ra wymiana pomiedzy elfami i ludzmi i jak ją robić ... no po prostu jestem głupi .... :(
  3. szerep

    Dyskusja o aktualizacji 1.109

    XV i XVI rozdzial , super. a co z powiekszeniami oddzialu w poprzednich rozdzialach, ktore tez do ukonczenia potrzebują rasowych surowców?
  4. szerep

    Zywiołaki

    bardzo dziekuję :) // Bardzo przepraszam wszystkich za to pytanie powyżej, a szczególnie Ciebie Chris za poswiecenie mi czasu. Dopadło mnie lenistwo umysłowe albo pomroczność jasna. Wystarczyło zobaczyć jakie są wymagania produkcji esencji :( Pozdrawiam. połączono//Urdur
  5. szerep

    Zywiołaki

    Nie wiem dlaczego manifestacje nie produkują mi esencji elvenaru ? nigdzie nie znalazlem informacji na ten temat.
  6. szerep

    To nie błąd Zle dzialajaca studnia zyczen

    tak nawiasem mówiąc to zmiana koloru kryształów na zielonkawy nie powinna byc zadnym problemem a zlikwiduje wszystkie watpliwości
  7. szerep

    Termin Przygody Bractw

    dzieki bardzo , moje pytanie bylo o tyle zasadne ze odpowiadam za przygotowanie przygód w moim bractwie, wiec chcialbym jakos to tak zrobic zebysmy nie byli zaskoczeni z dnia na dzien.
  8. szerep

    Termin Przygody Bractw

    a tak hipotetycznie i nieoficjalnie?:) kiedy przewidujesz?
  9. szerep

    Termin Przygody Bractw

    czy juz wiadomo na pewno kiedy sie zaczynają?
  10. szerep

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    pozwoliłem sobie umieścic jedna z tabelek , może sie przyda
  11. szerep

    Bractwo Aes Sedai gorąco zaprasza

    Zapraszam aktywnych i turniejowych graczy do naszego bractwa. Oferujemy dobrą atmosferę, aktywny czat i pomoc w rozbudowie miasta. Mile widziani gracze mający w bonusie marmur, kryształy i klejnoty (lub przynajmniej dwa z nich). Turnieje na 10 skrzyń planowane i wcześniej ogłaszane. Zapraszamy:)
  12. szerep

    Bractwo Aes Sedai gorąco zaprasza

    Zapraszam aktywnych i turniejowych graczy do naszego bractwa. Oferujemy dobrą atmosferę, aktywny czat i pomoc w rozbudowie miasta. Mile widziani gracze mający w bonusie marmur, kryształy i klejnoty (lub przynajmniej dwa z nich). Turnieje na 10 skrzyń planowane i wcześniej ogłaszane. Zapraszamy:)
  13. szerep

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    znalazłem w trąbce taki tekst "...Dziękujemy za udział, możesz wziąć przy wyjściu dzisiejszą nagrodę dnia ,,,," Gdzie ci dobrodzieje mi ją dają i gdzie? chyba nie chodzi o to żebym ja zdobył za resztę kluczy, bo na to nie potrzebuję zgody? oświećcie mnie proszę.
Do góry