• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Vesna

  1. wyposażenie eksploracji

    Trzeba kupić łopatkę do wykopalisk albo komplet narzędzi.
  2. To nie błąd Brak zbadanego Kociolka = problemy w drzewku

    To mi się nie podoba. Do tej pory dużym plusem tej gry była możliwość wyboru. Nie cierpię tego kociołka i nie chcę go robić.
  3. Towarzysz - zmiana nazwy

    Domaganie się zmiany bez podania konkretnej propozycji jest moim zdaniem bez sensu.
  4. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Wielkie rozczarowanie. Trolle mogą szaleć. Kaski już nie będzie.
  5. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Też mam dość tego nękania i szukam innej gry'
  6. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Temat zgłoszony, ale na realizację chyba trzeba będzie długo czekać.
  7. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Ta osoba, która tak mnie "uszczęśliwia" to Lunarsa. Jej postawa to zwyczajna agresja.
  8. Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Przez trolli cudakowych mam już dość tej gry. Jest osoba, która swoimi wpłatami rozwala mi skrzynki i robi zamieszanie. Pisałam do niej, grzecznie prosiłam, ale nic to nie pomaga. Oświadczyła, że dalej będzie tak robić, bo jej się to opłaca. Brak słów :(((
  9. Cel łapek wybrany przez gracza

    Jeśli zmiana będzie taka, jak przedstawiła to Nusion to zmieniam mój głos na "tak".
  10. Cel łapek wybrany przez gracza

    Zły pomysł. Początkujący gracz chce np. kulturę. Ratusz wyłączy. Ma niewiele budynków kultury. Dostanie kilka łapek z bractwa i finał. Wejdę załapkować a tu blokada. Więcej oczywiście do niego nie pójdę, bo szkoda czasu.
  11. Zamiana Punktów "Antyczna Wiedza w Punkty Wiedzy"

    Jestem na NIE i nie będę przytaczać jeszcze raz argumentów, które już tu padły. Nie lubię, jak "niedzielni gracze" usiłują ustawiać grę ludziom, którzy grają tu regularnie, kilka lat. Nie obrażaj się, ale pomysł jest zupełnie nietrafiony.
  12. Zażalenie odnośnie przenosin

    Nie narzekałam dotąd na nowe miejsce, ale namnożyło się tu cudakowych trolli. Wrzuci taki kilka pw i czeka na profity.
  13. Zażalenie odnośnie przenosin

    U mnie ta opcja jest włączona. Nie narzekam.
  14. Zażalenie odnośnie przenosin

    ,Mnie dzisiaj przenieśli na s1, s2 i s3. Ostatnie przeniesienie na s1 było 04,10,2021. Chyba się nudzą.
  15. Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Jedyna fajna rzecz w tym evencie to koci awatar, ale nie będę wariować z tego powodu. Mam swoje prawdziwe kocidło i mi wystarczy:)
Do góry