• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Viperek

  1. Viperek

    Turniejowy Rekord Świata

    Gratulacje Owce
  2. Viperek

    Dyskusja o aktualizacjia 1.105

    Uwaga jak ktoś chce szybko robić poziomy powyżej 30 niech zaopatrzy się w pokaźne ilości żywych. Np poziom 31 kosztuje po 150k T4 - każdego plus 265k orków Poziom 32 po 140k T5 każdego plus 2,2kk many
  3. Viperek

    Dyskusja o Iglicy Wieczności i równowadze gry

    Pokusiłem się o policzenie. Na S2 wyszło mi podobnie bo 3799,95 ale na S3 masakra bo aż 6580,79. Głównym czynnikiem dającym aż taką różnicę robi sumaryczny poziom cudów. Czyli cuda są fajne ale na iglicę wpływają destrukcyjnie :(
  4. Viperek

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    @BlossomValvi dokładnie jak piszesz : Żeby gracze po skończeniu zadań głównych się nie nudzili można dalej robić zadania ale nagrody głównej już wygrać by nie dało rady. Byłby i fun i nikt nie zdobywałby niebotycznej przewagi nad innymi. Ale po co tak skoro można trudniej, nudniej i kiepsko...
  5. Viperek

    Naprawione Feniks + wzmocnienia

    No niezłe jaja. Dobrze, że po ostatnim evencie troszkę oszczędzałem wzmocnienia i ich nie stawiałem. Szkoda tylko karmy dla kuraka. I fakt, straty ostatnie dwa turki były "magicznie" duże. P.S. "Ja tu widzę siostry, że wy niezły burdel macie w tym swoim Archeo"
  6. Viperek

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Z tego co widać na załączonym obrazku wcześniej to Chris ma 6 miśków :):) 3 Brunery i 3 Polarne
  7. Viperek

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Uwaga weszło właśnie, że magiczne warsztaty zaliczają produkcję młotków x2
  8. Viperek

    Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Pewnie , że wkurzające. Większość graczy zapewne czekała na turniej żeby pociągnąć event za dobre punkty a tu zonk. Z tego co słyszałem niektórzy zdążyli załapać się na te duże punkty i już ich mają tyle, że na 2 Brunery starczy. A reszta ma przechlapane :(.
  9. Viperek

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Jeśli działa podobnie do D222 to raczej dotycz TYLKO produkcji
  10. Viperek

    Dyskusja o aktualizacji 1.87

    Nikt chyba jeszcze nie napisał, ale dziś rano na apce pojawiła się informacja o ilości schematów do rozwoju magicznych rezek i warsztatów. Ważne jest to dla graczy maksymalnie rozwiniętych , którzy inaczej nie są w stanie tej ilości podejrzeć. Z pierwszych obserwacji wynika, że widać to tylko...
  11. Viperek

    Rekord turniejowy

    Gratulacje , teraz to długo poczekamy na nowy rekord.
  12. Viperek

    Zgłoszone opcja wyłączenia animacji na apce

    Tak, tak i jeszcze raz TAK.
  13. Viperek

    Dziesięć Skrzyń w środę ♥

    Dziękuję wszystkim za gratulacje. Bardzo dziękuję Bractwu za wsparcie - bez tych ludzi nie byłoby takiego wyniku. Byłem w paru ekipach ale tu czuję się jak w domu - super atmosfera, to i wyniki się robią. @jagienkaa zarąbisty torcik, co to za okazja ??
  14. Viperek

    Rekord turniejowy

    Dziękuję wszystkim za gratulacje. Bardzo dziękuję Bractwu za wsparcie - jesteście wielcy. Byłem w paru ekipach ale tu czuję się jak w domu - super atmosfera, to i wyniki się robią. Mateczka, która wszystko ogarnia, paru poganiaczy - dyscyplinatorów dla tych , którzy są leniwi :) I główny doradca...
Do góry