• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Vito Andolini

  1. Vito Andolini

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Blazius1 to Twoje subiektywne zdanie ja jednak zostane przy swoim.Moja przygoda z IG zaczela sie sporo lat temu bo gralem aktywnie w FOE.Jak pojawil sie Elvenar oddalem tam konto i zaczalem grac w niego od samego poczatku jego powstania.Dla mnie to jest skok na kase graczy i nie przekonaja mnie...
  2. Vito Andolini

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Taaaak nie chodzi o pieniadze ale zaraz pojawily sie wyjatkowe okazje oferujace wlasnie potrzebne po zmianach produkty :D
  3. Vito Andolini

    Strzał w kolano?

    Dla sporo osob tak.Nieliczni beda sie dalej katowac :)
  4. Vito Andolini

    Koza nosma

    Przyjmiemy trzy osoby ktore robia Iglice w calosci
  5. Vito Andolini

    Koza nosma

    Poszukujemy graczy ,ktory robi Iglice w calosci.
  6. Vito Andolini

    Szukam bractwa dla 2 graczy

    Zapraszam do nas
  7. Vito Andolini

    szukam

    Szkoda ze Iglicy nie robicie bo moglibyscie u nas znalezc miejsce tylko ze raz na 9 tygodni Iglica u nas jest obowiazkowa min 2 pietro.Jest wiec bardzo dlugi czas aby sie przygotowac bo obowiazek Iglicy jest tylko podczas turnieju marmuru.Jesli wam to odpowiada to zapraszamy bractwo Koza nosma
  8. Vito Andolini

    Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Iglica skonczona wpadly 2 artefakty stonehenge ale....ja juz mam ten budynek i co mam teraz z nimi zrobic ?.Moze ktos z IG mi podpowie ?
  9. Vito Andolini

    Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Tak usuwajac biblioteki niech usuna miski ,wogole nie wszystko pousuwaja i jak powiedzial szanowny Pan Kononowicz nie bedzie niczego.Tylko cokolwiek usuwajac niech nie zapomna zwrocic diamenty ,ktore gracze zainwestowali chcac zdobyc poszczegolne budynki czy tez artefakty.Gra poprostu staja sie...
  10. Vito Andolini

    Koza nosma

    Szukam graczy ,ktorzy graja aktywnie w turnieju .Bractwo robi zawsze min 10 skrzynek .
  11. Vito Andolini

    Zmiany w turniejach

    Gram na trzech swiatach i na dwoch jestem w Elfach a na jednym w ostatnim rozdziale.Zmiany przyniosly duza kozysc mniejszym bractwom z graczami srednio zaawansowanymi gdyz prowadzac takie bractwo robilismy 8 skrzyneczek.Teraz za kazdym razem jest 10 :).Co ciekawe majac konto w ostatnim rozdziale...
  12. Vito Andolini

    Dyskusja o Rozdziale 17 - Kupcy z Unuru

    Rozdzial zrobie bo moze nastepny bedzie lepszy ale w zupelni zgadzam sie z poprzednikami.Nic nie wnosi ciekawego i jak dla mnie zrobiony na sile bez pomyslu
  13. Vito Andolini

    Koza nosma

    Szukam aktywnego gracza 1.turnieje nieobowiazkowe ale jesli juz uczestniczysz min 500 pkt ( robimy i tak 10 skrzynek:) 2.Iglica nieobowiazkowa 3.Motywacja nieobowiazkowa ale dziala :) 4.Przygody nieobowiazkowa ale jakos ida 5.OBOWIAZKOWA kultura i poszanowanie innych graczy Jesli akceptujesz...
  14. Vito Andolini

    Zmiany w turniejach

    Dokladnie mam takie same odczucia.To jest tak jakby karano za aktywna gre.Wiecej sie starasz a niewiele zyskujesz.Taka polityka zniecheca do aktywnej gry jednak cale szczescie wielu graczy nawet nie ma pojecia o tym ze cuda maja jakikolwiek negatywny wplyw na cokolwiek.Sporo osob nawet nie...
  15. Vito Andolini

    Zmiany w turniejach

    Dokladnie tak jak piszesz zmiana jest bardzo pozytywna dla mniejszych bractw.Na s1 prowadze bractwo i dotad robilismy 8-10 skrzynek w tym 10 moze zrobilismy 2 razy.Natomiast teraz bedzie 11 :).Nie wiem czy wplyw ma na to zmniejszona trudnosc na nizszych poziomach czy poprostu zmniejszenie klikania:)
Do góry