• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Wewe1

  1. Wewe1

    Rozbudowa Budynków Kultury

    Ja renowacje wykorzystuje do podniesienia budynków specjalnych czyli takich których w inny sposób nie da się zdobyć jak zestawy,budynki ewolucyjne i teraz cuda,pozostałe budynki popkul. czy kulturowe można zdobyć w eventach i po prostu wymieniać co 2-3 rozdziały.
  2. Wewe1

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    W Akademii Magii pojawiły się oferty na fragmenty
  3. Wewe1

    Zeżarło mi diamenty....

    Mnie zeżarło budynek ewolucyjny z miasta i suport nie wie gdzie się podział i umywa ręce to twoich diamentów tym bardziej nie odnajdzie.
  4. Wewe1

    Zeżarło mi diamenty....

    Racja, sprawdź czy masz zaznaczone potwierdzenie wydawania diamentów
  5. Wewe1

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Pewnie pomysłodawcą tych zmian była ta sama osoba co wymyśliła worki karmy za artefakty w tworzeniu.
  6. Wewe1

    Naprawione Korzyści z Antycznych Cudów

    U mnie też,zgłoszone do suportu
  7. Wewe1

    Cudaki w dalszych etapach gry.

    Ja bym postawiła iglice ,prawdzie to wojenny cudak ale mając je wysoko szybciej szkoli wojsko w koszarach i wzmacnia łuczników co bardzo pomaga w Iglicy robionej wojskiem dodatkowo cud nie jest duży.
  8. Wewe1

    Przygoda Bractw

    I znów 50 trunków potrzeba na browara,a już tak dobrze było i wystarczyło 25
  9. Wewe1

    Przygoda Bractw

    Już jest i kłódka do PB
  10. Wewe1

    Dyskusja o Uczcie w stylu fusion Mamy Juul

    Nagroda główna ma produkować karmę pośród innych rzeczy a to już warte jest uczestnictwa
  11. Wewe1

    Witam, Szukam Bractwa

    Napisz do mnie na S2
  12. Wewe1

    Dyskusja o Wielkich Wykopaliskach

    Ostatni budynek zestawu jest też w złotej lidze,dlatego wystarczy w niej się znaleźć aby mieć zestaw,nie trzeba dojść do tego budynku w linii nagród,oczywiście wszystko zależy od ilości graczy w złotej
  13. Wewe1

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Dzięki
  14. Wewe1

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Czy poza basenem ( ostatnia nagroda) jest coś jeszcze? bo na końcu mam takie duże kółko z informacją że po zrobieniu całej linii zadań dopiero będzie można odebrać jakieś nagrody,ktoś coś wie,co to jest?
  15. Wewe1

    Budynki wymagań w potędze muzyki

    Do rozbudowy portalu na 3lvl potrzeba 3 zestawy zespołów 3x3 a są ogromne pociechą jest to że nie muszą być połączone z portalem, na 4lvl aż 6 zastawów dlatego aby tego uniknąć można zastąpić zestawy cudem wir na 14lvl i zrobić rasę z portalem na 3lvl.
Do góry