• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Wilczeq

  1. Wymiana artefaktów

    Jestem na nie. To zaburzyłoby system gry - juz lepsza wydaje mi się opcja z wymianą gracz-gra ale zwiększyłbym stosunek do min 1:3 gdzie nie musimy poświęcać jednego konkretnego rodzaju artefaktu a np 3 różne (ale to już by zależało od nas, które poświęcimy) aby uzyskać 1 nam potrzebny.
  2. Iglica

    a czy w turnieju też nie jest tak, że z każdą kolejną prowincją i poziomem gwiazdek jest trudniej? a jednak są osoby które to robią
  3. Iglica

    Ja zagłosowałem na TAK - tak jak turniej nie każdy musi robić, ale wtedy nagrody główne (w turnieju to schematy - a w iglicy to chyba diameciki xD) - powinny być dostępne tylko do 3 poziomu. Od 4 mogłoby być np. pomocnicy czasu i teleporty jak teraz ale dodatkowo no jakaś ilość fragmentów +...
  4. Skrzynie Turnieju

    Dziękuję za odpowiedź :) Tego mi brakowało aby móc odpowiedzieć w innym temacie :)
  5. Skrzynie Turnieju

    Witam. Spradziłem dział i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie (a może zwyczajnie przeoczyłem szybko szukając). Czy w nagrodach ze skrzyń turniejowych 11-19 można zdobyć dodatkowe schematy? Czy może jedyny schemat jest dostępny za 10 skrzynię?
  6. ANULUJ WSZYSTKIE

    Oczywiście, że na TAK - nie zliczę ile razy się pomyliłem podczas podczas produkcji (szczególnie żywych towarów) ale i zdarzało się podczas PB w 50 warsztatach czy 100 marmurkach... tragedia to wtedy odznaczać...
  7. Odznaka Stowarzyszenia Cudów ma opis po angielsku

    Tu chyba powinny być błędy co do samych przygód. Kolejny błędny opis odznaki dotyczy kostura druida. Gdy najedziemy na kostur będąc na mapie i przy włączonym np. lizaku to po najechaniu na kostur pisze nam, że aby go zdobyć potrzeba 1 katalizator a teraz potrzeba 2. Od razu też podobna sytuacja...
  8. Pomysł: zmienic wartosci jakie daja budowane drogi.

    Również dałem NIE. Obecnie stoję bo produkcja np towarów rasowych czasami trwa dłużej (szczególnie na początku) i co chwilę miałem spory nadmiar many więc wydaje go na rozbudowanie dróg i koszty wg mnie są rozsądne.
  9. Cel łapek wybrany przez gracza

    Jak najbardziej tak. Choć wg mnie można to usprawnić. Sam nie wiem jak to dokładnie więc może wyjść mały miszmasz. Zamiast wyświetlać wszystko jako np aktywne/nieaktywne, byłbym za tym aby po ustaleniu przez gracza w co chce pomoc (np. 1.kwatera, 2.kultura, 3.ratusz) pokazywała się tylko kwatera...
  10. Liczymy do miliona.

    699 :eek:
  11. Skojarzenia

    puch
  12. Zamiana Punktów "Antyczna Wiedza w Punkty Wiedzy"

    Także na nie. Jeśli ktoś nie ma co robić z PW z antycznej wiedzy zawsze może je wydać na cuda sąsiadów lub członków bractwa. Badania czasami stają bo to nie problemem są PW na późniejszych etapach a towary ras gościnnych.
  13. Inspirująca Medytacja

    Jestem na Tak. Andrzeju nie tylko to może zapełnić pasek. Jeśli ktoś ciągle coś Tworzy w Akademii Magii to w skrzynce czasami nagrodą jest 35 PW.
  14. Umieszczenie aktualnego statusu punktów bractwa w zakładce Korzyści

    Oczywiście, że na TAK. Obecnie można to sprawdzić tylko gdy damy "+" przy np aktywnej iglicy lub turnieju a na pewno byłoby łatwiej gdyby od razu nam to pokazywało.
  15. Studnia Życzeń - co wypadło?

    dziś słabo złoto i klejnoty :(
Do góry