• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa Wojtek 55

  1. Wojtek 55

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Grałem przez prawie 3 lata w Kings of Age miałem 1300 miast mój klan był najpotężniejszym na serwerze gdy wmieszali się admini którzy mieli w znajomych u naszych wrogów ,banowali nas na 2 -3 dni by uratować swoich kumpli,wytrzymaliśmy to ale w końcu miara się przebrała oddaliśmy swoje miasta...
  2. Wojtek 55

    Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    Ta gra i wydarzenia w niej ,eventy,przygody wyglądają coraz gorzej,gorzej niż mój awatar.
  3. Wojtek 55

    Ułatwienie ustawiania produkcji

    Testowana była na becie:( koleżanka z bractwa ma na Felyndralu i na Winyandorze ,kolego z bractwa na zbliżonym poziomie do mojego również ma tę funkcję i jest o jedno pole na mapie ode mnie. :(
  4. Wojtek 55

    Ułatwienie ustawiania produkcji

    Pojedynczy gracze mają w warsztatach okienko ,po na jechaniu na nie kursorem pisze "Rozpocznij wybraną produkcję we wszystkich bezczynnych budynkach tego typu" ,znam przynajmniej 5-6 graczy którzy to mają,jest to tylko w warsztatach,może mi ktoś wyjaśnić dlaczego nie jest to zastosowane u...
  5. Wojtek 55

    RENOWACJA BUDYNKÓW

    Piękne dzięki !:)
  6. Wojtek 55

    RENOWACJA BUDYNKÓW

    Mam pytanie ,czy ktoś ma zestaw Sów Śnieżnych na czarownikach lub niziołkach? jeśli tak to prosiłbym o odpowiedź, czy na tych poziomach zmienia się asortyment surowców?
  7. Wojtek 55

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Dear Humans and Elves, Close to the forest near your town, encapsulated in a huge seashell, you find Mauriel, Queen of the Seas. As soon as she starts introducing herself however, she seems to have lost her memory... Can you help Maruiel complete the quests to find out what happened and how...
  8. Wojtek 55

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Piękne dzięki!:) ulżyło mi hehehe
  9. Wojtek 55

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Wygląda na to że traci się w czarownikach portalowe na rzecz pw i dopiero na niziołkach portalowe wracają,wiec chyba się nie opłaca wydawać 32 renowacji,tym bardziej że traci się 50% do ataku !:(
  10. Wojtek 55

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Czy ktoś się orientuje? feniks na 10 lev w elfach,czy coś daje podniesienie go do czarowników?
  11. Wojtek 55

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Dzisiaj wreszcie udało mi się wyciągnąć fenka na 10 lev, cały event starałem się brać skrzynie o esencji 18-20 ewentualne 46,82 brałem tylko wtedy gdy były 36 za 1 piórko,oczywiście bez dokupywania za diamenty.
  12. Wojtek 55

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Również mam fenka na 9 lev ,do 10 lev zostało 12 piórek i 6 dni na ich zdobycie,będzie ciężko na samym zbieractwie i na dziennych ale warto próbować,co do studni,postawiłem ich mało po 2 na każdym świecie (6) i przez 6 dni ani jednego diamenciku hehe czy pogrzebali coś przy studniach? czy...
  13. Wojtek 55

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Kolejne zadania z forum bety (nie wiem na ile sprawdzone) 115. Wyprodukuj kosz zakupów x 15 116. Wyprodukuj skrzynkę z narzędziami x 9 117. Zdobądź 18 reliktów 118. Rozwiąż 12 konfliktów na mapie lub 60 w turnieju 119. Wyprodukuj marmur/stal/drewno x 12 (bonus 9h) 120. Wyprodukuj...
  14. Wojtek 55

    Dyskusja o Ewolucji Feniksa

    Masz rację ! mam feniksa na 7lev 35% do obrażeń, sprawdza się świetnie,mam również na razie 2 studnie życzeń,skończyłem zadania 2 dni temu,ale czekam na lepsze budynki :) co ciekawe od dwóch dni robię dzienne zadania ,a tu nagle między 14 a 15 godziną wyskakuje mi 115 zadanie :"Wyprodukuj 15...
  15. Wojtek 55

    Ortografia

    Nie wiem co znaczy "szkól" w koszarach!!! to jakoś nie po Polsku ,powinno być chyba szkol,nie ma czegoś takiego jak "wyszkóleni"tylko wyszkoleni! szkóla -szkoła,jeśli to komuś sprawia problem proponuję trenuj
Do góry