• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa YCKRUL

  1. YCKRUL

    Inwentarz rozbudowa

    Tak, dodatkowe zakładki byłyby pomocne. Czy wierzę, że się za to wezmą, bo Polacy znowu niezadowoleni? Wątpię. xD
  2. YCKRUL

    Kopalnia Diamentów zaprasza!

    Ostatnimi czasy niestety pożegnaliśmy się z trójką graczy (jednej koleżance zabrakło czasu na grę, inna zupełnie zerwała z Elvenarem a trzeci kolega opuścił nas bez słowa), w międzyczasie nowy diamentowy górnik pojawił się na linii startu. Do czego zmierzam. Srebrna iglica jest nudna, potrzeba...
  3. YCKRUL

    Czy kiedykolwiek powstaną nowe serwery?

    Zapomniałeś dodać spację pomiędzy każdym z przecinków xD pozdrawiam
  4. YCKRUL

    Nowy Świat

    Źle postawione pytanie w ankiecie, bo kwestia nie sprowadza się do naszego chcę lub nie chcę, a do rachunku ekonomicznego i opłacalności takiego ruchu dla firmy. A logika mi podpowiada, że rachunek ekonomiczny w tym przypadku się nie zepnie. Tak więc nie ma szans, nawet przy 1000x głosów na tak. :)
  5. YCKRUL

    Naprawione Zyski portalu jako nagrody za Iglicę dla miasta w niskim rozdziale

    Portalówki przydadzą się w przyszłości, więc nie ma tragedii.
  6. YCKRUL

    Naprawione Iglica nie ma nowych artefaktów

    Nieprawda, zdobyłem w iglicy drugą bibliotekę roślinkę many i bramę, bez problemu je dostawiłem do istniejącego w wiosce, zdobytego w AM, zestawu biblioteki. Nie ma żadnej reguły w stylu "masz jeden zestaw, drugiego nie położysz" gdyż uderzało by to w starych graczy mogących mieć zachomikowane...
  7. YCKRUL

    Fenix Ognia?

    Ale artefakty do Feniksa i Stonehenge wciąż (chyba) pojawiają się w AM niezależnie/równolegle do artefaktów misia/innych rotujących co 6 tygodni? Inna kwestia, że przez ostatnie ~12 tygodni udało mi się upolować 4 artefakty do Feniksa i 3 do Stonehenge, więc perspektywa zdobycia kompletu...
  8. YCKRUL

    Dyskusja o aktualizacji 1.133

    Haha dokładnie! Też niemiłosiernie się śmiałem do monitora jak widziałem te usilne słodzenie i układanie wierszyków by zdobyć 100 czy 200 darmowego diaxu. Żenujące! :D W ostatnim konkursie nawet chciałem wziąć udział i opisać co mi się najbardziej podoba w tej grze, ale stwierdziłem, że post...
  9. YCKRUL

    Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    A po co Ci taka wiedza? xD Na youtube są tutoriale jak ustawić Free Mouse Auto Clicker'a (programów tego typu jest tysiąc) by zbierały Ci produkcje, można ustawić żeby zbierało Ci młotki co 2 minuty całą dobe na okrągło. Nie wierze, że IG nie widzi tego typu aktywności w logach ich serwerów...
  10. YCKRUL

    Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Ja preferuje wystawiać we wtorek wieczorem, wtedy damy radę przeklikać: pierwszą iglicę we wtorek, drugą iglicę w niedziele i cały jeden turniej pomiędzy dwiema iglicami.
  11. YCKRUL

    Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Ja ominąłem, szkoda marnować PW w coś co nie jest potrzebne, a dzięki temu o kilka lub kilkanaście godzin wcześniej otworzysz iglicę. :D A młotki: questy rotacyjne, budynki eventowe (daily), dżiny, w trakcie eventów wypadają tego tony, scrolle z iglicy, scrolle z AM, budynki z AM, budynki...
  12. YCKRUL

    Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    Uwaga, teraz specjalny wyciek algorytmu :) dla Blazius'a. Złota liga to top1% biorących udział w evencie na danym świecie pod względem ilości niebieskich zawijasków. Ranking był aktualizowany co godzinę. Im więcej niebieskich zawijasków, zwanych również niebieskimi "cosiami", tym wyższa pozycja...
  13. YCKRUL

    Nasz drugi konkurs urodzinowy

    Życzę wszystkiego najlepszego.
  14. YCKRUL

    Hej elvenarowcy:)

    Witamy na forum! :D
  15. YCKRUL

    Kopalnia Diamentów zaprasza!

    W składzie mamy 15 osób, srebro robimy, ale nas to nie zadowala, żeby na poważnie pomyśleć o złocie potrzebujemy jeszcze kilku osób. Serdecznie zapraszamy!
Do góry