• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa zjadaczasu

  1. To nie błąd Znikające paczki z wojskiem

    Ale szkoda, że tak jest, bo czasami są zadania żeby dodać paczkę.
  2. To nie błąd Znikające paczki z wojskiem

    Dziękuję :)
  3. To nie błąd Znikające paczki z wojskiem

    Po losowaniu w Miejscu mocy otrzymuję paczkę wojska. http://i.prntscr.com/QGm2dqohSZ6UJ5xV3GuYGA.png Niestety znika ona i nie mam jej w Inwentarzu, czyli nie mogę jej wykorzystać http://i.prntscr.com/CStlsQ3ySk2f-KpxXcL8IQ.png Paczki, które wpadają z nagrody dnia są. Paczki, które wpadają...
  4. Kupcy z Unuru - co dają w najnowszym rozdziale?

    Mam pytanie. W rasie Kupcy z Unrunu portalówki dają Elvenarin Zero. Co dają w rasie Duch współpracy?
  5. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Nawet tego nie chcę widzieć bo u mnie po 5 zrobionych iglicach: S3 0 chyba mam wyjątkowego pecha ;D
  6. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Jak będę chciała grać w grę polegającą na losowaniu, to włączę sobie jednorękiego bandytę. A że nie mam takich ciągotek, to weszłam w Elvenar. Jednak gra idzie w takim kierunku, który zniechęca mnie i wielu innych graczy. Chyba znowu wpiszę w opisie Urlop i poczekam czy coś się zmieni. Wiosna...
  7. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    I tutaj całkowicie się z tobą zgadzam.
  8. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Kolejna iglica zrobiona cała. Jak do tej pory od początku wstawienia feniksów do iglicy wylosowałam ich zero !!! Fioletowych skrzynek brak. Bez sensu te feniksy skoro wpadają tylko wybranym.
  9. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Trzecia iglica i nic. Zero skrzynek fioletowych.
  10. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Druga cała iglica, tylko dwie fioletowe skrzynki i zero feniksów. To jakaś ściema, żeby od ludzi zapasy wyciągnąć.
  11. Potwierdzone nie przyznanie prezentu event majowy

    1. Mój e-mail został zweryfikowany. 2. Udzieliłam zgodę na wysyłanie newsletteru, kiedyś otrzymywałam prezent. 3. Adres e-mail nie został nigdy zmieniony. 4. Nigdy nie wypisałam się z newsletteru. 5. E-mail nie został potraktowany jako SPAM gdyż sprawdzam i czyszczę spam regularnie. 6. Moja...
  12. Potwierdzone nie przyznanie prezentu event majowy

    Kolejny raz nie dostałam prezentu. I nie trafia on do spamu ponieważ odpowiedzi od Was trafiają do folderu: Odebrane. Trzy eventy i brak reakcji tylko zbywające tłumaczenia. Jest mi bardzo przykro. Pozdrawiam
  13. Naprawione Brak nagród za zakończony turniej...

    U nas tak samo. Tylko część graczy dostała nagrody. Ja nie dostałam.
  14. nie mogę kupić PW za monety

    Zgłosiłam. Nic nie pomaga. Dziękuję.
  15. nie mogę kupić PW za monety

    Nie mogę kupić PW za monety, mimo, że skarbiec przelewa się. Kliknięcie na znak + nie otwiera opcji kupna. Problem pojawił się na świecie WINYANDOR po ostatniej aktualizacji. Gram tez na FELYNDRAL i tam wszystko działa poprawnie.
Do góry