• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.34

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser988

Guest
Zawsze było koło 14. W sumie tak jak i dzisiaj. Śmiesznie bo zresetowało wszystkie łapki i mogłam drugi raz zmotywować bractwo. Jedyne czego mi brakuje to tej nowej zakładki w inwentarzu?

==========================
Edit.
A jednak jest, po 2 przeładowaniach gry która od przeszło tygodnia co chwilę się wiesza...
 

DeletedUser794

Guest
dlaczego nie dodano zaawansowanym diamentów? :( to nie jest sprawiedliwe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1412

Guest
U mnie też zresetowało łapki, mogę dać dużo wcześniej niż wczoraj dałam. Jedno co mnie zaniepokoiło: jeden z sąsiadów podał mi łapkę po 9 (dzisiaj). Jak go zmotywowałam przed chwilą nie otrzymałam młotków.. O co chodzi?
 

DeletedUser192

Guest
ciekawe te szybkie bonusy. znajac zycie bedzie trzeba sie naklikac jak glupi by jakies dostac, ale czas pokaze. oczywiscie widze sens tylko z bonusem do redukcji czasu zwiadu - reszta smieci.

diamentow mi nie szkoda. dadza nowym pewnie tyle co kot naplakal, a wiadomo ze ekspansje to w grubych tysiacach.
 

DeletedUser1445

Guest
robie teraz motywki, to moja pora, mlotkow 00000000, czy olera choć raz nie można zrobic aktualki bez BABOLA ?, mam zrobic wszystkie motywki dziś za 0000000 młotkow????
na mapie oznakowanie: średni i bardzo trudny , co to znaczy? i dlaczego nie ma ceny za puszczenie zwiadu, za darmoche czy tajemnica
 

DeletedUser1496

Guest
Hej :)
Może ktoś już wie w jaki sposób można zdobywać te szybkie bonusy? I mają być o różnej mocy, czy będziemy mieć wpływ na to, o co walczymy?
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser174

Guest
Drago jaka będzie rekompensata za błąd z łapkami? Bo to że łapki nie działały to już się przyzwyczailiśmy, ale przynajmniej młotki były więc teoretycznie strata żadna. Dzisiaj przestało naliczać młotki. Ja jestem w plecy z młotkami od 15-20 osób a to tak trochę sporo jak się tak wszystko pododaje /+ złoto z zadań... cholera sporo tego

i przydałoby się nam w końcu sensowne wyjaśnienie dlaczego nie dostaliśmy wyrównania za skrzynki, bo mnie ten temat też nerwi
 

Christo

Rozbójnik
Nie może tak być, że inni dostaną diamenty (możliwe, że w drobnych ilościach, ale jednak!), a Ci co są już dalej ich nie dostaną. Przebyliśmy taką samą drogę i nam się także należy. Nie widzę tutaj miejsca na wyjaśnienie czy jakieś tam wyssane z palca argumenty.

Są 3 rozwiązania:

- Inno wycofuje się z tego pomysłu i nie ma diamentów w skrzynkach;
- Będą diamenty, ale od następnego rozdziału po niziołkach;
- Będą diamenty, ale Ci co są dalej także otrzymają diamenty.

Na nic innego się nie godzę.
 

DeletedUser626

Guest
Dzisiejszego (20.07) dnia mogą niestety zdarzyć się braki w bonusach za pomoc sąsiedzką - sama pomoc działa prawidłowo, jednak naprawa wyświetlania "złotych dłoni" wymusiła zresetowanie danych o bonusach, by mogły liczyć się poprawnie od momentu zaktualizowania gry.
Reset tego typu był jednorazowy i nie będzie dotyczył żadnej pomocy sąsiedzkiej udzielonej po dzisiejszej (20.07) aktualizacji gry.
Bardzo przepraszamy za kłopot jaki to spowodowało.

Co do skrzyń - nie planujemy "rekompensować" faktu, że gra się zmienia. Każdy z Was dołączając do gry miał do czynienia z innym jej stanem niż obecny, z jednej strony traciliście czasowo do starszych, z drugiej mieliście nowe, wcześniej niedostępne funkcje. Tak jest, było i będzie.
Kluczem do Waszego protestu są tak naprawdę Diamenty i rozumiem, że ich wprowadzanie wywołuje emocje. Diamenty są/będą stopniowo wprowadzane do gry. Pierwszym krokiem było zadanie dające Diamenty w Niziołkach, teraz zostały dodane w skrzynkach, ale za jakiś czas pojawią się w kolejnych miejscach, poczekajcie więc cierpliwie, zamiast żądać rekompensat i wycofania zmian pt. "my nie mamy, więc im trzeba zabrać".
Ktoś kto zaczyna w tej chwili jest 2 lata w plecy, a podbicie 300-400 prowincji (a zdarza się i 500) i zdobycie ekspansji, które ma "stara gwardia" pozostaje w sferze marzeń. Macie przewagę stażu nad nowymi Graczami i Diamentów też się dorobicie.

Szybkie Bonusy zostały zaimplementowane poprawnie do gry, co widać po nowej zakładce. Pierwsze "namacalne" przedmioty pojawią się po weekendzie, możecie się spodziewać, że każdy z Was na nie trafi.
 

jakub357

Łucznik
A mogłabyś, droga Dragomiro, napomknąć w których miejscach, za jakiś czas, pojawią się diamenty?
Może będą pojawiać się na obrzeżach miasta? Jeśli tak, to od razu przypomnę, że 100 buraków kosztuje 500 diamentów (1 burak = 5 diamentów), a wyrastają pojedynczo, czasem po 2, czy 3...
CZYM CHATA BOGATA!
 

Christo

Rozbójnik
Co do skrzyń - nie planujemy "rekompensować" faktu, że gra się zmienia. Każdy z Was dołączając do gry miał do czynienia z innym jej stanem niż obecny, z jednej strony traciliście czasowo do starszych, z drugiej mieliście nowe, wcześniej niedostępne funkcje. Tak jest, było i będzie.
Kluczem do Waszego protestu są tak naprawdę Diamenty i rozumiem, że ich wprowadzanie wywołuje emocje. Diamenty są/będą stopniowo wprowadzane do gry. Pierwszym krokiem było zadanie dające Diamenty w Niziołkach, teraz zostały dodane w skrzynkach, ale za jakiś czas pojawią się w kolejnych miejscach, poczekajcie więc cierpliwie, zamiast żądać rekompensat i wycofania zmian pt. "my nie mamy, więc im trzeba zabrać".
Ktoś kto zaczyna w tej chwili jest 2 lata w plecy, a podbicie 300-400 prowincji (a zdarza się i 500) i zdobycie ekspansji, które ma "stara gwardia" pozostaje w sferze marzeń. Macie przewagę stażu nad nowymi Graczami i Diamentów też się dorobicie.
To nie jest żadne wytłumaczenie. Tu jest tylko kwestia czasu. Też musieliśmy przebyć ta całą drogę, więc uważam, że moje proponowane 3 rozwiązania są jak najbardziej na miejscu. Zgodzę się, że diamenty wywołują emocje, bo pewnie jakby było coś innego to nawet ludzie by nie zaczęli tego tematu. Jednak powinniśmy tutaj protestować i to nie tylko dla zasady, lecz o sprawiedliwe traktowanie wszystkich graczy. Mam być olany tylko dlatego, że jestem dalej w badaniach? Nie tędy droga.

LUDZIE, NIE DAJMY SIĘ WYCYCKAĆ.
 

DeletedUser174

Guest
Drago :)
co do pomocy to akurat nie nasza (graczy) wina, ze IG ma upośledzonych informatyków, którzy wielokrotnie chwalili się swoją niekompetencją. Tylko dlaczego dostaliśmy po ogonie przez ich nieudolność? Czy było ogłoszenie w tej sprawie, że takie coś nastąpi? Mnie nie interesuje dlaczego tak się stało. Mnie złości brak młotków, które powinny być!

a co do tych naszych wspaniałych bonusów za staż... Tak się dziwnie składa, że mamy 400 prowincji nie dlatego, że 2 lata temu było łatwiej tylko właśnie dlatego, ze od 2 lat ten cholerny zwiadowca biega po prowincjach i je zwiedza (a teraz błądzi nawet po 4- 5 dni!!!). Jeżeli w grze pojawiają się nowe funkcje sa one dostępne wszystkim w takim samym czasie. Ci z 2-letnim stażem nie dostają ich o 2 lata wcześniej chciałabym zauważyć. Czy ktoś pamięta czasy jak nie było bractw? Czy wtedy się łatwiej grało? A jak nie było turniejów to ile czasu zajmowało uzbieranie max % z reliktów? A zaklęcia to chyba wszystkim się pojawiły w tym samym czasie czy coś mi sie pomyliło? Byli tacy co nawet nie mogli zwiadu wysłać, bo mieli za mały ratusz! I nie było cudów (a nawet jak były to tak dupne, ze nie wiadomo co było z nich robić) To na czym polega ta nasza "przewaga"? Bo ja tego za grosz tego nie kumam. Wiem tylko, że dzisiejszy gracz (nie mówię tu o diamentowych dzieciach, bo to zupełnie inna kategoria) osiągnie mój poziom w krótszym czasie i mniejszym wysiłkiem - właśnie dlatego, ze gra się zmieniła! A co najmniej jest bogatszy o 40pw wydane na badanie turniejów. Czy ktoś postulował, że skoro my graliśmy bez bractw to nowi tez powinni? Nie wydaje mi się. Zresztą gra tak się cudownie zmieniła, ze gdybym dzisiaj zaczęła grać to na pewno tylko jako kolejne miasto widmo bym skończyła

Niesprawiedliwością już było to, ze za zdobyte prowincje nie dostaliśmy run po ich wprowadzeniu. Ale to każdy przebolał. Ale diaxy robią zbyt dużą różnice w grze by ten fakt przeboleć. @Christo zaproponował dobre rozwiązanie, ze diaxy od niziołków w górę. Nikt chyba nie neguje samego pomysłu wprowadzenia diaxów, ale sposób ich wprowadzania jest taki ... IG-enowski

Lubię czasami zrobić sobie przyjemność i zaszaleć za realną kasę w grze. Szkoda, ze tu nie mam takiej możliwości. Bo jak tylko pomyślę, ze moje PL wpłynęłoby na konto IG to mi od razu rośnie wąż w kieszeni do rozmiarów anakondy... tak, polityka, ze ktoś mnie orąbał na diaxach na pewno mnie skłoni do zakupów. Brawo! tak trzymać! Moje PL będą wam wdzięczne
 

DeletedUser1174

Guest
Wiecie co, gram w gry online wiele lat, i zawsze jest tak, że autor gry wprowadza udogodnienia dla nowych graczy, "kosztem" zaawansowanych. Bez "świeżej krwi" źródełko wpływów wysycha, a starzy gracze niekoniecznie są tymi, którzy dużo wydają. Firma najwięcej zarabia na napalonych nowicjuszach, i pod ich gust planuje zmiany. Każda gra online w którą grałem, stawała się z czasem łatwiejsza dla nowych. Starzy narzekali, i albo odchodzili do innych gier, albo stękali i kwękali, ale grali dalej. Taka jest naturalna kolej rzeczy. Pomimo udogodnień dla nowych, żaden gracz który zaczyna grę dziś nie ma szans być w Top 50, taka jest prawda (chyba że wyda na to majątek). Wyluzujcie więc, niech mają te diamenty. Lepiej skupić się na tym, co można by wprowadzić aby graczy z czołówki ta gra po prostu nie nudziła (2 lata zwiadów aby mieć wszystkie obecne ekspansje, serio?!). Albo naprawić w końcu system walk i kupca. Jest wiele fundamentalnych problemów dużo ważniejszych niż diamenty, którymi powinniśmy się zająć i prosić o ich rozwiązanie.
 

DeletedUser174

Guest
...Pomimo udogodnień dla nowych, żaden gracz który zaczyna grę dziś nie ma szans być w Top 50, taka jest prawda (chyba że wyda na to majątek). Wyluzujcie więc, niech mają te diamenty. Lepiej skupić się na tym, co można by wprowadzić aby graczy z czołówki ta gra po prostu nie nudziła (2 lata zwiadów aby mieć wszystkie obecne ekspansje, serio?!). Albo naprawić w końcu system walk i kupca. Jest wiele fundamentalnych problemów dużo ważniejszych niż diamenty, którymi powinniśmy się zająć i prosić o ich rozwiązanie.

to świadczy tylko jak mało wiesz o grze.

pogoń za top50 jest bezsensowna, ale jeżeli ktoś by chciał to nie ma żadnych przeszkód aby tego dokonał
2 lata gry nie pozwala na zdobycie wszystkich ekspansji
kupiec i walki zostały "naprawione" dla dobra graczy
to diamenty sa właśnie fundamentem tej gry. To właśnie one decydują o wszystkim :ile masz expów, ile masz pkt, jaki masz rankingitd
problemy graczy są rzeczą nieistotną (łapki, nieaktywni sąsiedzi, handel, dzwoneczek, ułatwienia na mapie, czat globalny, sąsiedzi /znajomi, .... i 100 innych rzeczy)
a prosić o jakiekolwiek rozwiązanie??? kogo??? może jeszcze myślisz ze IG martwi się o Twoje rozwiązanie??? przyzwyczaj się do myśli że mają to w głebokim poważaniu i nawet tego nie kryją
 

DeletedUser80

Guest
Może zabrzmi to jak herezja ale osobiście jestem przeciwnikiem rozdawnictwa diamentów.
Zamiast tego diamentami powinno móc się handlować, normalnie za surowce.
Ale nasz handel to jak to powiedział klasyk ........ i kamieni kupa.
Nie dość że był byle jaki to jeszcze go skiepścili.
A dobry handel w grze to dla wielu graczy najważniejsza rzecz w grze. Nie każdy jest wojownikiem, niektórzy wolą handlować niż walczyć.
Ale to temat na zupełnie inną bajkę:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry