• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Nieprawidłowe zliczanie w zadaniach <Przemarsz stad>

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1655
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1655

Guest
gracz misiekdog
swiat arrendyl

przemarsz stad zadanie 67 wyprodukuj 30x zaawansowane narzędzia/zdobądź zasoby.

w czasie trawania zadania wypelniłem kilka zadań ludzkich/krasnoludzkich w których nagrodą były zasoby
pomimo powiększenie się stanu magazynowego zasobów nie zostały one zaliczone w poczet tych wymaganych w zadaniu.PS67.

Nie jest to problem mojego konta lecz błednego zliczania zasboów. Inny gracz mojego bractwa potwierdzil podobne zachowanie.
Obserwacja w tym samym zadaniu PS67 ukończono misje <posiadaj portal wróżek>, zyskane zasoby nie zostały zaliczone do zadania PS67.

Zasoby uzyskane z ksiegi tajemnic, warsztatów, pomocy sąsiedzkiej zliczane są prawidłowo. Czy te za rozwiązywanie questów to 2 gatunek?
 

Elelkal

Rozbójnik
Tak, zawsze tak było z zadaniami eventowymi. Jeśli masz zdobyć narzędzia czy monety, to te z wykonywanych zadań nie są zliczane. Także nie jest to żaden błąd a zwykły element gry. Nie może być za łatwo :D
 

DeletedUser1143

Guest
Tak, zawsze tak było z zadaniami eventowymi. Jeśli masz zdobyć narzędzia czy monety, to te z wykonywanych zadań nie są zliczane. Także nie jest to żaden błąd a zwykły element gry. Nie może być za łatwo :D
Nawet więcej - tak jest ze wszystkimi zadaniami, nie tylko z tymi eventowymi.
"Zadań nie można zaliczać przy pomocy innych zadań."
 

DeletedUser1655

Guest
Robie któryś tam event zadaniowy i dopiero teraz to zauważyłem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry