• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej Magii.

Midi67

Rozbójnik
Zapowiada się najgorszy event ze wszystkich, które pojawiły się do tej pory w grze.
Mimo negatywnych opinii z Bety IG pcha na siłę gniota.
Przez kilka lat Elvenar miał swój niepowtarzalny styl w eventach teraz jak widzę do projektowania zabrała się nowa ekipa, która wcześniej musiała masowo projektować kalendarze adwentowe dla przedszkoli, ni to ładne ni to magiczne.....
Strach pomyśleć jak będzie wyglądał ewentualny 16 rozdział.... może kolorowanka z Plastusiem albo jakaś wycinanka z Aniołkami...
 

DeletedUser

Guest
Ja stawiam na grę znajdź dwie takie same karty (Czarny Piotruś) to zdobędziesz nagrodę na nich :)

A tak serio kopiują na potęgę FOE starczy sietam zarejestrować i będzie wiadomo (FOE to teraz taki serwer Alfa, jak mamy pseudo Betę)
 

Koval92

Kapłan
Nie jest fajne otworzyć 14 prezentów i nie trafić daily, ale nie możemy pozwolić, żeby ta mechanika zniszczyła nam ten magiczny czas. Można event potraktować jako bonus a skupić się na swoim mieście.
 

Sorcha

Rycerz
Nie jest fajne otworzyć 14 prezentów i nie trafić daily, ale nie możemy pozwolić, żeby ta mechanika zniszczyła nam ten magiczny czas. Można event potraktować jako bonus a skupić się na swoim mieście.
Obstawiam, że wszyscy (ewentualnie) zrobią wszystkie 29 zadań, a później udział będzie losowy ;) ! Jak ktoś chce :rolleyes: , to kto mu zabroni!
 

Koval92

Kapłan
Obstawiam, że wszyscy (ewentualnie) zrobią wszystkie 29 zadań, a później udział będzie losowy ;) ! Jak ktoś chce :rolleyes: , to kto mu zabroni!

większość zadań będzie na towary/zasoby więc to będzie nudne, wiem po becie, często będzie towary/zasoby/towary/zasoby/towary/zasoby/towary/zasoby/towary itd
 

Sorcha

Rycerz
większość zadań będzie na towary/zasoby więc to będzie nudne, wiem po becie, często będzie towary/zasoby/towary/zasoby/towary/zasoby/towary/zasoby/towary itd
Właśnie przez 29 zadań uzupełniasz zasoby, potem po 29 zadaniach, ludziom się znudzi i tylko najwytrwalsi i najbardziej uparci zostaną ;)!
Mi po wybudowaniu grzybków "znów" brakuje młotków, czasem tak bywa. Jak event dobry to można uzupełnić co nieco.
 

blazius1

Paladyn
Obejrzałem filmik promujący event.
Jest tam właściwie obietnica obłowienia się w nagrody. Niby strzelają w nagrody jak zwykli smiertelnicy, ale prowadząca ma "przeczucie", który z szesnastu slotów daje podwojenie następnej nagrody. Facet klika i rzeczywiście, bingo! - jest podwojenie. Potem zamiast jednego 5h wyskakuje 2x5h przyspieszaczy.

Czyli można się obłowić, a nagrody są świetne. Losowości jakby nie było, wystarczy mieć owo przeczucie, trafiać z sześcioprocentową szansą na trafienie odpowiedniej ikonki i event właściwie hula jak marzenie.

Dla mnie bomba.:mad:
 

Sorcha

Rycerz
Czyli można się obłowić, a nagrody są świetne. Losowości jakby nie było, wystarczy mieć owo przeczucie, trafiać z sześcioprocentową szansą na trafienie odpowiedniej ikonki i event właściwie hula jak marzenie.

Dla mnie bomba.:mad:
Pamiętacie taką grę "memory" na początku nie wiesz gdzie jest pasujący do pary potem masz coraz więcej "przeczuć" bo co raz więcej żetonów jest odkrywanych albo co raz częściej te same i pary zaczynają się kompletować, a więc rzeczywiście bomba !!!
Memory łan ;) , memory tu;) (forum jest polskojęzyczne) i jedziemy z tym eventem!
 

DeletedUser

Guest
Jako że to polskie forum to pisałem o Czarnym Piotrusiu :) metoda ta sama

Powiem tak żałośnie to wygląda że karma ratuje ewent :)
 

DeletedUser2262

Guest
Bo beta wg IG nie jest do "opiniowania" tylko do wyłapywania błędów żeby poprawić kod gry (eventu). Naniosą od biedy tylko takie poprawki jak:
+ zmniejszenie kosztu prezentów z 60 na 50 wstążek
+ zwiększenie w początkowej fazie zadań możliwych wstążek do zebrania
- zmniejszenie wstążek w prezencie z 200/150 i z 300/200
- zmniejszenie w późniejszej fazie zadań możliwych wstążek do zebrania
- zmniejszenie liczby zadań podstawowych przed wejściem zadań w pętli
- zadania w pętli za drastycznie niską nagrodę = 20 wstążek

Sumarycznie i tak wychodzi "na jedno i to samo"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry