• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.93

Koval92

Kapłan
Szkoda, że nie ma jeszcze tej pomocy sąsiedzkiej z bety. Przydało by się na event.
Fajnie, że naprawiliście ten przycisk w akademii, nie wiedziałem czy to zgłaszać czy nie.
 

DeletedUser174

Guest
zgodnie z tradycją:
my oczekujemy aktualizacji w której:
a/ dodadzą wiadomości w apce (2 lata oczekiwania!!!)
b/ zniosą durnowatą animację z turków
c/ naprawią błąd z fenka i wzmocnień
d/ wprowadzą anty-śmieciowy filtr w kupcu
e/ dodadzą możliwość wpłacania pw w cuda innych na apce (podobno mamy czekać, bo sa jakieś prace...)

a dopóki tego nie będzie możesz nawet nie zamieszczać informacji o aktu

*[edit] dodany punkt e/

na serio nas graczy nie interesuje kto wprowadził ta zaplutą animację. Ani do czego ona służy. I jak długo i zawzięcie ktoś nad nią pracował. I jakie ma walory artystyczne. Ogólnie smarkamy na to wszystko... Turki muszą być grywalne. Przez animację nie są. I może już wystarczy mydlenia oczu jakimś "liczeniem" i "kontaktem z serwerem", bo my oczekujemy konkretnych działań.
@jarq rozumiem, ze sam nie możesz nic z tym zrobić, ale wybacz będziemy Ci tu truć doopę tak długo aż to wreszcie zostanie załatwione... miło by było jakbyś jednak zastukał tam gdzie trzeba żeby wreszcie coś z tym zrobili... Jak na samą myśl o klikaniu turka na apce nawet nie sięgasz po telefon to jest źle. a jakimś cudem kiedys to działało

Nie, nie przyzwyczaimy się do animacji na apce! niech na to nie liczą te pajace z ig, więc zamiast robić głupkowate filmiki (ostatni to już kompletny szczyt debilizmu -> głupota w pewnych warunkach bywa śmieszna, debilizm jest irytujący) niech wyłącza animację... albo niech sprawią żeby była grywalna skoro już "musi" być... 2-3s oczekiwania na wynik to za długo, a my "podziwiamy" te mieczyki przez prawie 30!!!!!!

albo niech zrobią filmik jak sami klikają turka na apkach. Żeby było ciekawiej na prywatnych telefonach... będziemy robić zakłady komu pierwszemu puszczą nerwy...

//Edytowano:Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4010

Guest
zgodnie z tradycją:


na serio nas graczy nie interesuje kto wprowadził ta zaplutą animację. Ani do czego ona służy. I jak długo i zawzięcie ktoś nad nią pracował. I jakie ma walory artystyczne. Ogólnie smarkamy na to wszystko... Turki muszą być grywalne. Przez animację nie są. I może już wystarczy mydlenia oczu jakimś "liczeniem" i "kontaktem z serwerem", bo my oczekujemy konkretnych działań.
@jarq rozumiem, ze sam nie możesz nic z tym zrobić, ale wybacz będziemy Ci tu truć doopę tak długo aż to wreszcie zostanie załatwione... miło by było jakbyś jednak zastukał tam gdzie trzeba żeby wreszcie coś z tym zrobili... Jak na samą myśl o klikaniu turka na apce nawet nie sięgasz po telefon to jest źle. a jakimś cudem kiedys to działało

NIE, NIE PRZYZWYCZAIMY SIĘ DO ANIMACJI NA APCE! niech na to nie liczą te pajace z ig, więc zamiast robić głupkowate filmiki (ostatni to już kompletny szczyt debilizmu -> głupota w pewnych warunkach bywa śmieszna, debilizm jest irytujący) niech wyłącza animację... albo niech sprawią żeby była grywalna skoro już "musi" być... 2-3s oczekiwania na wynik to za długo, a my "podziwiamy" te mieczyki przez prawie 30!!!!!!

albo niech zrobią filmik jak sami klikają turka na apkach. Żeby było ciekawiej na prywatnych telefonach... będziemy robić zakłady komu pierwszemu puszczą nerwy...
Zgadzam się w stu procentach z tą wypowiedzią
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq rozumiem, ze sam nie możesz nic z tym zrobić, ale wybacz będziemy Ci tu truć doopę tak długo aż to wreszcie zostanie załatwione... miło by było jakbyś jednak zastukał tam gdzie trzeba żeby wreszcie coś z tym zrobili... Jak na samą myśl o klikaniu turka na apce nawet nie sięgasz po telefon to jest źle. a jakimś cudem kiedys to działało
Pracują nad tym, chyba mieli już dość mojego marudzenia ;). Wiem że włączyli rejestrowanie animacji które trwają za długo (więc możecie poklikać trochę na apce żeby mili dużo danych ), aby sprawdzić w czym jest problem i pewnie będą to analizować i mam nadzieję że jak najszybciej coś z tym zrobią.
 

mayder

Tancerz ostrzy
pewnie będą to analizować i mam nadzieję że jak najszybciej coś z tym zrobią.

Zaraz po wprowadzeniu animacji też coś analizowali i zrobili tak że było tylko gorzej. Wcześniej można było szybko pominąć animacje zanim się jeszcze pojawiła, a po tych ich "zmianach" mamy to co teraz. Więc niech nie analizują, nie zmieniają tylko niech to w cholewkę usuną, bo tylko jeszcze bardziej pogorszą.
 

DeletedUser2015

Guest
Nie wiem czy padł ten pomysł już gdzieś, ale czy można coś zrobić by w aplikacji można było podejrzeć stan magazynowy żywych towarów z wysokości górnego menu, tak jak mogę podejrzeć zwykle towary, ilość many jaką posiadam, Boskich Ziaren czy Orków albo produktów rasy gościnnej. W tej chwili by zobaczyć ile mam Kamienia Księżycowego lub Aksamitu muszę wejść w kupca i wystaw ofertę by podejrzeć ich ilość. proszę o zainteresowanie się tym tematem. Będę wdzięczny
 

DeletedUser1256

Guest
Żeby zobaczyć stan żywych towarów na aplikacji nie trzeba wchodzić w kupca. Starczy sprawdzić ratusz.
 
Do góry