• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.94

DeletedUser174

Guest
Od teraz będzie widać graficzne potwierdzenie zaakceptowania oferty handlowej: zakupione Towary polecą ku Przeglądzie towarów na górze ekranu.
w aplikacji to my potrzebujemy filtru na bractwo + w obu wersjach obowiązkowego filtru na wymiane towarów w obrębie grupy. Zakichana kolejna animacja jest nam tak potrzebna... prawie jak ten zdrapkowy event... w sumie nie wiem co gorsze? dżuma czy cholera?

temat animacji na turku. Brak jakiejkolwiek wzmianki o tym. @jarq podobno były jakieś testy... iii?????? bo wiesz... my to oczekujemy konkretów czyli grywalnych turków na apce. Zasmarkane animacje nie są nam zasadniczo do niczego potrzebne. Pewnie większość z nas ma wyłączone animacje na kompie (ja mam to wyłączone permanentnie od samego początku gry właściwie), bo tak bardzo doceniamy wszelkiego typu tego rodzaju udziwnienia

co z pw w cuda innych? Trochę głupio jest jak ktoś z bractwa prosi o pomoc i wychodzi obornik, bo apka. skoro mają czas na takie bzdety jak animacje i za długie teksty to może wreszcie by tak podstawami by się zajęli???
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
temat animacji na turku. Brak jakiejkolwiek wzmianki o tym. @jarq podobno były jakieś testy... iii?????? bo wiesz... my to oczekujemy konkretów czyli grywalnych turków na apce.
Tak były testy i mają już dane teraz pracują nad tym. Mam nadzieję że jak najszybciej rozwiążą ten problem.
 

DeletedUser174

Guest
Tak były testy i mają już dane teraz pracują nad tym. Mam nadzieję że jak najszybciej rozwiążą ten problem.
zdajesz sobie sprawę, że tym samym potwierdzasz powiedzenie, że nadzieja matka głupich? naprawdę właśnie to chcesz nam przekazać?! Bo przypominam, ze problem jest znany od miesięcy!!! i my jak głupi co tydzień się zastanawiamy po co? któregoś ładnego pięknego dnia przestaniemy... grać! i to będzie piękny dzień... ten wspaniały event nie pomaga w znalezieniu chęci do grania, a kolejno dodawane animacje raczej skłaniają do podjęcia decyzji o zakończeniu przygody z grą. Osobiście na apkę wchodzę tylko po motywkę, bo mnie denerwuje te bujające się miasto. Mimo swojego przerostu ego podejrzewam, ze nie jestem jakimś wyjątkowym wyjątkiem, W związku z tym obawiam się, że nadzieją nas już ig nie spławi... serio oczekujemy konkretów. A tu jest proste rozwiązanie: wyłączyć tą zaplutą animację!!!Nie rozumiem tego aroganckiego uporu ig w promowaniu swojej "wspaniałości"
 

DeletedUser3983

Guest
Z niecierpliwością wypatruje multi w Iglicy,bo z eventu ani turniejów na apce wielkiego pożytku nie mam,poza ćwiczeniem cierpliwości:(
 

mayder

Tancerz ostrzy
Tak były testy i mają już dane teraz pracują nad tym. Mam nadzieję że jak najszybciej rozwiążą ten problem.

Ale po co w ogóle tracić czas na testowanie? Wyłączyć to całkowicie albo chociaż dać opcje która pozwoli tą animację wyłączyć. Kto będzie chciał to sobie ją zostawi a kto nie to wyłączy. Aż takie to trudne jest do zrobienia że trzeba testy robić? Wy tam w tym IG to chcecie animację "naprawić" czy człowieka na Marsa wysłać że to tyle czasu zajmuje?
 

Koval92

Kapłan
Masz moze jakis pomysl, co mogloby byc tym "dziwnym powodem" ? ;) Pytam tylko z ciekawosci, bo nigdy bym Cie oczywiscie nie podejrzewal o jakies insynuacje czy teorie spiskowe ;)

Tak jak ja ciebie o brak prowokacji.
Nie wiem czemu znowu tylko nieliczni tego nie mają, tak jak niektórzy co event nie mają maila z +100 waluty.
 
Ostatnia edycja:
To byl oczywiscie zart, majacy Ci delikatnie dac do zrozumienia, ze takie zawoalowane insynuacje (bo tym dokladnie byl Twoj post) to zwykla dziecinada. Raczej kiepsko wyszedles na poprzednich teoriach spiskowych podobnego typu. Pamietam, czym skonczyla sie ta o rozdawaniu przez team diamentow.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
tak jak niektórzy co event nie mają maila z +100 waluty.
Cóż wynikałoby że zaliczam się do tego grona wybranych bo ani jednego maila z walutą czy czymkolwiek od początku gry nie dostałam, ani nie mam na pc motywek z apki, ale nie zamierzam z tego powodu szat drzeć. Przecież nie gram dla jakichś extra dodatków tylko dla przyjemności po co więc robić zamieszanie. Przyjdzie czas to nowe rozwiązania dostaną wszyscy ;)
 

gamin

Rozbójnik
U mnie rowniez motywki brak na PC, choc nie musze skrzynek po miescie szukac tylko wyskakuje okienko z nagrodami :)
A co do motywki ty obawiam sie ze w tym roku sie tego nie doczekamy ;)
 

DeletedUser3575

Guest
Zamiast tego na apce mamy irytująca animację u kupca "latających towarów"o_O
 

Nusion

Kapłan
1576606130807.png

to coś związane z aktualizacją??
wcześniej jakoś nie zauważyłem
To jest nowy poziom jednostki, który pojawił się wraz z elvenarami. W drzewku jest badanie Żabiego Księcia
 
Do góry