• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Uniwersalny artefakt

Czy powinien być uniwersalny artefakt do budynków ewoluujących?

  • tak

    Głosy: 42 84,0%
  • nie

    Głosy: 4 8,0%
  • tak, ale nie w iglicy

    Głosy: 3 6,0%
  • tak, ale nie w przygodzie

    Głosy: 1 2,0%

  • W sumie głosujących
    50

blazius1

Paladyn
Tzn. o ile dobrze widzę, to zrobienie wielu artefaktów (więcej niż dziewięciu) w bieżącym evencie jest względnie łatwe. Łatwiejsze niż w kilku poprzednich eventach.
Dlatego pomysł z ankiety jest słaby, bo trudność w zdobywaniu artefaktów w kolejnych eventach jest bardzo rożna.

Generalnie, za dawnych czasów (słusznie minionych), zrównywanie wartości wszystkiego do równości nazywano socjalizmem. Czymś z czego trzeba się długo wygrzebywać. Stąd lepiej żeby w ten sposób nie grzebali.

W ogóle na razie lepiej żeby grzebali jak najmniej.
 

DeletedUser3541

Guest
No ja trzy razy tak kupilem i tylko na 100procent. Po dwoch latach doszlem na top 30 w felyndral a ponad 40 dzialek do odkrycia. Pewnie z 10 k bym musial wylozyc. Porabalo ich:(
 

DeletedUser897

Guest
Pomysł jest wprost rewelacyjny
nie rozumiem dlaczego wszyscy wyszukują setki powodów by go nawet nie zgłosić

Słuszna jest propozycja wprowadzenia go do przygód
po1/ tylko tam nie ma losowości nagród , więc każdy kto zada sobie trochę trudu, dostanie go na pewno
po2/rozgrywane są raz w miesiacu ,więc nie będzie przesytu,
po3/przygody w końcu stały by się atrakcja na którą się czeka i bezduszne klikanie nabrało by sensu

Ktoś się martwi o nowych graczy- bez bractw, poważnie???czy teraz też o nich myślicie?,też są w nadchodzących przygodach artefakty, które być może, by im się przydały i co?,,,,, ktoś się tym przejmuje?
To nie są analfabeci, wystarczy na forum zgłosić chęć aktywnego udziału w przygodzie i z pewnościa jakieś bractwo przygarnie samotnika

Druga sprawa, to jakieś dwa rodzaje uniwersalnych artefaktów,,,,,, a po co to komu?
jeżeli komuś brakuje artefaktu np, do syrenki , to właśnie taki będzie dla niego najcenniejszy i nie ważne będzie to ,że może posłużyć też do innych obiektów - więc całkowicie wystarczy tylko jeden, uniwersalny rodzaj

Nie szukajmy dziury w całym, postarajmy się, żeby ten projekt przynajmniej został zgłoszony,
jest tego warty i pomógłby nam wszystkim
 

DeletedUser

Guest
Hej @Marsjanka1 nomen omen pasujący nick:) ja tylko w kwestia punktów:
- ad1 nieprawda zarówno skrzynki w turniejach jak i skrzynki multi w iglicy maja stałe i gwarantowane nagrody
- ad2 nieprawda pb jest nieregularnym ewentem wchodzi najczescie zaraz po dużym ewencie (stad ma w ofercie artefakty) ale nie ma tu reguły średnio wypada trochę ponad jeden na kwartał nie miesiąc
- nieprawda popatrz co IG robi :) najbliższe pb nagrody te same poziom trudności x1.5 obawiam się ze wprowadzenie uniwersalnego wywinduje poziom trudności w kosmos coś jak 12 skrzynka w iglicy i znowu ta sama grupa docelowa będzie miała profity :)
 

Koval92

Kapłan
Pomysł jest wprost rewelacyjny
nie rozumiem dlaczego wszyscy wyszukują setki powodów by go nawet nie zgłosić

Słuszna jest propozycja wprowadzenia go do przygód
po1/ tylko tam nie ma losowości nagród , więc każdy kto zada sobie trochę trudu, dostanie go na pewno
po2/rozgrywane są raz w miesiacu ,więc nie będzie przesytu,
po3/przygody w końcu stały by się atrakcja na którą się czeka i bezduszne klikanie nabrało by sensu

Ktoś się martwi o nowych graczy- bez bractw, poważnie???czy teraz też o nich myślicie?,też są w nadchodzących przygodach artefakty, które być może, by im się przydały i co?,,,,, ktoś się tym przejmuje?
To nie są analfabeci, wystarczy na forum zgłosić chęć aktywnego udziału w przygodzie i z pewnościa jakieś bractwo przygarnie samotnika

Druga sprawa, to jakieś dwa rodzaje uniwersalnych artefaktów,,,,,, a po co to komu?
jeżeli komuś brakuje artefaktu np, do syrenki , to właśnie taki będzie dla niego najcenniejszy i nie ważne będzie to ,że może posłużyć też do innych obiektów - więc całkowicie wystarczy tylko jeden, uniwersalny rodzaj

Nie szukajmy dziury w całym, postarajmy się, żeby ten projekt przynajmniej został zgłoszony,
jest tego warty i pomógłby nam wszystkim

Ten pomysł był już zgłaszany wielokrotnie, przeze mnie, przez innych, na wielu wersjach językowych, nie przejdzie.

Marindor napisał na becie że jest tyle samo plusów co minusów tego pomysłu i były rozmowy na ten temat w centrali i na razie tego nie wprowadzą.
Temat na becie w obecnej chwili też był dyskutowany ale team gry nawet już się w nim nie wypowiada.

Może będzie jak z chowaniem budynków do ekwipunku, na początku też się zarzekali, że nie będzie, a potem to wprowadzili po czasie.
Może jak już dojdzie Walentynkowa Flota z Karnawału i będzie komplet sześciu różnych artefaktów, to rozważą... kto wie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser897

Guest
BlossonValvi fajnie ze Ci się''podoba'' mój nick
ad1/ to prawda , nie zmienia to jednak sensu zdania
ad2/to tylko potwierdza ,że tych nagród nie będzie za wiele u graczy

-to ,że IG podnosi poziom trudności w przygodach, nie ma nic wspólnego z nagrodami, bo te /jak wiemy/zostały zredukowane
nie ma sensu gdybać co by było gdyby,,,
ale chyba nikt nie zaprzeczy ,ze pojawienie się uniwersalnego artefaktu w przygodach , zwiększyło by ich grywalność, bez względu na ich poziom trudności- ''dla chcącego nic trudnego'',,,,''potrzeba jest matką sukcesu''

Gra nieustannie się zmienia, być może odkurzony temat znajdzie teraz posłuch w IG ,
jeżeli czegoś chcemy ,nie powinniśmy się poddawać
 

DeletedUser

Guest
@Marsjanka1 to odniosę się do punktu 3 ponownie prostując:

- narody w pb nie uległy zmianie ba w stosunku do tego co kiedyś było nagrody maja cały czas tendencje wzrostowa, wiec nie wiem skąd u Ciebie ta redukcja

- grywalność a nagrody nie maja nic do rzeczy grywalność głównie jest sumą mechaniki czyli ile frajdy ma użytkownik natomiast nagrody mogą przymuszać do robienia vide turnieje mechanika jest średnio udana (mieczyki brak jakiejkolwiek taktyki poza przeszkodami dla piechurów itd) a ponieważ nagrody są stosunkowo niezbędne do gry to się klepie setki walk i mieczykow co tydzien

uwypuklilem tylko ze tendencja w iG idzie w stronę podniesienia poziomu trudności bez zmian w nagrodach
 

Koval92

Kapłan
Znalazłem info, że na streamie mówili, że nigdy tego nie wprowadzą i tematu już nie poruszą.
 

Koval92

Kapłan
Świetnie to gdzie to info ?

Na becie mi napisali, oglądali stream live na facebooku gdzie twórcy odpowiedzieli na pytanie o ten artefakt (nie wprowadzimy).
Nie znajdę ci tego bo Facebook live'ów nie zapisuje.

Jakby to ode mnie zależało to bym wprowadził jeden artefakt uniwersalny z trzeciej skrzynki co przygodę, oraz jeden/dwa z nagród głównych w dużych eventach jako dodatek.
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oczywiście przekazałem ten pomysł dalej, ale uważam że nie ma zbytnio dużej szansy na realizację. Założenie jest takie aby gracze bawili się w każde wydarzenie a w przypadku uniwersalnego artefaktu jak gracz się w jednym wydarzeniu spręży i nazbiera sobie ich to następne nie musi robić, nie mówiąc już o tym że można by go było zdobyć w inny sposób niż w wydarzeniu.
 

blazius1

Paladyn
Wad jest dużo więcej.

A chowanie budynków było łatwiejszą modyfikacją w tym sensie, że nie ingerującą w system wydarzeń. Za to zachęcającą do Iglicy.
Było pozbawione wad waszego pomysłu, a miało więcej zalet.
 

visit0r

Paladyn
iglica stanowczo nie - raz ze względu na zbyt częstą możliwość zdobycia, dwa ze względu na losowość,
co do tej częstej możliwości zdobycia to prawie się zgadzam, jednak ze zdobywaniem już nie jest tak kolorowo, co tydzien mam skrzynke zawierająca biblioteke ale do tej pory żadnego budynku w plecaku ;(
 

KociMord

Zwiadowca
Oczywiście przekazałem ten pomysł dalej, ale uważam że nie ma zbytnio dużej szansy na realizację. Założenie jest takie aby gracze bawili się w każde wydarzenie a w przypadku uniwersalnego artefaktu jak gracz się w jednym wydarzeniu spręży i nazbiera sobie ich to następne nie musi robić, nie mówiąc już o tym że można by go było zdobyć w inny sposób niż w wydarzeniu.
ależ absolutnie nie tak
uniwersalny artefakt tylko z przygód (mapa 3), to jakieś 5 rocznie - co daje prawie 2 lata zbierania, aby móc NIE bawić się w AŻ jednym evencie
propozycja dotyczy nowego (dodatkowego) artefaktu (@lanariko zaproponowała aby artefakt był dostępny w ilości 1 na przygodę)
w pozostałych eventach z budynkami i artefaktami, artefakty powinny być do danego wydarzenia, a nie uniwersalne
 

Lanariko

Szef kuchni
Oczywiście przekazałem ten pomysł dalej, ale uważam że nie ma zbytnio dużej szansy na realizację. Założenie jest takie aby gracze bawili się w każde wydarzenie a w przypadku uniwersalnego artefaktu jak gracz się w jednym wydarzeniu spręży i nazbiera sobie ich to następne nie musi robić, nie mówiąc już o tym że można by go było zdobyć w inny sposób niż w wydarzeniu.
To, że nie wszyscy tutaj zrozumieli proste zasady mojego pomysłu to rozumiem, ale Jarq ty? Naprawdę? Czy ty nawet sprobowałeś go przeczytać?
Pokaż mi gdzie napisałam o uniwersalnych artefaktach mozliwych do zdobycia w eventach jako nagrody głowne?
Po każdym evencie z budynkiem do ewoluowania następowała przygoda bractw, w której można było zdobyć dwa artefakty do tegoż budynku. Moja propozycja jest by jeden z tych artefaktów (ten w skrzyni za 3 mapę) zamienić na artefakt uniwersalny. Nie na 10 artefaktów, nie w losowaniu, nie w iglicy.
Jeden artefakt na przygodę. Nikt przez to nie przestanie brać udziału w eventach, a za to znacznie zwiększy się zainteresowanie przygodami, bo każdemu na jakimś artefakcie zależy, a nie każdemu na tym samym.

Nasuwa mi sie pytanie, w jaki sposób są przekazywane nasze propozycję skoro ewidentnie widać ze nawet mojej nie przeczytałeś....
 
Ostatnia edycja:

Lanariko

Szef kuchni
Na becie mi napisali, oglądali stream live na facebooku gdzie twórcy odpowiedzieli na pytanie o ten artefakt (nie wprowadzimy).
Nie znajdę ci tego bo Facebook live'ów nie zapisuje.

Jakby to ode mnie zależało to bym wprowadził jeden artefakt uniwersalny z trzeciej skrzynki co przygodę, oraz jeden/dwa z nagród głównych w dużych eventach jako dodatek.
Tu jest link do ostatniego Q&A (chyba ze cos przeoczyłam):

przesłuchałam to całe i takiego info nie znalazłam
chyba ze to w jakimś innym Q&A było to niech Ci @Kowal koledzy z bety powiedzą o które chodzi. wszystkie są zapisane na facebooku Elvenaru.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
@jarq, w sumie to nas graczy nie interesuje, jak to IG zrobi, czu to będzie uniwersalny artefakt, czy możliwość wytworzenia go w Akademii z innego artefaktu i czegoś jeszcze, czy jeszcze cos innego. Niemniej jeśli firma wprowadziła możliwość wytworzenia w Akademii budynków ewolucyjnych, to chyba przewiduje też możliwość zdobycia do nich artefaktów? Bo inaczej po cóż graczom te budynki na 1 poziomie? Czy możesz zadać takie pytanie w centrali?
 

visit0r

Paladyn
@jarq, w sumie to nas graczy nie interesuje, jak to IG zrobi, czu to będzie uniwersalny artefakt, czy możliwość wytworzenia go w Akademii z innego artefaktu i czegoś jeszcze, czy jeszcze cos innego. Niemniej jeśli firma wprowadziła możliwość wytworzenia w Akademii budynków ewolucyjnych, to chyba przewiduje też możliwość zdobycia do nich artefaktów? Bo inaczej po cóż graczom te budynki na 1 poziomie? Czy możesz zadać takie pytanie w centrali?
budynek ewolucyjny jest do zrobienia w akademii jako remedium na zadanie ewentowe zdobycia 20 mgieł wizji ;(
 

Koval92

Kapłan
Tu jest link do ostatniego Q&A (chyba ze cos przeoczyłam):

przesłuchałam to całe i takiego info nie znalazłam
chyba ze to w jakimś innym Q&A było to niech Ci @Kowal koledzy z bety powiedzą o które chodzi. wszystkie są zapisane na facebooku Elvenaru.

Spróbuje sie dowiedzieć gdzie oni to słyszeli dokładnie, może w poprzednim QnA

Ja mam nadzieje, że to wprowadzą po pewnym czasie bo tak samo nie chcieli innych rzeczy wprowadzić a się ugięli
 
Do góry