• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.96

DeletedUser174

Guest
Bitwa - Wprowadzono poprawki celem skrócenia czasu oczekiwania na ekran wyniku bitwy po jej zakończeniu poprzez zwiększenie szybkości komunikacji z serwerem.
czy to dotyczy animacji?

jak rozumiem animacja zostaje, ale w teorii ma szybciej działać?

edit:
post z tematu o animacji
Najnowsza aktualizacja prowadza:
  • Bitwa - Wprowadzono poprawki celem skrócenia czasu oczekiwania na ekran wyniku bitwy po jej zakończeniu poprzez zwiększenie szybkości komunikacji z serwerem.
 

mayder

Tancerz ostrzy
czy to dotyczy animacji?

jak rozumiem animacja zostaje, ale w teorii ma szybciej działać?

edit:
post z tematu o animacji

Cieszę się ale podchodzę do tego sceptycznie. Skrócenie może być nawet o 1s gdzie animacja potrafi trwać z 10s jak i więcej. Dopóki nie zobaczę na własne oczy to nie będę chwalił.
 

Koval92

Kapłan
Dalej "wybrańcy" testują motywki z apki a reszta nie?
Ile jeszcze miesięcy potrwają "testy" ? Już trwają ponad dwa
 

DeletedUser3983

Guest
Dalej "wybrańcy" testują motywki z apki a reszta nie?
Ile jeszcze miesięcy potrwają "testy" ? Już trwają ponad dwa
Chyba coś pomyliłeś, motywki na apce są już dawno to na przeglądarce testują i na jednym mieście mam motywki a na innym nie.
 

miriella

Zwiadowca
wogóle to odnoszę wrażenie ,/ nie wiem czemu / że opcja motywek na pc jak na apce nie dodana jest osobom najdłużej grającym
u mnie w Bractwie przynajmniej tak jest
 

Nusion

Kapłan
wogóle to odnoszę wrażenie ,/ nie wiem czemu / że opcja motywek na pc jak na apce nie dodana jest osobom najdłużej grającym
u mnie w Bractwie przynajmniej tak jest
Masz rację. Nie wiem od czego to zależy, ale na pewno nie od stażu ani też od aktywności. Być może jest losowe po prostu...
 

Ethel

Rozbójnik
No u mnie aż tak super nie jest -ale trwa to o wieeeele krócej- czas zbliżony do tego z wersji przeglądarkowej- z tym, że na apce prowincje same się przerzucają i to jest wygodniejsze- ale nie trwa to pół minuty- tylko 2sekundy (więc nie jest to natychmiastowe)
 

DeletedUser174

Guest
Cieszę się że w końcu po wielu prośbach i narzekaniach zostało to naprawione.
my też!

teraz jeszcze musimy wyskamleć wpłaty w cuda na apce... i mam nadzieję, że nie będziemy musieli drzeć klawiatur przez pół roku... dostaliśmy zapowiedź ze coś tam się robi w tym temacie to cierpliwie czekamy, ale z naszą cierpliwością to jest dość słabo
 

gural92

Wędrowiec
U mnie też problem z długą animacją odszedł w zapomnienie. Maksymalny czas oczekiwania to z reguły max 1s czasem 2 ale bardzo rzadko co i tak jest mega dobrym wynikiem w porównaniu z tym co było wcześniej.
 

Proqrator

Rozbójnik
@jarq Nowy ranking osiągnięć bractw w iglicy na aplikacji ma male błedy:
- brakuje tłumaczenia zakładki rankingu
- po wejsciu w ten ranking domyslnie wyswietla miejsce miedzy 50 a 148 miejsce, a nie nasze bractwo tak jak zwykle rankingi. (Moze to zamierzone, nie wiem, ale jesli tak to do zmiany)

IMG_20200124_174253.jpg

Poprawka. Po wyłaczniu aplikacji (zakonczeniu procesow, itd) i ponownym wlaczeniu ranking po wejsciu wyswietla juz pierwsze miejsce domyslnie i dalej niz 50 juz nie ma. Za pierwszym razem musialo zwariowac po aktualizacji (pierwsze uruchomienie)

I kolejna poprawka. Kolejne wejscie i pokazany jest przedzial miedzy 50 a cos okolo 500

Screenshot_2020-01-24-17-59-00-251_com.innogames.elvenar.jpg

I kolejny drobiazg. Po wlaczeniu aplikacji, przejsciu do innej aplikacji lub poprostu zamkniecia jej bez zakonczenia jej calkowicie i powrocie do aplikacji za kazdym razem na czacie bractwa widac wykrzyknik o wiadomosci, ale nie ma tam nic.
A kiedy sa wiadomosci wykrzyknika nie mam.

I jeszcze ten kolorek jakis taki nie za bardzo. Na niektorych budynkach jest normalnie czarny (np antyczne).
 

Załączniki

  • IMG_20200124_185151.jpg
    IMG_20200124_185151.jpg
    250,9 KB · Wyświetlenia: 21
Ostatnia edycja:

MetamFetamina

Wędrowiec
W końcu mogę korzystać normalnie z aplikacji :cool: Nie zawiesza się z każdym kliknięciem.
Wygląda na to, że działanie na smartfonach Huawei zostało również przy okazji animacji wyników walk poprawione

//
Pomyłka, problem wrócił po tym jak napisałem posta...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1921

Guest
Co tutaj dużo komentować. W aplikacji do dnia sdisiejszego brak filtra w kupcu"Bractwo",brak motywacji cudownych budynkòw i listy osób kto dodał pw i antyki do danego budynku. Do poprawności działania aplikacji potrzeba jakieś z 100 aktualizacji.
 
Do góry