• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.101

DeletedUser174

Guest
Dziś sobota a aktualizacji na apce brak
czekaliśmy już tyle to i kilka dni już damy rady wytrzymac

Cierpliwości. skoro podali, ze aktu jest to znaczy że będzie. Zakładam, ze w poniedziałek lub wtorek najdalej będziemy sie cieszyć nowościami na apce. Aktu na apce zawsze wchodzą kilka dni później niż w wersji przeglądarkowej. Drago kiedyś nam tłumaczyła, ze to nawet nie jest wina ig.

A z uwagi na szaleństwo epidemii nie można tez wykluczyć większego poślizgu
 

DeletedUser3983

Guest
Skoro apka ma taki poślizg to czy nie lepiej najpierw tam wrzucać aktualizacje?
 

DeletedUser174

Guest
Skoro apka ma taki poślizg to czy nie lepiej najpierw tam wrzucać aktualizacje?
moim zdaniem nie
Mamy podaną dokładną datę aktu i nawet z tym są problemy przez niespodziewane wylogowanie z gry (przypominam, ze sama złosiłam pomysł o pojawieniu się komunikatu uprzedzającego o nadchodzących konserwach)
Nawet nie chcę myśleć co by się działo jakbyśmy nie znali dnia i godziny aktualizacji :D straszny bajzel by sie zrobił

do tego w każdej zapowiedzi aktualizacji jest notka:
Pamiętajcie: Aktualizacja aplikacji odbywa się niezależnie od aktualizacji wersji przeglądarkowej, zmiany nie pojawiają się w tym samym momencie.

chyba mniejszym złem jest zaakceptowanie istniejącego stanu rzeczy

chociaż sama też wielokrotnie ubolewałam nad niedostępnością aktu na apce... dlatego naprawdę rozumiem Twoje zniecierpliwienie i frustrację
 

mayder

Tancerz ostrzy
Skoro apka ma taki poślizg to czy nie lepiej najpierw tam wrzucać aktualizacje?

To jest spowodowane tym kiedy aktualizacja będzie zaakceptowana w sklepie Play. Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale z tego co można zauważyć to każdy region jest akceptowany z osobna dlatego też napisali że opcja PW na apce będzie aktywowana w momencie gdy aktualizacja będzie dostępna we wszystkich regionach. Samą aktualizację możesz sobie ściągnąć z zewnętrznych stron (plik apk) i już zainstalować, ale i tak będziesz musiał poczekać aż wszędzie będzie dostępna.
 

DeletedUser3983

Guest
Czyli nie ma co się spieszyć,kiedy będzie to będzie,tylko że narobili mi apetytu tą zapowiedzią.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Czyli nie ma co się spieszyć,kiedy będzie to będzie,tylko że narobili mi apetytu tą zapowiedzią.

Jak wchodziły wiadomości na apke to aktualizacja u nas była dostępna w poniedziałek więc obstawiałbym na poniedziałek ewentualnie wtorek.
 

Koval92

Kapłan
Sklepy muszą zaakceptować aktualizację w różnych regionach na różne urządzenia, sklep play zazwyczaj później akceptuje niż np Apple Store, to samo mają inne gry mobilne. Aktualnie ze względu na wirusa i zmiany w harmonogramie pracy, w sklepie play mają 7 dni na sprawdzenie aktualizacji gry
 

mayder

Tancerz ostrzy
Aktualizacja już dostępna do pobrania, ale wrzucanie PW jeszcze nie aktywowane, trzeba czekać na resztę świata, ale przynajmniej śnieg z miasta zniknął :D
 

DeletedUser3983

Guest
Mnie zastanawia że widać tylko zajęte skrzynki a nie ile jeszcze zostało wolnych, może jak włączą dodawanie PW to pojawi się i reszta.Dodatkowo przy produkcji wojska posiadając d222 nie widać już grupy bazowej szkolonego oddziału, tylko już z bonusem więc nie wiadomo ile nalicza,a co będzie jak włącze miska brunatnego? ,Przed aktualizacją grupa bazowa szkolonego oddziału była wyświetlana na czarno,a zwiększona na zielono i od razu można było zobaczyć jaka jest różnica a teraz nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
Obiecanki cacanki z tym dawaniem pw w cuda z apki :/

Też już mnie to powoli zaczyna irytować. Już tydzień minął a dalej tego nie ma. Zasłanianie się czekaniem aż wszystkie regiony będą miały aktualizację nie potrwa wiecznie, zresztą sam ten pomysł jest głupi, dawać od razu z aktualizacją a nie czekać na innych, jakby mnie inne regiony interesowały to bym na nich grał.

@jarq możesz się rozeznać w sytuacji?
 

DeletedUser174

Guest
@jarq też się podpisuje pod tym pytaniem dotyczącym pw w apce. Aktualizacja jest dostępna, ale bez najważniejszej funkcji to trochę słabo to wygląda

a drugie pytanie:
co to oznacza?
otwarte według ilości dotychczas zainwestowanych Punktów Wiedzy
bo w swoim małym rozumku interpretuję to jako automatyczną selekcję cudów wg ilości zainwestowanych pw... ale to niestety tak nie działa. W związku z tym czy możesz to wyjaśnić?

edit:
mam jeszcze 3 pytanie (mam wenę :D)
czy jest pomysł, aby odnośnik do cudów dodać w wiadomościach? bo szczerze to bardzo mi tego właśnie brakuje w tym nowym systemie. Tak, wiem... daj kurze grzędę... aczkolwiek będę zobowiązana jak spróbujesz się czegoś w tym temacie dowiedzieć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Co do aktualizacji na apce to chcemy, aby wersja aplikacji była dostępna dla wszystkich graczy, zanim aktywujemy tę funkcję, i niestety nie jest to jeszcze możliwe z przyczyn niezależnych od nas. Musicie uzbroić się w cierpliwość, po prostu nadal czekamy na akceptację niektórych wydawców aktualizacji.

Bardzo zależy nam na wydaniu tego, ponieważ wiemy, że jest to bardzo pożądana funkcja dla urządzeń mobilnych.


edit:
mam jeszcze 3 pytanie (mam wenę :D)
czy jest pomysł, aby odnośnik do cudów dodać w wiadomościach? bo szczerze to bardzo mi tego właśnie brakuje w tym nowym systemie. Tak, wiem... daj kurze grzędę... aczkolwiek będę zobowiązana jak spróbujesz się czegoś w tym temacie dowiedzieć
Tak zgłosiłem taki pomysł, w ostatnim raporcie, była o tym mowa u nas na chacie Cm'ów więc zgłosiłem to.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Dobra, już mamy to chcieliśmy, a nawet więcej. Mam banana na twarzy jak dzieciak w Boże Narodzenie xD

Dzięki @jarq za odpowiedź i mimo że uważam pomysł aby wszyscy mieli jednocześnie za głupi (np. przez to że dostępność aktualizacji aplikacji do ściągnięcia z oficjalnego źródła jest poza kontrolą twórców) to jestem w stanie zrozumieć co się kieruje IG że w taki sposób chcą to robić.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Jakby ktoś chciał to i do tej aktualizacji może się doczepić bo poza ludźmi z bractwa i sąsiadami których mamy odkrytych na mapie nikomu innemu wrzucić PW od nie da, ja na to mam wywalone bo obchodzą mnie tylko ludzie z bractwa :)

Także na apce jeszcze tylko filtry u kupca i możliwości wyszukiwania graczy/bractw i będzie git, ale o tym to się później ponarzeka, teraz trzeba się cieszyć :p
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
No własnie włączyliśmy tą funkcję, jakoś się udało dziś i to pewnie tylko dlatego że jutro jest święto w Niemczech i w poniedziałek też.
 
Do góry