• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ewolucja budynku a epoka

Vimka

Wędrowiec
Mam takie pytanko odnośnie ewoluowania budynków eventowych. Czy przy ewolucji budynek podnosi się również do obecnego rozdziału? Wydaje mi się że nie, ale w bractwie mamy dyskusję na ten temat i w sumie nikt nie jest pewny. O ile dobrze pamiętam, jak zaczęłam grać to był akurat event feniksa zimnego ognia, i szybko przechodziłam z rozdziału na rozdział, a feniks mimo ewolucji nadal był na takim rozdziale jak na początku. Ma ktoś wiedzę, jak to działa?
 
Czy przy ewolucji budynek podnosi się również do obecnego rozdziału?
Nie. Budynki podnosi sie do nastepnego rozdzialu wylacznie za pomoca zaklec Krolewskiej Renowacji. Ewoluowanie go za pomoca artefaktow nie ma wplywu na jego poziom (w sensie epoki).

Trzeba tez pamietac, ze za pomoca zaklec renowacji podnosi sie budynek tylko o jedna epoke na raz, a nie od razu do obecnego rozdzialu. Jesli zdobylo sie go, powiedzmy, 2 epoki wczesniej, to operacje podnoszenia budynku renowacja trzeba wykonac 2 razy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry