• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Pielgrzymce Czarowników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Zmiana w Nagrodach Dnia
W dniu dzisiejszym do zebrania mamy Zgromadzenie Czarowników (zamiast Arcane Trinket Shop) ;)
 

Koval92

Kapłan
Nie ma biadolenia ze ktos wykrecil 8 super miskow czy czegos tam. Czy nie o to [pniektorym chodzilo?

wykręcenie 8 miśków dających ci +400% produkcji wojska, gdzie teraz będą 3 osobne budynki do produkcji jego jednocześnie, a misiek z połowę obciętą populacją z efektem karmienia 6 PW to jednak jest troszkę różnica...

Poza tym od miesiąca było trąbienie, że jednostka magiczna od golema jest gorsza u elfów niż u ludzi i nie zainteresowało to żadnego CM więc nie wiem skąd nagle wygrzebujesz temat miśków sprzed roku...
 

BlossomValvi

Łucznik
wykręcenie 8 miśków dających ci +400% produkcji wojska, gdzie teraz będą 3 osobne budynki do produkcji jego jednocześnie, a misiek z połowę obciętą populacją z efektem karmienia 6 PW to jednak jest troszkę różnica...

Poza tym od miesiąca było trąbienie, że jednostka magiczna od golema jest gorsza u elfów niż u ludzi i nie zainteresowało to żadnego CM więc nie wiem skąd nagle wygrzebujesz temat miśków sprzed roku...
Już się nie rozpędzaj na razie to tylko luźny pomysł z tymi 3 kolejkami (post Marindor był edytowany) ale to nie ten watek...
IG ma wyrąbane na trąbienia :) dopóki to nie ma bezpośredniego wpływu na wyniki finansowe. Tu się dziwie ze gra jeszcze coś zarabia przy tak konserwatywnym i ubogim podejściu do sprzedaży...
Po prostu trzeba się przyzwyczaić ze obecne ewenty to ciepła woda w kranie w stosunku do poprzednich „burzowych” i tyle
 

Ovocko

Rycerz
Tu się dziwie ze gra jeszcze coś zarabia przy tak konserwatywnym i ubogim podejściu do sprzedaży...
Po prostu trzeba się przyzwyczaić ze obecne ewenty to ciepła woda w kranie w stosunku do poprzednich „burzowych” i tyle

Pytanie kto jest targetem?
I raczej nie są to ci, którzy załapali się na feniksy, zestawy karnawałowe, niedźwiedzie i inne takie. Ze sprzedażowego punktu widzenia, akurat ci gracze powinni odpłynąć i zrobić miejsce dla innych. A przy okazji przestać marudzić, że obecne budynki eventowe to nie to co kiedyś ;)
 

BlossomValvi

Łucznik
Pytanie kto jest targetem?
I raczej nie są to ci, którzy załapali się na feniksy, zestawy karnawałowe, niedźwiedzie i inne takie. Ze sprzedażowego punktu widzenia, akurat ci gracze powinni odpłynąć i zrobić miejsce dla innych. A przy okazji przestać marudzić, że obecne budynki eventowe to nie to co kiedyś ;)
Ależ nie chodzi o target tylko o ofertę, praktycznie możesz kupić tylko diamenty za które masz bardzo ograniczony asortyment, który na dodatek się zwalcza (np z menu budowy vs ewentowy) i praktycznie są tylko dwie kategorie produktów konsumowalnych tj przyspieszanie i uzupełnianie wojska nic więcej i to jest smutne bo potencjalny rynek jest ogromny odkad weszli na mobilne platformy

Pomijam takie cuda jak abonamenty indywidualne skórki i awatary ale czy ktoś kiedyś widział by w ofercie były paczki towarów? A IG ma czelność dalej pisać ze tu jest balans jak tylko paczki woja pojawiają się regularnie w ofercie

EOT z mojej strony bo to temat rzeka o obecnych trendach ponadto ja tam nie mam żadnego biznesu by odrabiać za kogoś płaconą pracę (jak maja fachowców od UI, PO to i od marketingu ktoś tam jest
 
Do góry