• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

xEasyRiderx

Rycerz
Jest też coś takiego jak wyszukiwarka w skrzynce mailowej wystarczy wpisać elvenar i powinny się pojawić maile nawet te które wpadają nie tam gdzie potrzeba :)
 

JakeStyles

Wędrowiec
Ja już od paru eventów przestałem dostawać tą bonusową walutę na emailu, nawet w spamie nic nie było. Pisałem do supportu i odpisano mi, że nie każdy dostaje ten mail z bonusem. Ja oczywiście jak zwykle nie dostałem.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
JA tez od paru nie dostaje, naprawde pierwsze co sprawdzilem to byl spam. Chyba na feniksa juz nic nie dostalem
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Ja wogule nie dostaje w zadnym evencie ta bonusową walutę na emailu, nawet w spamie nic nie było
 

Ovocko

Rycerz
Ja ostatnio mam tak, że newsletter co prawda dostaję, ale za to nie dostaję waluty po kliknięciu na linka. Już chyba czwarty event w ten sposób.
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Event faktycznie kosmiczny ;) rozpiętość wartości kul za jeden punkt - od trzydziestu do sześćdziesięciu paru. Cena za wyższe kule w stylu IG, to jest rośnie w postępie prawie geometrycznym ;)Losowanie z zawartości za to liniowe - w 8 przypadkach na 10 z najsilniejszą wagą. Budynku jak na razie nie udało się wylosować, no ale to dopiero początek, a i póki co rewelacji nie ma, nie ma czego żałować. Jedno za to jest pewne - na 10 misiowych artefaktów nie ma szans bez dokupienia kluczy, zatem misio będzie raczej niedoewoluowany. No ale z tym też na razie nie ma problemu - miejsca w mieście póki co brak, zbieram kasę na ekspansję z badań :) i materiały na ekspansję z prowincji.
 

DeletedUser3983

Guest
Dla nowych graczy plusem powinno być to że mogą te stare miski zdobyć,polarny nawet na 1lvl daje po karmieniu 10% redukcji czasu w turnieju
 

DeletedUser4408

Guest
Po zalogowaniu się ponownie do gry przez link " ODBIERZ KLUCZE " na poczcie e-mail u mnie dało 100 kluczy. Należy pamiętać że jeśli gramy na kilku światach naraz, najpierw logujemy się na tym, na którym chcemy otrzymać nagrodę. Najprościej wyjść z gry, wejść na pocztę e-mail i zalogować się poprzez link na dane konto gry. To tak gdyby błąd nie leżał po stronie IG :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ChrisBaggins

Zwiadowca
Dla nowych graczy plusem powinno być to że mogą te stare miski zdobyć,polarny nawet na 1lvl daje po karmieniu 10% redukcji czasu w turnieju
Fajnie, tylko jak mają te stare miśki zdobywać, myślę o budynkach? W AM na tworzeniu są one rzadkością. A nawet jeśli są - ewoluować można tylko jeśli IG łaskawie da artefakty. U mnie stoi jeden Feniks na 1lvl, daje raz na dobę trochę kasy i +5% obrażeń dla jednostek. A że idę bardziej handlowo niż bojowo, to jest to tylko dodatkowe źródło kasy. Czy będzie możliwość ewoluować - pojęcia nie mam, teleportować się nie daje, a chciałbym, bo w tej postaci to tylko ozdoba.
 

dkf385

Zwiadowca
Dla nowych graczy plusem powinno być to że mogą te stare miski zdobyć,polarny nawet na 1lvl daje po karmieniu 10% redukcji czasu w turnieju
Jak można zdobyć stare miśki? Gram od maja i ten jest moim pietwszym, ale nawet dla mnie jest bardzo słaby i raczej nie będę go stawiać.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Jak można zdobyć stare miśki?
Często zaglądaj do Akademii Magii będzie można je tam stworzyć w trakcie bieżącego eventu.
Powodzenia :)
//
Fajnie, tylko jak mają te stare miśki zdobywać, myślę o budynkach? W AM na tworzeniu są one rzadkością. A nawet jeśli są - ewoluować można tylko jeśli IG łaskawie da artefakty. U mnie stoi jeden Feniks na 1lvl, daje raz na dobę trochę kasy i +5% obrażeń dla jednostek. A że idę bardziej handlowo niż bojowo, to jest to tylko dodatkowe źródło kasy. Czy będzie możliwość ewoluować - pojęcia nie mam, teleportować się nie daje, a chciałbym, bo w tej postaci to tylko ozdoba.
Feniksy są dostępne w AM cały czas ( choć trzeba na nie trochę polować;)) więc możesz poprostu go sprzedać , i na przyszłość trzymać evolucyjne w inwentarzu do chwili aż zdobędziesz artefakty do ich evolucji . Dopiero wtedy wstawiać je do miasta.

Przepraszam za posty jeden za drugim ale nie dało się inaczej:(

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
hmm dostałem pouczenie o negatywnym wpływie na forum a jak tu pisać pozytywnie jak się nie da o tej grze
tak potwierdzam da się zdobyć artefakty jak mi się zechce to screen w stawie może ...
1 artefakt za dwa z eventu dzisiaj trafiłem pierwszy raz ale itak nie zrobie bo nie mam takiej możliwości
nie mam 2 artefaktów z tego eventu cieszyć się czy kogoś udusić ? :)
z drugiej strony nawet jakbym miał to oddalił bym możliwość wybudowania kolejnego budynku z kolejnego eventu
tak jak już zostało wspomniane budynek na małym lv jest niewart nic
rozgrzebali ten bajzel i w nim brną próbując to posklejać
tak dodam że jeszcze ani razu nie upolowałem w akademii budynku ewolucyjnego
PS
Urdur
już bardziej powstrzymać się nie mogę się nie mogę choć by niesamowicie chciał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dkf385

Zwiadowca
Często zaglądaj do Akademii Magii będzie można je tam stworzyć w trakcie bieżącego eventu.
Powodzenia :)

Zaglądam tam zawsze bo nieraz można trafić na coś ciekawego.
Wiesz może za ile można he wyprodukować? Znajac moje szczęście to braknie mi kulek.
 

Elelkal

Rozbójnik
Fajnie, tylko jak mają te stare miśki zdobywać, myślę o budynkach? W AM na tworzeniu są one rzadkością. A nawet jeśli są - ewoluować można tylko jeśli IG łaskawie da artefakty. U mnie stoi jeden Feniks na 1lvl, daje raz na dobę trochę kasy i +5% obrażeń dla jednostek. A że idę bardziej handlowo niż bojowo, to jest to tylko dodatkowe źródło kasy. Czy będzie możliwość ewoluować - pojęcia nie mam, teleportować się nie daje, a chciałbym, bo w tej postaci to tylko ozdoba.
Wszystkie recepty na budynki ewolucyjne zostały usunięte z Akademii poza 4 feniksami i drzewkiem majowym. Teraz recepty na miśki zostały odblokowane, po evencie( lub niedługo po nim) pewnie znowu znikną, więc teraz jest okazja, żeby je wytworzyć. Jeśli masz feniksa na 1lvl i uważasz, że jest Ci nieprzydatny, to śmiało możesz go skasować. W akademii znowu się pojawi, gdybyś zmienił zdanie (możesz go wtedy wytworzyć i trzymać w inwentarzu, żeby nie blokował slotu w Akademii). Na darmowe artefakty do niego liczyć można zapewne za rok. Ale tu też gdybanie. Nie do końca wiadomo, jakie są plany co do ewolucyjnych. Teraz mamy 4 feniksy, za rok może dojdzie piąty i co wtedy, nowe artefakty, stare i jeszcze sprzed 2 lat. Podobnie jest z syrenką, Stonehenge, nie wiadomo czy będzie zupełnie nowy event, nowy ze starymi artefaktami do nich czy tylko stary. Pewnie wiele osób ma nieulepszone ewolucyjne i zastanawia się czy będzie możliwość ich ulepszenia. W ubiegłym roku była oferta zimowa z możliwością dokupienia(za PLN) brakujących artefaktów, może i w tym roku pojawi się. A może planują wprowadzenie jakiegoś sklepu za fragmenty, diamenty albo coś innego. Podsumowując, to brak jakiejkolwiek informacji o dalszych planach dotyczących budynków ewolucyjnych.
 
Do góry