• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Zimowej magii

BlossomValvi

Łucznik
Co to jest pałac ślubów? Nie mogę tego z niczym skojarzyć :(
Podejrzewam ze chodzi o Ratusz ;) bo tam się bierze cywilny a zarazem tylko od niego zależy nagroda za łapkowanie

a co do manu ilość jest zmienna ale jak dla mnie właśnie to jest złota zasada ze każdy następny tier to o jeden mniej od poprzedniego czyli 3-2-1, 4-3-2 itd
 

DeletedUser4488

Guest
No coś jednak jest nie tak z bractwami jak na 161 odkrytych mam 81 należących do bractwa a i tak niektóre są solowe :) może to taki rejon samotników a może jednak przeważający trend? a pałac ślubów u innych jest tylko ratuszem
 

Charlene

Szef kuchni
Podejrzewam ze chodzi o Ratusz ;) bo tam się bierze cywilny a zarazem tylko od niego zależy nagroda za łapkowanie

a co do manu ilość jest zmienna ale jak dla mnie właśnie to jest złota zasada ze każdy następny tier to o jeden mniej od poprzedniego czyli 3-2-1, 4-3-2 itd
Ok, wszystko jasne. Też tak myślałam o manu, ale teraz mam dużo populacji, więc wykorzystałam to na dostawienie manufaktur (T1 i T2 miałam schowane, więc w miarę szybko poszła rozbudowa, ale stawianie od nowa T3 to masakra... ) i obecny układ jest dla mnie idealny, bo w końcu nie mam problemu z surowcami :) zobaczę jak to będzie wyglądało dalej, bo może później pousuwam, ale na razie schemat 6-5-4 bardzo mi pasuje ;)
 

dkf385

Zwiadowca
No coś jednak jest nie tak z bractwami jak na 161 odkrytych mam 81 należących do bractwa a i tak niektóre są solowe :) może to taki rejon samotników a może jednak przeważający trend? a pałac ślubów u innych jest tylko ratuszem

Weź pod uwagę też że nie wszyscy grają, nieraz widać tylko założone konto i porzucone.
 

BlossomValvi

Łucznik
No coś jednak jest nie tak z bractwami jak na 161 odkrytych mam 81 należących do bractwa a i tak niektóre są solowe :) może to taki rejon samotników a może jednak przeważający trend? a pałac ślubów u innych jest tylko ratuszem
Jakby to napisać ... trzeba mieć swój rozum a nie pędzić za stadem jak owca :)
W skrócie jeśli miałbym patrzeć na sąsiadów to powinienem skasować gre ;) a nie być blisko pierwszej setki graczy

A co do solo bractw powodów jest mnostwo:
- niektórzy kończą gre (albo minimalizują logowanie) konta nie usuwają wiec tak zostawiaja
- niektórzy dopiero próbują grę, wiec patrzą co to iglica (lepsze nagrody w bractwie) jedyna możliwość robienia turnieju itd
- znam tez przypadki ze arcy bractwa zniknął i łatwiej było tak zostawić niż przerabiać kogoś (brak chętnego) itd

Takze tyle powodów ilu graczy, ale to nie znaczy ze trzeba ich nasladowac

edit
Pisze z pamięci ale chyba mamy cos około 10k bractw z czego aktywnych jest 100-150 twój wybór w której grupie chcesz być
 

DeletedUser4488

Guest
No piekło nowym wybrukowałem a jutro szykuje się dla nich ciężki dzień - zdobądź 20 reliktów i produkcja. niestety dla mojego człeka też.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Chyba najłatwiejsze zadanie :D
//
Kup 16pw to jest piekło

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Aslana

Tancerz ostrzy
@hacz11 jest sporo aktywnych bractw które chętnie przyjmują maluszków nawet na początku ich zabawy z grą i nie mają specjalnie wygórowanych wymagań bo 400pkt w turnieju gracz mający do 10k robi bez specjalnych problemów. Warto napisać do Arcymaga bractwa do którego chce się dołączyć i porozmawiać, to nie boli, a może okazać się że bez problemów jesteś w stanie się wyrobić. Początkujący gracz może liczyć na naprawdę konkretne wsparcie gdy dołącza do aktywnego bractwa.
Trudność pojawia się gdy ktoś gra okazjonalnie, czyli zagląda do gry 2-3 razy w tygodniu albo jak mu się przypomni ;)
Co do tego jakie zadanie jest najtrudniejsze , tu nie ma żadnej reguły. Zależnie od tego na jakim etapie rozwoju się jest , w jaki sposób buduje się miasto, i jak aktywnie się gra , dla każdego inne zadanie może okazać się tym " zaporowym".
Pamiętać trzeba o jednym, ta gra w założeniu to strategia i trzeba planować do przodu, a nie lecieć na łeb na szyję.
 
Akurat zimowy zestaw i Piernikowa Chatka sa swietne, szkoda tylko troche, ze nie sa do kupienia za diaksy. Bralbym od razu. Swoje zestawy zimowe ciagnalem za soba od epoki Lesnych Elfow az do Ambasadow. Oplacalo sie w nie inwestowac cale setki zaklec renowacji, bo te budynki i zestawy daja tak potezne ilosci surowcow, ze wlasnie dzieki nim i im podobnym budynkom mozna w tych poznych epokach calkowicie zrezygnowac z manufaktur T1, T2 i T3, co pozwala zaoszczedzic mnostwo populacji, a wiec takze i miejsca w miescie.
 

Nusion

Kapłan
Zgadzam się tutaj z przedmówcami że chatka jest wydajniejsza niż manufki ale kupno jej nie powinno być uzależnione od posiadania sowy na 10 poziomie (i to dla wybranych graczy) tylko być częścią oferty IG jak inne tego typu.

Tak na prawdę to nie wiadomo przecież, u kogo i dlaczego pojawiła się ta oferta.
Koval wbił sowę na 10 poziom po czym dostał ofertę i wyciągnął z tego wniosek, że to ma związek. Ale wniosek być może jest błędny ;) Jak na razie nikt inny tego nie potwierdził.
Ja bym raczej póki co założyła, że to przypadek.
 

DeletedUser4488

Guest
chyba za wbicie sowy na 10 poziom przed terminem propozycja wydania kasy przychodzi jako nagroda dodatkowa:mad: na człeku V rozdziału dostałem coś takiego ale u elfa w leśnych już nie
 

DeletedUser4488

Guest
a teraz teoria spiskowa ale chyba raczej szwindel ze strony IG
otwieramy skrzyneczkę i wpada badziewie jakieś ale sowa skacze oczko jedno i jest ok ale jak otwieramy skrzyneczkę i jest prezent np. za 3 to sowa skacze tylko o te 3 oczka a uczciwie powinna o 4:mad: czyli szwindel na każdym prezencie o 1 oczko
 

BlossomValvi

Łucznik
Oj tam po prostu 2 prezenty to o 100% wiecej czyli 1+1 tylko od razu to zsumowali
Gorsze „szwindle” to są w opisach budynków bo po tylu latach nadal jest nie ujednolicone i raz ci pisze bonus o 260% (hale) co tak naprawdę znaczy 100% podstawy zdublowanie + 160% realnego bonusu a raz pisze + 100% (centrum) i jest to realny bonus bez dublowania ... można się naciąć nie?

a ja u konkurencji dziś rano dostałem wiadomość (100 waluty premium i gadżety) z tekstem „Dziękujemy ze jesteś z nami”
Życzę wszystkim takiego samego Nowego Roku i w Elvenarze ;)
 

visit0r

Paladyn
To pojutrze będzie dla ciebie jeszcze większy koszmar
94. - Rozwiąż 10 konfliktów na mapie LUB w Iglicy
- Opracuj 2 technologie LUB zdobądź 25 Mgieł Wizji
od kilku dni mam zablokowana AM przez to zadanie, czeka na zebranie zysk portalu 20% dający 29 mgieł
 

dkf385

Zwiadowca
Miałam tak wcześniej, a teraz wiszą mi 2 zadania. Chodź ogólnie czuję że rada orków mnie na dłużej zatrzyma.
 
Do góry