• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

xEasyRiderx

Rycerz
Szkoda, że jeszcze cicho z efektem karmienia :/ Wizualnie mam mieszane uczucia, bo na początku to wygląda jak taki mroczny sęp a dopiero na tym 10 lvl przypomina coś feniksowego.
oby ten efekt karmienia nie był na 3-4h a co do wyglądu to będzie ci świetnie pasował do Chatki Czarownicy i Światłego Golema taki trochę gotica z elementami black metal :)
mnie osobiście ptaszek się podoba i już go chcę :)
 

Charlene

Szef kuchni
oby ten efekt karmienia nie był na 3-4h a co do wyglądu to będzie ci świetnie pasował do Chatki Czarownicy i Światłego Golema taki trochę gotica z elementami black metal :)
mnie osobiście ptaszek się podoba i już go chcę :)
To mi w ogóle nie pasuje do Czarownicy i Golema :p prędzej do Ruin Strażnicy i do osady Amunowej. Na pewno jest charakterystycznym budynkiem i naprawdę mnie intryguje, co może ten Sępik nam zaoferować ^^ @Koval92 nie widać tam czegoś w plikach? Patrzyłam na Public Druids, no ale go nie ma :(((
 

Serengeti

Szef kuchni
Dla mnie z wyglądu to straszny paszczur :p
Ale jak coś tam robi z wojskiem, to i tak go nie będę stawiać, więc niech sobie będzie brzydal :)

A Popielaty/Kakadu to tylko awatara miał niezbyt udanego. Sam w sobie budynek jest całkiem-całkiem :)
 

Charlene

Szef kuchni
PB panel (1).png


Chciałabym zawrzeć w tym poście wszystkie najważniejsze zmiany oraz nowości, jakie się wiążą z nadchodzącą Przygodą Bractw.
Dziękuję @Nusion za podzielenie się z nami tymi informacjami :)

Przede wszystkim mamy nową mapę ( do tej pory była wersja F), do której zrobiłam tabelkę z ilością odznak, grafiki mapy oraz tabelę wiru.

Zmiany oraz nowości, które będą miały miejsce:
  • od teraz postęp powyżej wymagań danej odznaki nie zostanie utracony, tylko przejdzie dla kolejnej odznaki.
Przykład: nastawiłam 5 naszyjników i w starej wersji musiałam kliknąć dokładnie 3 zbiory, żeby dostać 1 odznakę i gdybym kliknęła większą ilość niż jest wymagana, to niestety przepadłaby produkcja potrzebna na kolejną odznakę( ile razy się komuś omsknęła ręka...) W nowej wersji mogę kliknąć od razu wszystkie zbiory i mam na pulpicie pokazaną ilość zebranych odznak, czyli od razu 5 :)
Zrzut ekranu 2022-03-7 o 22.20.48.png
  • pojawi się lista obecności graczy, dzięki czemu będzie wiadomo kto jest, a kogo jeszcze brakuje na danej mapie.
Zrzut ekranu 2022-03-7 o 22.35.20.png
  • Przygody będą miały licznik czasu do rozpoczęcia wydarzenia, tak jak eventy.
  • Za zdobycie odpowiedniego miejsca przez bractwo, będzie można dostać Punkty Doświadczenia do Korzyści:
Zrzut ekranu 2022-03-8 o 13.36.00.png
  • Zmienią się wymagania w przypadku zdobycia 2 odznak:
Naszyjniki - zbierz 4 x 24-godzinne produkcje dowolnych Towarów podstawowych (było 3x 24h)
Duch w butelce - rozwiąż 4 konflikty Iglicy lub Turnieju ( było 3)
Kostur Druida - zbierz 2 łączące katalizatory (był 1)
Stowarzyszenie Cudów- zainwestuj 20 KP w dowolny Antyczny Cud (było 10)

  • Gracz chcący zdobyć nagrody za daną mapę, musi zostawić na niej choć 1 odznakę.
Wcześniej wystarczyło, że gracz zostawił 1 odznakę na pierwszej mapie i dostawał nagrody nie tylko za 1 etap, ale także za 2 i 3, nawet jeśli go na nich nie było. Od teraz trzeba poczekać na wszystkich członków bractwa, żeby znaleźli się na każdej z map, inaczej nie dostaną nagród.
  • Zostały zmienione nagrody za poszczególne miejsca. Nie ma już Czarnego lotosa. Poniżej 20 miejsca nagrody bez zmian.
Zrzut ekranu 2022-03-8 o 13.13.05.png


Zrzut ekranu 2022-03-1 o 22.50.43.png
PB I_Easy-Resize.com.jpg
PB II_Easy-Resize.com.jpg
PB III_Easy-Resize.com.jpg
Zrzut ekranu 2022-03-7 o 22.02.52.png
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
O, coś innego niż plansza F?
Niby inna, ale proporcje między trasami wyglądają tak samo, więc jak ktoś miał sprawdzone trasy z poprzedniego roku (chyba przez tyle czasu mieliśmy wariant F) to będą nadal aktualne ;) Spojrzałam na ogólne ilości i widać tutaj zmiany, w porównaniu z poprzednią PB.
Nowa PB będzie wymagała mniej :
- Browarów - 8 odznak
- Cieśli - 17
- Farmerów - 21
- Kowali - 15
- Posągów - 21
- Bransolet - 26
- Cuda - 52
- Diadem - 34
Natomiast więcej będzie w przypadku:
- Naszyjników + 51odznak
- Kapeluszy + 48
- Druid + 77
- Strażnicy + 148
- Pozostałości + 36
- Monety + 195
- Kulki + 154
- Duch + 50
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry